1. Memorijalne sportske igre branitelja motorista - Karlovac, 19.09.2009.

Added to Calendar: 19-09-09

habo said:
pošto nisam dobio odgovor na upit dali možemo doči već u Petak pitam ponovo

Kontaktirao sam s nekim ljudima iz udruge koji su se najavili već u petak , tako da vjerojatno može.
 
Ideju p.Darka podržavala san od samog početka (na nekim drugim forumima) i nadala se i sama sudjelovati u druženju sa svojom braćom, al mi se potrefilo jedno Krštenje koje ne mogu propustit, a ni odgodit.. :|
(..netko odlazi  :( netko se rađa.. :D )
Želim vam nezaboravan susret pun zajedništva i dobre zabave, u kojem neće biti bitno ko je iz kojeg kluba ili brigade, u kojem će vladat jedinstvo, domoljublje i ljubav prema motorima, na ponos i čast Velikog čovika, branitelja i bikera koji se toliko zalagao da ove igre zažive..  (y) (y)
pozz
 
pantera said:
Ideju p.Darka podržavala san od samog početka (na nekim drugim forumima) i nadala se i sama sudjelovati u druženju sa svojom braćom, al mi se potrefilo jedno Krštenje koje ne mogu propustit, a ni odgodit.. :|
(..netko odlazi  :( netko se rađa.. :D )
Želim vam nezaboravan susret pun zajedništva i dobre zabave, u kojem neće biti bitno ko je iz kojeg kluba ili brigade, u kojem će vladat jedinstvo, domoljublje i ljubav prema motorima, na ponos i čast Velikog čovika, branitelja i bikera koji se toliko zalagao da ove igre zažive..  (y) (y)
pozz

A sve u spomen na velikog čovjeka i bikera (y) (y)
 
Opet zamoljen da prenesem:

"Da ne bi bilo zabune,natjecati se mogu samo branitelji(uz predočenje braniteljske iskaznice)  i da posjeduju motocikl(prometna dozvola).                                                                                                     
                              Svi drugi dragi nam gosti jedu ,piju i navijaju za svoje ekipe."
 
habo said:
pošto nisam dobio odgovor na upit dali možemo doči već u Petak pitam ponovo

Eto i na ovo saznah konačno odgovor. NE!
Ne postoji mogučnost prihvata u petak. Moguće je tek od subote ujutro pa do nedjelje.
 
hvala na odgovoru, lako je za mene koji imam 150 km. do Karlovca pa mogu doći u jutro do 10 a kad da krenu oni iz Pule ali ako je tako šta se može
 
cobRRa said:
jos da vrijeme posluzi pa da prve igre lijepo zapocnu. :D
  :misli: Mislim da sam na početku same teme nešto napisao a sad kad si i ti tu poslije Štefa,neka igre počnu  :wink:
 
Ako netko kreče iz Zagreba u subotu ujutro, mi krečemo u 08.00 sa Inine benzinske na Jadranskoj aveniji (između rotora u Remetincu i Lučkog), pa laganini po staroj cesti do Karlovca.
 
cobRRa said:
kaj bus dojahal? :D
Pa kaj da ti kažem,kužiš  :wink:

    http://www.youtube.com/watch?v=xUixYFiyGv4&feature=related
 
RRZagreb said:
Ako netko kreče iz Zagreba u subotu ujutro, mi krečemo u 08.00 sa Inine benzinske na Jadranskoj aveniji (između rotora u Remetincu i Lučkog), pa laganini po staroj cesti do Karlovca.
(y)
 
zaprudanec said:

Vidim Ose, a kad dođem tam i svakakve druge životinje, ali nakon obilaska i paljenja sviječa (y)

Da iskoristim priliku: Darac, vjerujem da paziš na sve nas odozgora i da čemo se jednog dana opet zajedno vozit!