08-10.09.2006 MK FJAKA-Split

Added to Calendar: 08-09-06, 09-09-06, 10-09-06

Predobro je bilo. Okušao sam se u boksu, ali sam ispao u prvom kolu. Slike sutra
Hrana odlična, muzika odlična, društvo odlično, samo šteta šta je po Hrvatskoj bilo loše vrijeme pa je došlo jako malo motora iz drugih gradova. Po meni bi bilo bolje da se termin premjesti za neki raniji mjesec
 
hvala svimo koji su došli i podržali nas (y)

toliko sam umoran da nemam volje pisati
sutra ćemo sve opširnije a za sada samo par slika (y)
 
On topic- party je bio luuuud i prejeben- svaka čast organizatorima, posebna zahvala mom priki Čobiju koji čim sam došao u Petak napravio uletavanje u sportskom stilu sa jednim hladnim Staročeškim (y) :piva: i napravio da se osječam ko doma nakon cijelodnevne vožnje po kišurini i olujnoj buri :?-makar kompletna ekipa i atmosfera je bila i više nego prijateljska i Slanome što nas je u Nedjelju nahranio ko bogove :cool: :klopa:

I zato Vam dečki svima jedna velika HVALA!!!


:naklon: :naklon: :naklon: :naklon:  :yoman: :yoman: :rock: :rock:
 
nikad nisan vidija više žena na moto partiju (y)
al isto tako prvi party di je bio muški stripiz :mrgreen: :jesus:
 
Šago je najduže bacia vespu jer zna di joj je težište pošto je pola života vespu vozia :mrgreen:

U petak bilo super, u subotu popodne bia sa ženom i sinom, u subotu navečer zaspa doma ka pič*a i nisan doša.

p.s. u petak bilo više pandura u wc-u nego bikera :palacdolje:
 
VEKI said:
nikad nisan vidija više žena na moto partiju (y)
al isto tako prvi party di je bio muški stripiz :mrgreen: :jesus:

Bilo je dobrih komada svaka čast! A ovaj "striper " je bio spaljen 100 gradi :LOL: :vidiga: :rofl: :mrhappy: :hahano: :hehehe: :skocko:
 
Najjači biker:


Poljaci:


Abram:


Bobo:


Defile:


Prikoličar zakon


Zoka zapalio gumu


Jet ski utrke:
 
Evo i Fjakaši malo

Rakela:


Oliver


Ujević


Dujma


Stipe


 
Moto igre:

Spora vožnja:
Zoka i još neko


Windfucker i Pivac


Bacanje vespe u dalj:
Vespa sa kotačima od 101:


bez komentara:



Sumo-Boks:
Moj protivnik i ja


Ja
 
Svaka cast na partiju bilo je odlicno ono malo sta san bia.
Kad je bila ova spora voznja tija san se prijavit sa svojon pilon al nisan zna kad je??...