1.WSBK utrka Phillip Island

Sip said:
Jedna i jedina 8) 8) 8) 8)

Je su li iste :mrgreen:


122-1202-01-o-aprilia-racing-team-bikes-static-promo.jpg
Zasad nisu, ali će bit bude li Max počea radit izlete u prirodu! :LOL: :wink:    PS. Šteta da još nisu stavili zlatne felge. :( :?
 
Ukratko.... Biaggi, Kawasaki , Checa .... kakav vikend...kakve utrke...jesu početak, jesmo gladni al skidam kapu.... :wink:
Biaggi  8)- rekli bi potez dana,da nije početak sezone bila bi ovo garant utrka sezone, sa posljednjeg do drugog mjesta, jel to normalno,... ali ne zaboravimo da je riječ o kremi svjetske wsbk-a konkurencije, ...izgledali su smiješno, o.k. ona ekipa sa začelja ali ovi koji su se borili od 3. do 8 mjesta...nevjerojatno kako ih je sve zaobišao u par krugova, bmw-jce u par zavoja, ma meni je ovo za "skidaj kapu kralju" ... sramota za ostale ... i da, nije samo aprilija uzrok stvaranja prednosti na ciljnoj ravnici, jeste li vidjeli kako Biaggi ulazi u posljednju krivinu i kako je prolazi, to je njegovo znanje, a ne aprilija.... kapa dole imperatore ... oduševio si me.... (y)
Kawasaki  :mrgreen: -povratak za koji sam već nakon toliko godina sumnjao da će se ikada dogoditi, veliki povratak, u sbk ali pogotovo u wss..kakva dominacija, nevjerojatno, ...prva dvojica na postolju, pa opet jedan na postolju.... legende na kawcima, koja "crazy story" ove godine ... počinjem opet vjerovati u utrke, ne samo u strojeve, ali i zato je Philip Island zakon, tamo je vozač jako bitan, ... jebeš one poligone po zemljama riže, ovo je staza.... (y) (y)
Checa  :police: - "capo", tako je dobar na tom dukcu da nemožeš vjerovat, kako složen spoj znanja, osjećaja, iskustva  i stroja .... djeluje prestrašno, a usudio bih se reći da sam prije dvije godine već pomislio ...ništa od tebe sinko.... španjolci su ga već gledali kao dinosaura, a sjeo je na tu jednu zvijer koju malo njih zna voziti i ....RASTURA heeeeej....rastura..... bravissimo Carlos "capo"  (y) (y)
 
nevjerojatno koliko kombinacija biaggi-aprilia djeluje močno (y)
ne trgnu li se ovi drugi ova sezona će da bude one man show
 
baxy said:
... i da, nije samo aprilija uzrok stvaranja prednosti na ciljnoj ravnici, jeste li vidjeli kako Biaggi ulazi u posljednju krivinu i kako je prolazi, to je njegovo znanje, a ne aprilija.... kapa dole imperatore ... oduševio si me.... (y)

Baš to  (y), baš sam to namjerava napisati, nije samo ravnica nego kako on ulazi u taj zavoj, toliko suvereno,brže s drukčijim linijama od ostalih,skoro kao da je na Ducatiju, zato mu je izlazna brzina a i krajnja veća od ostalih.

baxy said:
Kawasaki  :mrgreen: -povratak za koji sam već nakon toliko godina sumnjao da će se ikada dogoditi, veliki povratak, u sbk ali pogotovo u wss..kakva dominacija, nevjerojatno, ...prva dvojica na postolju, pa opet jedan na postolju.... legende na kawcima, koja "crazy story" ove godine ... počinjem opet vjerovati u utrke, ne samo u strojeve, ali i zato je Philip Island zakon, tamo je vozač jako bitan, ... jebeš one poligone po zemljama riže, ovo je staza.... (y) (y)

(y), Sykes je jedini koliko toliko pruža otpor Biaggiju, odličan na kočenju, kao nekad Barros., ne pišemo da i u supersportu zeleni kolo vode, Sofoglu (y) a i Foret.

baxy said:
Checa  :police: - "capo", tako je dobar na tom dukcu da nemožeš vjerovat, kako složen spoj znanja, osjećaja, iskustva  i stroja .... djeluje prestrašno, a usudio bih se reći da sam prije dvije godine već pomislio ...ništa od tebe sinko.... španjolci su ga već gledali kao dinosaura, a sjeo je na tu jednu zvijer koju malo njih zna voziti i ....RASTURA heeeeej....rastura..... bravissimo Carlos "capo"  (y) (y)

@ baxy odličan rezime utrke  (y)
 
baxy said:
... i da, nije samo aprilija uzrok stvaranja prednosti na ciljnoj ravnici, jeste li vidjeli kako Biaggi ulazi u posljednju krivinu i kako je prolazi, to je njegovo znanje, a ne aprilija.... kapa dole imperatore ... oduševio si me.... (y)
Djelovao si mi kao čovijek koji stvarno prati scenu ....  , kolko ja pratim , ta je aprilia po rječima pametnijih od mene i ljudi koji su stvarno "unutra" , neuspjeli gp motor ... ali više nego dobar za sbk ,  ne kažem da Bljagi baš ništa nije doprinio njenoj superiornosti ... ali što je previše je previše pogotovo u trkama di talente od supertalenta djeli par stotinki ... a i njegovi partneri u timu jednostavno nemaju isti materijal jer Max je ipak preveliki narcisoidni egoista  :wink: :mrgreen: a žabarski prvak na žabarskom motoru je aprilijin najbitniji cilj .  :mrgreen:
 
stojednaseljačina said:
Djelovao si mi kao čovijek koji stvarno prati scenu ....  , kolko ja pratim , ta je aprilia po rječima pametnijih od mene i ljudi koji su stvarno "unutra" , neuspjeli gp motor ... ali više nego dobar za sbk ,  ne kažem da Bljagi baš ništa nije doprinio njenoj superiornosti ... ali što je previše je previše pogotovo u trkama di talente od supertalenta djeli par stotinki ... a i njegovi partneri u timu jednostavno nemaju isti materijal jer Max je ipak preveliki narcisoidni egoista  :wink: :mrgreen: a žabarski prvak na žabarskom motoru je aprilijin najbitniji cilj .  :mrgreen:
jesu li ti ljudi odnosno insajderi nekim slučajem i simpatizeri nekih drugih marki... :mrgreen: kakve veze ima RS cube sa tri cilindra u red sa RSV4 koji je V4  :misli: 
hebote miš čim žabarima nešto ide od ruke, odma su u nekakvom kvaru ili izvan okvira  :LOL:

a što se tiče motora, osobno mislim da su isti po snazi jer je Laverty imao gotovo identični Vmax kao i B-šupak tokom treninga i utrke, a kako god mi B-šupka ne voljeli, ipak je bolji vozač  :wink:
 
vozite apriliu, vozite GP motor 8) 8) 8) 8)
 
DaRRth Vader said:
a što se tiče motora, osobno mislim da su isti po snazi jer je Laverty imao gotovo identični Vmax kao i B-šupak tokom treninga i utrke, a kako god mi B-šupka ne voljeli, ipak je bolji vozač  :wink:
Stvarno misliš da se slučajno Lavertyeva pokvarila ....  , a zar stvarno jedan takav tim nema rezervne djelove za jedno 10 motora ????
 
stojednaseljačina said:
Stvarno misliš da se slučajno Lavertyeva pokvarila ....  , a zar stvarno jedan takav tim nema rezervne djelove za jedno 10 motora ????
da, naivan sam  :wink:
 
stojednaseljačina said:
Opće ti se ne vidi  :evil: :evil:
  :mrgreen:  :LOL:  :jesus:
jednom  :police: uvijek  :police:
:0648: :angel: :cool:
 
Vidim bit si shvatio ..... :LOL: :LOL: :LOL:  , aprilia je mrak , čak i oronuli starac s njom može bit prvak !! :jesus: :jesus: :LOL: :LOL:
 
stojednaseljačina said:
Gle sad njega .... ja znam da su pobjedili .... neki drugi neznaju  :jesus: :jesus: sjedi 1


ma znam... sve 5...  vidio sam na strani prije kome si pisao to, al ja sam samo se nadovezao na tvoj post i malo proširio odgovor... :jesus:
 
stojednaseljačina said:
Djelovao si mi kao čovijek koji stvarno prati scenu ....  , kolko ja pratim , ta je aprilia po rječima pametnijih od mene i ljudi koji su stvarno "unutra" , neuspjeli gp motor ... ali više nego dobar za sbk ,  ne kažem da Bljagi baš ništa nije doprinio njenoj superiornosti ... ali što je previše je previše pogotovo u trkama di talente od supertalenta djeli par stotinki ... a i njegovi partneri u timu jednostavno nemaju isti materijal jer Max je ipak preveliki narcisoidni egoista  :wink: :mrgreen: a žabarski prvak na žabarskom motoru je aprilijin najbitniji cilj .  :mrgreen:

..Rista ne rise ....žabar je odvozio ovu utrku prejebeno ..... nego dok sam gledao , sjetio sam se jedne davne utrke na Grobniku i jednog svjetskog prvaka, pogodi kojeg... :misli: .... scenario sličan  :wink:
 
baxy said:
..Rista ne rise ....žabar je odvozio ovu utrku prejebeno ..... nego dok sam gledao , sjetio sam se jedne davne utrke na Grobniku i jednog svjetskog prvaka, pogodi kojeg... :misli: .... scenario sličan  :wink:

nije slican..taj nije mogo upalit i doso je 4,a ovaj izletio i zavrsio drugi :mrgreen: