1. Memorijalne sportske igre branitelja motorista - Karlovac, 19.09.2009.

Added to Calendar: 19-09-09

http://www.ubmc.hr/forum/index.php/topic,3316.msg20426/topicseen.html#msg20426
evo još slikica (y)
 
Pozdrav Karlovačkom UBMC-u i iskrene čestitke na organizaciji, gostoprimstvu, sadržaju, te fenomenalnoj klopici. Pozdrav i svima koji su bili tamo, a onima koji nisu bili , iz bilo kojega razloga, neka im bude žao. Kači i meni bilo je super i bilježimo se za sljedeći puta. (y)
 
Stigli i mi u Pulu. Isplatio se đir. Prvo veeeeliki pozdrav ekipi iz Karlovca. Susret bez  velikih rock grupa , ali sa velikim ljudima. Ugođaj prva liga, od sportskih natjecanja,ekipe , cijene cuge i klope ,i to kakve klope.Pozdrav kuharu! Drago mi je što sam upoznao neke ljude ( cobra,štef,vučica i njen vuk... :)),a poseban pozdrav ljudini od domačina, kojemu nekako moram dostaviti naš prišivak kluba. Snaći čmo se. (y)
 
evo i mene doma nakon obilaska Pisarovine pa do Topuskoga pa preko Siska do Bjelovara šta mogu kad volim ići okolo doma.A sada sve pohvale organizatoru hvala vam što ste me trlili već od Petka bilo je više nego ljepo od prostora pa do muzike, klope dragih ljudi ljepoga grada itd.Puno pozdrava do nagodine ili do nekoga ranijeg susreta MIST RIDERS  HABO  :cijpadrva: :biker:
 
Samo riječi hvale UBMC-Karlovac na prvom ali baš pravom natjecanju u sportskom duhu sa ekipama (koje su se i umorile i nasmijale) kojoj nije puno tribalo da se na brzinu snađu i odigraju a od svega mislim da osim pivanja (kao slavuji) posebno bih izdvojio Šolaju i CobRRu na skoku sa skakaonice di se na kraju pustih mjerenja i pitanja starijih Karlovčana došlo ipak do saznanja da je visoka 10 metara  (y) pozdravljam sve sudionike i moju ekipu (Winners and company) di se opet CobRRa iskazao u srazu protiv TIGROVA di je dao gol kao Maradona (Božja Ruka) a on je to učinio sa (Božjim Stomakom)  :LOL: a da ne spominjem našeg golmana Memphisa koji se sav polomio braneći opasne protivničke udarce :wink:Handžu koji je bio kao Karate Kid u XVI dijelu sa onim zaustavljanjima lopte u zraku nogom  :wink: a i Gryzzlyu na rošadama,mom padu i dodiru sa domaćinima u finalu di sam ostao bez nokta ali je Doc. to pokrpao sa kombinirkama i izolir trakom tako da se osjećam haj  :LOL: a sve je bilo toliko dobro da se jednostavno nema što reći nego da se ovakve igre samo jednostavno nastave jer startalo se odlično i na kraju ljudi Veliki Pozdrav Velikim LJudima od Visokog Papillona  (y)  (y)
 
mrva1 said:
evo nas vratili se jedan dio ekipe tigrovi doma a drugi je ostao nočiti u karlovcu
karlovčani svaka čast na organizaciji susreta i igrama te prekrasnom druženju, a i napokon Tigrovi osvojili 4 pehara u jednom danu, pa toliko nemamo ukupno do sad osvojenih odličja  :mrgreen:
karakter igara zaista zaslužuje da bude tradicionalan svake godine i nadam se da se vidimo i dogodine u još večem broju  (y)
(y) kaposkid :peace: , sad mi je tek krivo kaj nisam išel.
 
Evo , stavio sam slike pa se nadam da će svatko naći nešto što mu odgovara. Bilo je super, a što se tiće discipline skokova, e tu su nepobjedivi CobRRa i Šolaja (y) (y)
 
  Koliko nas ima-ima i slika a svaka slika govori tisuću riječi pa prijatelji kad vam bude dosadno pogledajte i sjetite se,svatko će naći
  nešto za jedno divno druženje u čast Darka i svih koji su potrudili da se ovo sprovede u stvarnost,Pozdrav  (y)

Free Image Hosting by ImageBam.com

 Pozdrav Štefu i ekipi Tigrova koji su otišli tamo di se uvijek triba otići  (y)

 Čak sam sa CobRRom i Miom pogleda drugo poluvreme utakmice,ma nema što više reći  :D
 
Slideshow s ovog memorijala, možete pogledati na našim web stranicama; evo linka: http://www.motoscena.hr/photo_galery_2009.html

Pozdrav još jednom svima s kojima smo se vidjeli u Karlovcu!
 
papillon said:
Samo riječi hvale UBMC-Karlovac na prvom ali baš pravom natjecanju u sportskom duhu sa ekipama (koje su se i umorile i nasmijale) kojoj nije puno tribalo da se na brzinu snađu i odigraju a od svega mislim da osim pivanja (kao slavuji) posebno bih izdvojio Šolaju i CobRRu na skoku sa skakaonice di se na kraju pustih mjerenja i pitanja starijih Karlovčana došlo ipak do saznanja da je visoka 10 metara  (y) pozdravljam sve sudionike i moju ekipu (Winners and company) di se opet CobRRa iskazao u srazu protiv TIGROVA di je dao gol kao Maradona (Božja Ruka) a on je to učinio sa (Božjim Stomakom)  :LOL: a da ne spominjem našeg golmana Memphisa koji se sav polomio braneći opasne protivničke udarce :wink:Handžu koji je bio kao Karate Kid u XVI dijelu sa onim zaustavljanjima lopte u zraku nogom  :wink: a i Gryzzlyu na rošadama,mom padu i dodiru sa domaćinima u finalu di sam ostao bez nokta ali je Doc. to pokrpao sa kombinirkama i izolir trakom tako da se osjećam haj  :LOL: a sve je bilo toliko dobro da se jednostavno nema što reći nego da se ovakve igre samo jednostavno nastave jer startalo se odlično i na kraju ljudi Veliki Pozdrav Velikim LJudima od Visokog Papillona  (y)  (y)


Dragi naš papilončiću... ekipa se zvala TNT-WINERS COMPANY ( koalicija za bolje sutra) ... hvala ti za riječi hvale... (y) NAJJAČI SMO...
 
grizzlyzg said:
Dragi naš papilončiću... ekipa se zvala TNT-WINERS COMPANY ( koalicija za bolje sutra) ... hvala ti za riječi hvale... (y) NAJJAČI SMO...
E moj Grizzlyću ni mozak mi više ne radi nakon Borbe ali sam zna da nešto fali a ono baš najzvučnije TNT-WINNERS COMPANY
                    i baš je bilo lipo za čuti od našeg dragog D.J.-a kad bi samo izgovorija ime,fala ti na ispravku mog referata a Bože
                    moj ma vidimo se ubrzo,Pozdrav I STVARNO SMO BILI JAKI.....  (y)

                    "a da nisam osta bez nokta i da si ti ima 15 kila više nebi nam bilo kraja  :wink:"
 
Kao što znate s predivnih igara BRANITEKJA opičio sam u ILOČU ,
na otkrivanje spomen ploče dvojci VITEZOVA 1A BRIGADE .Tamo je bilo predivno i dojmljivo .
A vama dragi prijatelji iz grada s 4 rijeke predivnog KARLOVCA skidam kapu  (y)
Vidimo se nagodinu jope kod vas na igrama . Ako što prije nesmislite . :LOL:
 
Imam muskulfibere od statiranja na terenu  :(

Grizzly, čestitam na jučerašnjoj kupovini Honde (sad bu bilo sexa po cesti)
 
grizzlyzg said:
Hvala ,hvala...i meni je drago kaj sam konačno došel na svoje. KAM SE IDE OVAJ VIKEND?

u omiš  :mrgreen: