1.WSBK utrka Phillip Island

DaRRth Vader said:
misliš zelenih 5 minuta...
bit će to i više, rekao bih  (y)


zelenih,da...  :mrgreen:          team green    :D
 
Angie said:
Biaggi mi nije baš najmiliji lik,ali moram priznat,Race 1 odvozio super,ali race 2 fenomenalno.
Sam sam čekao da mu gume popuste pa padne,ili barem vremena da mu padnu značajno,ali ne,peglao je do kraja,svaka čast  (y)


a ja sam odma pomislio kad je na početku druge otišao u šparoge  :mrgreen:  reko ako se ne izvali u travi i ako odma izađe da će peglat do kraja i dovuć se do visoke pozicije...  a tako je nažalost i bilo... :mrgreen:
 
da,bit će borbi Checa/Biaggi kako stvari stoje... 
 
stari prgavi prdonja me danas osim borbenom i preciznom vožnjom, osim branja jagoda u prvom krugu, ponajviše iznenadio svojim ponašanjem prema drugima  :shock:  (y)  na postolju i oko postolja... bio je prijateljski raspoložen, grlio se sa Checkom i Sykesom  :shock:  možda je to samo blic ljudskosti iz njega uzrokovan dobrim perfomansom na stazi...  :?  nadam se samo da  nije posljedica ultraljubičastog zračenja  :LOL:
 
DaRRth Vader said:
stari prgavi prdonja me danas osim borbenom i preciznom vožnjom, osim branja jagoda u prvom krugu, ponajviše iznenadio svojim ponašanjem prema drugima  :shock:  (y)  na postolju i oko postolja... bio je prijateljski raspoložen, grlio se sa Checkom i Sykesom  :shock:  možda je to samo blic ljudskosti iz njega uzrokovan dobrim perfomansom na stazi...  :?  nadam se samo da  nije posljedica ultraljubičastog zračenja  :LOL:
kod prdonje je sve kriva ona bradica.da je nema manje bi nam bija mrzak  :jesus:
 
Mene samo cudi kako ta Aprilia leti na ciljnoj, ovi drugi ko da stoje... Je l' moguce da imaju limitator? :mrgreen:
 
Prije početka sezone sam napisao post da će BMW gristi.Stari jarac je izgleda procvao u pubertetu a eto žao mi Cheke iako je bilo interesantno a nadam se da će ovako i ostati cijelu sezonu..
 
gorank said:
Do sada nisu imali znacajnih rezultata, a sada im je krenulo.

Zasto im je sad krenulo :misli: pa Kawasaki je u rangu sa Aprilijom,Suzukijem i Yamahom..naime svi su bili SBK prvaci samo jedanput :mrgreen: :mrgreen:
 
infinity said:
Turcin Sofuoglu u supersport 600...bujrum :mrgreen:


to je njegova klasa...  tu je on svoj na svome... i još sad na zelenoj nemani  (y) (y)
 
Ono šta sam jučer gleda na obim utrkama daje mi nadu da će bit dobra godina za apriliu, ka i 2010. Max me podsjetio na Schumija kad je ne jednom sa zadnjeg mista u utrci doša prvi (dobro Max je bia drugi i bia bi prvi da je ostalo još 3 kruga). Nemojmo zaboravit ni E. Lavertya koji je odličan vozač, ali ruka ga je omela u ove 2 utrke. GOOOOOOO apriliaaaaaaaaa..........
 
DaRRth Vader said:
stari prgavi prdonja me danas osim borbenom i preciznom vožnjom, osim branja jagoda u prvom krugu, ponajviše iznenadio svojim ponašanjem prema drugima  :shock:  (y)  na postolju i oko postolja... bio je prijateljski raspoložen, grlio se sa Checkom i Sykesom  :shock:  možda je to samo blic ljudskosti iz njega uzrokovan dobrim perfomansom na stazi...  :?  nadam se samo da  nije posljedica ultraljubičastog zračenja  :LOL:

Pa i nije čudno, ipak su svi zajedno ovce čuvali  :shock: :LOL: :mrgreen:

Phillip Island WSBK round kicks off with sheep muster



 
Jedna i jedina 8) 8) 8) 8)

Je su li iste :mrgreen:


122-1202-01-o-aprilia-racing-team-bikes-static-promo.jpg