10. Harley - Davidson Festival 10. - 14. 06. 2009 Mađarska / Balaton jezero

Added to Calendar: 10-06-09, 11-06-09, 12-06-09, 13-06-09, 14-06-09

Vidis zaboravio sam odgovorit na pitanje jel cjena ista, kolko se ja sjecam mislim da je to to il je skuplje nekih par eur!?  :misli:  Nisam bio prosle g a ne sjecam se od prije...
 
Evo kako stvari oko puta za Hungariju stoje(a stoje)  kod nas!
Za sada sigurno je to da iz Bj. polazi ekipa od 2 člana, krenuli bi u četvrtak ujutro oko 9h. Pravac granični prelaz Gola i put Kanjiže prema Balatonu,usput obilazak nekih znamenitosti po usputnim gradićima, preporuka nekih prijatelja. Plan dolaska na mjesto događanja u popodnevnim satima. : Eto, mom prezidentu Haby i mojoj malenkosti bude jako drago da nam se neko pridruži na ovom putu ! :skuter:
 
I mi planiramo ići, tj 99% idemo. Krećemo u subotu kad dođem iz noćne, pa laganini. Vidim da nitko nije pitao dali se može na osobnu preko grane, a to me baš zanima... pa ako ima netko voljan da mi to odgovori, bila bih izuzetno zahvalna  :mrgreen:
 
Layla said:
I mi planiramo ići, tj 99% idemo. Krećemo u subotu kad dođem iz noćne, pa laganini. Vidim da nitko nije pitao dali se može na osobnu preko grane, a to me baš zanima... pa ako ima netko voljan da mi to odgovori, bila bih izuzetno zahvalna  :mrgreen:

Nisam siguran, ali radje ponesi putovnicu(ako imas) pa onda nemas frke!  (y)
 
Ja bih krenuo u četvrtak kroz Goričan pa laganini tamo.
Neka se neko javi ko bi prolazio na Goričan četvrtak prijepodne.
 
Sinoć me je obavijestila ekipa iz Rijeke da njih 4 dolazi u četvrtak do Virovitice, pa bi onda u Petak krenili tamo, a vjerovatno ću se priključiti i ja (Nadam se da se može s osobnom jer nisam napravio putovnicu još.) i još netko, tako da najmanje nas 5 stižemo da vidimo to.
 
BLIC said:
Ja bih krenuo u četvrtak kroz Goričan pa laganini tamo.
Neka se neko javi ko bi prolazio na Goričan četvrtak prijepodne.
Put preko Goričana i ovuda kuda mi idemo je uglavnom isti, reci u koliko ti planiraš da bi mogao biti u Kanjiži pa se možemo dogovoriti da se tamo negdje nađemo na putu za Balaton. Jer ako se nevaram i ti moraš najprije do Kanjiže pa otud  do Balatona.Eto vidi i nema frke za ostatak puta kroz Mađu.
 
U vezi ulaska u Mađarsku sa osobnom, na službenim MUP-ovim stranicama sam pronašao ovo:
http://www.mup.hr/main.aspx?id=7137
Kako je vijest od 2007. nadam se da još uvijek vrijedi jer nisam našao nikakve promjene.
 
dado.bj - ak ti nije bed, javi se radi dogovora.Možda se pridružimo.
Imamo 100 različitih kombinacija oko polaska. Još nismo sigurni koliko nas ide ni kada.
Mileri su ziher. Idemo!!!
Ako ništa drugo da tamo odemo na cugu...
Pozz. Habi.

Miler
Rđava Škljoca
 
dado.bj said:
Evo kako stvari oko puta za Hungariju stoje(a stoje)  kod nas!
Za sada sigurno je to da iz Bj. polazi ekipa od 2 člana, krenuli bi u četvrtak ujutro oko 9h. Pravac granični prelaz Gola i put Kanjiže prema Balatonu,usput obilazak nekih znamenitosti po usputnim gradićima, preporuka nekih prijatelja. Plan dolaska na mjesto događanja u popodnevnim satima. : Eto, mom prezidentu Haby i mojoj malenkosti bude jako drago da nam se neko pridruži na ovom putu ! :skuter:
Sad budem išao makar sjekire padale tako da su sigurno tri člana, ali me zanima inf. da li postoji problem prelaska grane ako motor nije na tvoje ime ?
P.S. Ti si s Habom u šatoru  :D
 
zvjerko rider said:
Sad budem išao makar sjekire padale tako da su sigurno tri člana, ali me zanima inf. da li postoji problem prelaska grane ako motor nije na tvoje ime ?
P.S. Ti si s Habom u šatoru  :D

nebi trebalo bit problema, al uzmes punomoc pa nemas brige  (y)
 
zvjerko rider said:
Sad budem išao makar sjekire padale tako da su sigurno tri člana, ali me zanima inf. da li postoji problem prelaska grane ako motor nije na tvoje ime ?
P.S. Ti si s Habom u šatoru  :D
zvjerko uzmi punomoč za motor a što se tiće spavanja Habo spava sam u šatoru bar za sad
čujemo se još oko dogovora  :cijpadrva: :biker:
 
KUM.R said:
Omega 666-,ako  budete svi isli vjerovatno cu se i ja prikljucit

Odlično  (y) (y) (y) , što nas više, to bolje.
Mene je samo brinulo to što nemam putovnicu, ali koliko sam do sad provjerio netreba mi, znači briga više nema.
Dolazi Dok, njegov buraz i još dvojica bi trebala (neznam tko).
A možda se još tko priključi, vidiću ovaj tjedan.
 
Hvala svima na odgovoru i riješenju moje nedoumice.... Sada idemoooooo  :cice:  :peace:  Uf, jedva čekam. HVALA još jednom, bili ste jako ljubezniiiii  :mrgreen:
 
jedna mala napomena, svi koji idu na osobnu iskaznicu dobijaju jedan mali kartončić od naše policije sa podacima na koji mađari lupaju ulazni i izlazni žig. Obavezno čuvati kartončić do izlaska jer gubitkom istoga počinju problemi.
 
habo said:
zvjerko uzmi punomoč za motor a što se tiće spavanja Habo spava sam u šatoru bar za sad
čujemo se još oko dogovora  :cijpadrva: :biker:
Ej presidente , javi te mi na mob kada sve budete dogovorili, i čisto da mi kažeš neke detalje. :misli:
 
miler said:
dado.bj - ak ti nije bed, javi se radi dogovora.Možda se pridružimo.
Imamo 100 različitih kombinacija oko polaska. Još nismo sigurni koliko nas ide ni kada.
Mileri su ziher. Idemo!!!
Ako ništa drugo da tamo odemo na cugu...
Pozz. Habi.

Miler
Rđava Škljoca
Miler, zakon!
Javim se krajem tjedna pa cemo utanaciti spoj ili tamo ili ako putujete kroz Bj. kod nas, tako da svi idemo zajedno cijelim putem. Za sada je sigurno da nam se broj povečava iz dana u dan .
Pozdrav Habi uručen .
Uživajte!!
 
Jedno pitanje za nekoga tko je bio proteklih godina.
Kakve su otprilike cijene hrane i pića da se barem približno znam orjentirati koliko forinti pripremit. Netko je spomenio da je isplativije uzet forinte kod nas nego tamo mjenjat Euriće. Ili kartica pa ispraznit mađarske bankomate možda?
 
Omega666 said:
Jedno pitanje za nekoga tko je bio proteklih godina.
Kakve su otprilike cijene hrane i pića da se barem približno znam orjentirati koliko forinti pripremit. Netko je spomenio da je isplativije uzet forinte kod nas nego tamo mjenjat Euriće. Ili kartica pa ispraznit mađarske bankomate možda?
Cijene su sad kao i kod nas, ako odeš malo dalje od turistićkih središta najbolje je stati u tzv. seoskoj krčmi i pojesti nešto od narodnih jela,jeftino i ukusno, inaće su prešli na švapski naćin ishrane. U samom kampu imaš jako dobru ponudu ali i u okolnim restoranima.Trenutno je najbolje sve plačati karticom, na granici za 100 kn dobiješ 3700 forinti. Mjenjačnice su OK izbjegavaj uličnu razmjenu razlike su jako male a možeš ostati bez love.