10. Harley - Davidson Festival 10. - 14. 06. 2009 Mađarska / Balaton jezero

Added to Calendar: 10-06-09, 11-06-09, 12-06-09, 13-06-09, 14-06-09

Malo kasno stižem doma i pišem, ali bolje ikad nego nikad.
SMS provjerera s dado.bj za cjene ulaza sa lica mjesta:
petak - 25 eura
subota - 25 eura

Znači kako je i napisao hondamoto.

Sutra polako startamo, 5 Riječana i 2 Virovitičana.
 
Omega666 said:
Malo kasno stižem doma i pišem, ali bolje ikad nego nikad.
SMS provjerera s dado.bj za cjene ulaza sa lica mjesta:
petak - 25 eura
subota - 25 eura

Znači kako je i napisao hondamoto.

Sutra polako startamo, 5 Riječana i 2 Virovitičana.
onda je bolje platiti 54 eura pa bar dobiješ majcu za uspomenu  :mrgreen:
 
...još jedno pitanje,25 eura po osobi ili po motoru i dali "PJEŠACI" plačaju ulaz?
 
Ide li ko sutra-prijelaz letinje. Gdje mijenjate valutu,tu ili u Mađarskoj.
Nas četri krečemo oko 10 iz Konjščine znaći na granici smo oko 11.30 .
Ako ima ko da se vozimo zajedno nek se javi da se dogovorimo.
 
Zdenac said:
Ide li ko sutra-prijelaz letinje. Gdje mijenjate valutu,tu ili u Mađarskoj.
Nas četri krečemo oko 10 iz Konjščine znaći na granici smo oko 11.30 .
Ako ima ko da se vozimo zajedno nek se javi da se dogovorimo.
U mjenjačnici u Čk za 270 kn dobiš 10000 forinti to je najpovljnije kaj sam ja danas mjenjal a onak usput nas dvojica danas oko 15 sati krećemo sa OMV Čk.
 
m69 said:
U mjenjačnici u Čk za 270 kn dobiš 10000 forinti to je najpovljnije kaj sam ja danas mjenjal a onak usput nas dvojica danas oko 15 sati krećemo sa OMV Čk.
Možete lovu dici u Madjarskoj na bankomatu....jos najpovoljniji tecaj  (y)
 
JEL IDE DANAS KO NA BALATON ????
 
Evo ja se vratio.
Bilo ludo i nezaboravno, nije mi žao ni jedne forinte pa čak ni za ulaz, makar je moram priznati malo preskup. Ali vrijedi.  (y) (y) (y)
Malo opširnije i pokoja slika dok se odmorim.
Pozdrav svima koje sam sreo.
 
evo vratili se sa Balatona tj. sa male turneje. Opis puta krenuli iz Bjelovara HABO,DADO, iz Vrbovca IGOR,MARIJAN te JERKO iz Pule usputno razgledavanje te dolazak oko 3 sata u kamp koji je super uređen uživanje Četvrtak i Petak kad se pridružuju još dva ćlana iz Vrbovca te dragi prijatelji iz Varaždina  Darko i Patricija uz obilje klope pijaće striptiza Mađarskog rokenrola i puno ostalih događaja u Subotu nastavljamo put preko Pechuha pa Osjeka do Đakova gdje ostajemo na susretu pa put Bjelovara. Bilo je više nego dobro preporućujem da odete iduće godine mi idemo svakako Slike za koji dan dok dođem k sebi  :cijpadrva: :biker:
 
Omega666 said:
Evo ja se vratio.
Bilo ludo i nezaboravno, nije mi žao ni jedne forinte pa čak ni za ulaz, makar je moram priznati malo preskup. Ali vrijedi.  (y) (y) (y)
Malo opširnije i pokoja slika dok se odmorim.
Pozdrav svima koje sam sreo.
/quote]
Pozdrav od ekipe iz Bj.
 
Vidim sretno ste stigli.  (y) (y) (y)
I ja isto, čekam da mi se Riječani jave, oni su otišli preko Goričana, a ja na Barcs.
Habo, sinoć je bilo duplo više ljudi nego u petak, pa si misli na šta je to ličilo.

P.S.: Coyote bar je  (y) (y) , još pogotovo kad uđeš gratis  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
 
Omega666 said:
Vidim sretno ste stigli.  (y) (y) (y)
I ja isto, čekam da mi se Riječani jave, oni su otišli preko Goričana, a ja na Barcs.
Habo, sinoć je bilo duplo više ljudi nego u petak, pa si misli na šta je to ličilo.

P.S.: Coyote bar je  (y) (y) , još pogotovo kad uđeš gratis  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Zašto nam je to svima u najljepšoj uspomeni taj Coyote bar!!!
Mogu si misliti kak je ludnica bilo, na godinu i mi dolazimo u Petak.
Nadam se da bumo još negdje zajedno da si popijemo koju i popričamo o onom sto nismo vidjeli!!!
Pozdrav!!!
 
....o čemu vi brijete ljudi?!mijenjanje forinti ..kuna tu ili tam ..bit je u tome da smo mi bili i zabavili se odlično , ako neko misli šparati nek ostane doma ..inače organizacija je bila savršena (isto ko i svaku godinu prije) kamp je okponuda klope bolja nego u većini naših najrazvikanijih turističkih mjesta , zabava zagarantirana za svakog dobronamjernog , bendova ko u priči jedan bolji od drugog , jedino na glavnom sdtageu je bila pljuga , u petak davno ocvala Suzy Quatro ( nije quad , već jednaa stara baba kaj pjeva za one "ibersegcigere")ali na ostalim stejđevima vrhunska svirka s vrhunskim vokalima (gansi,maideni, skorpionsi,flojdi)...kaj se kome sviđa .Mislim da bi mi od mađara puuuuuno toga imali za naučiti , kao prvo , ljubaznnost otkačenost , čul sam primjedbe da ne znaju nikakav jezik ali mi smo s njemačkim i engleskim sve obavili na večini štandova ljudi znaju bar nekaj od toga, uglavnom , kak je to ipak u velikoj večini harley miting nije bilo divljanja po kampu (osim par ludih talijana) kaj samo dokazuje da na našim mini susretima prevladavaju tzv. bajkeri (uglavnom lokalni pljugeri)koji svojim turiranjem , pucanjem i paljenjem guma liječe svoje koplekse i smetaju one  koji na susret dolaze iz malo većih udaljenosti , al to je jedna totalno druga tema . Sve u svemu bilo je super i za preporučiti je svakom istinskom ljubitelju motora da to doživi . (y)
 
Habo ,prijatelju, drago mi je da ste se vratili živi i zdravi , vidimo se nagdje u budućnosti , jedino mi je žal kaj sam profulal coyote bar ....kužiš me zakaj.. :wink:
 
evo ja se upravo vratio... bilo je prva liga  (y) ... slike cu stavit u cetvrtak jer sam uspio ostavit fotoaparat u autu u Pozegi!  :nasilni: 

Bilo je iznenadjujuce puno HD-a iz Hrvatske i bas mi je drago zbog toga...  (y)
 
dark said:
Habo ,prijatelju, drago mi je da ste se vratili živi i zdravi , vidimo se nagdje u budućnosti , jedino mi je žal kaj sam profulal coyote bar ....kužiš me zakaj.. :wink:
prijatelju evo naspavao se ja iduće godine ćemo se bolje pripremit za coyote bar nejdemo van cjeli vikend drago mi je da si dobro javi kuda se spremaš za vikend možda se vidimo  :cijpadrva: :biker:
 
habo said:
prijatelju evo naspavao se ja iduće godine ćemo se bolje pripremit za coyote bar nejdemo van cjeli vikend drago mi je da si dobro javi kuda se spremaš za vikend možda se vidimo   :cijpadrva: :biker:

Ooooo, pa ti pises u neko normalno vrijeme!
hehe :mrgreen: