1. Memorijalne sportske igre branitelja motorista - Karlovac, 19.09.2009.

Added to Calendar: 19-09-09

RRZagreb said:
Vidim Ose, a kad dođem tam i svakakve druge životinje, ali nakon obilaska i paljenja sviječa (y)

Da iskoristim priliku: Darac, vjerujem da paziš na sve nas odozgora i da čemo se jednog dana opet zajedno vozit!
ak nebu vlage (kise) vidimo se :wink:
 
RRZagreb said:
Ako netko kreče iz Zagreba u subotu ujutro, mi krečemo u 08.00 sa Inine benzinske na Jadranskoj aveniji (između rotora u Remetincu i Lučkog), pa laganini po staroj cesti do Karlovca.
Čekam u Lučkom. (y)
 
Tigar5 said:
Čekam u Lučkom. (y)

bogić purger s plitvica  :wave:.  u kojem sportu ti sudjeluješ  :misli:
želim tebi i svim sudionicima dobre rezultate i lijepo druženje  :D
 
Ko mi na prvim linijama i ni korak nazad jer se držimo za šank  :peace: :piva:
 
LEON-a said:
bogić purger s plitvica  :wave:.  u kojem sportu ti sudjeluješ  :misli:
želim tebi i svim sudionicima dobre rezultate i lijepo druženje  :D
Ovo su više druženja, nego same igre a naglasak je na sječanje poginulog branitelja-bikera,draga LEON-a.
Nebi bilo loše,da se provozaš do Karlovca,pa da popijemo koju :piva:,možda se onda uključimo i u samu igru :jesus:
 
Tigar5 said:
Ovo su više druženja, nego same igre a naglasak je na sječanje poginulog branitelja-bikera,draga LEON-a.
Nebi bilo loše,da se provozaš do Karlovca,pa da popijemo koju :piva:,možda se onda uključimo i u samu igru :jesus:
Provozala bi se ja do Karlovca, ali moram sutra raditi, pa ovo druženje propuštam  :cry:
 
LEON-a said:
Provozala bi se ja do Karlovca, ali moram sutra raditi, pa ovo druženje propuštam  :cry:

Ako Udbina ili Korenica nisu predaleko ,budem se približio u ponedjeljak ili utorak ? ! :cijpadrva: :vozi: :pila:
 
Dolazim,vidimo se ujutro Pozdrav ekipi na prvoj liniji koja čuva šank (y)
 
na zalost morao nazad,

hvala organizatorima na lijepom doceku, hladnoj pivi i dobrom grahu, a prije svega na atmosferi  (y)
 
najbolja disciplina na igrama - skokovi u vodu :))))

 
evo nas vratili se jedan dio ekipe tigrovi doma a drugi je ostao nočiti u karlovcu
karlovčani svaka čast na organizaciji susreta i igrama te prekrasnom druženju, a i napokon Tigrovi osvojili 4 pehara u jednom danu, pa toliko nemamo ukupno do sad osvojenih odličja  :mrgreen:
karakter igara zaista zaslužuje da bude tradicionalan svake godine i nadam se da se vidimo i dogodine u još večem broju  (y)











(Powered by frubar.net)
 
Pozdrav UBMC-u Karlovac na vrhunski odrađenom druženju,organizaciji igara,grahu,srnećem,kruhu,od kojeg sam sigurno dobio još koji gram :D,pa sve do nagrada koje su bile više nego izdašne(znam po mojim trkama oldtimera)... Sve u svemu ...SVAKA POHVALA !!!! Pozdrav od TNT RIDER-a ZG (y)
 
mia i ja stigli prije nekih dva sata. nama bilo za pamcenje, sve po mom gustu... bravo! najvece pohvale na svemu deckima iz UBMC Karlovac i milijon posto se vidimo slijedece godine. (y) (y)

pozdrav svima koje znam od prije i koje sam jucer upoznal. :hello: