10 najcescih padova sa motora i kako ih izbjeci

Vjerujem da je najcesci uzrok pada problem sa šljunkom.

Bas sam neki dan imao susret sa dotičnim.

Sva sreca,meni i curi nista ( ok meni skoro nista:) + 200 eura steta na motoru.

Dobro je proslo.

Kad vidim sljunak ili stisnem gas do kraja i preletim ga ili gazim po kocnicama prije nego sto dodem do njega.
 
elektricar86 said:
ja sam znao vozit i pripit,i toliko pijan da se drugi dan uopce nisam sjecao kako sa dosao doma.  :palacdolje:

jbga,kad podjednako volim i pivo,i voznju na motoru.  :mrgreen:

od nedavno sam odlucio da je dosta takve prakse,kad vozim motor pijem radler,i to je amen.  (y) 

btw. kad sam bio pripit na motoru,vozio sam dosta brze nego inace,a refleksi su mi bili za klinac,valjda me je bog cuvao.  :neznam:

znaš kako se kaže, bog čuva pijance i budale  :mrgreen: (y)
 
Sve je ljepo kad krenes rezat fino zavoje mmm jos jedan aj jos.. i onda odjednom "gravel" na samom zavoju..
i mozda nakon toga (nedo onaj ako ga ima) da prodje kao "zbog neprilagodjene brzine ....." znate ostatak.  :wink:
:?
 
mr.mee said:
znaš kako se kaže, bog čuva pijance i budale  :mrgreen: (y)
pusti to necuva druge kao sto kaze.  (y)
Ovo ti je za temu "pametne izreke"  :mrgreen:
 
Moras umjereno  :starac:
 
3 tjedna imam vozačku i u ta 3 tjedna prosjek mi je da mi svaki 3. dan neko oduzme prednost. :misli:

Se to i vama događa ili sam ja takve "sreće". :?

Danas ja na ravnici od cca 150 m i frajer u kombiju na sporednoj me pogleda, pogleda na drugu stranu i izlazi iz sporedne bez stajanja, ja počnem kočit ko budala. Dođem mu blizu i kroz prozor vidim :lipotan: smije se i diže ruku ko "sorry". Pa majku mu, da je nepregledno nebi niš reko ali ovo... :palacdolje:

Još je bilo 2-3 izlaska iz garaže na rikverc, al ajde, moguće da me nisu mogli vidit.
 
Miki666 said:
3 tjedna imam vozačku i u ta 3 tjedna prosjek mi je da mi svaki 3. dan neko oduzme prednost. :misli:

Se to i vama događa ili sam ja takve "sreće". :?

Danas ja na ravnici od cca 150 m i frajer u kombiju na sporednoj me pogleda, pogleda na drugu stranu i izlazi iz sporedne bez stajanja, ja počnem kočit ko budala. Dođem mu blizu i kroz prozor vidim :lipotan: smije se i diže ruku ko "sorry". Pa majku mu, da je nepregledno nebi niš reko ali ovo... :palacdolje:

Još je bilo 2-3 izlaska iz garaže na rikverc, al ajde, moguće da me nisu mogli vidit.

ako nemas bar jedan skoro rip na djiru od cca 500km pocinjes se pitat wtf se desava :mrgreen:

jedna od bitnijih vjestina koje moras savladati ako zelis neko duze vrijeme voziti motor je kako sto bolje procitati reakcije i poteze drugih sudionika u prometu :wink: paradoks te vjestine je da da bi ju savladao moras sto vise biti na motoru i dozivljavati skoro rip situacije :? :mrgreen:
 
Onda sam na dobrom putu da postanem tata-mata na motoru.? :LOL:

Imam 1000 i sitno km i najgore do sad je bilo kad je vučna izlazila na rikverc na cestu, prvi mrak je bio, prošo sam 50ak km/h pol metra od one daske iza :shock: strah tek nakon 100m.
 
Miki666 said:
3 tjedna imam vozačku i u ta 3 tjedna prosjek mi je da mi svaki 3. dan neko oduzme prednost. :misli:

Se to i vama događa ili sam ja takve "sreće". :?

Danas ja na ravnici od cca 150 m i frajer u kombiju na sporednoj me pogleda, pogleda na drugu stranu i izlazi iz sporedne bez stajanja, ja počnem kočit ko budala. Dođem mu blizu i kroz prozor vidim :lipotan: smije se i diže ruku ko "sorry". Pa majku mu, da je nepregledno nebi niš reko ali ovo... :palacdolje:

Još je bilo 2-3 izlaska iz garaže na rikverc, al ajde, moguće da me nisu mogli vidit.

ovaj je barem skužio šta je napravio...uglavnom ne skuže ništa ..

gledat, pratit i NEMOJ blendat takvima jer im je to znak da ih puštaš  :wink:

i skoro i nije se desilo je u mojoj knjizi isto...samo gass  :mrgreen:
 
Ne blendam više. (y)                                                  Samo ribicama. :chick: :cool: :mrgreen:

Edit: tu je možda bilo krivo i to šta je ovo prvi put da vidim nekog na toj cestici, auto prođe 2 put na dan, pa manje pazim nego tamo di je prometno. :?

Dosta o meni, moji "skoro rip" nisu baš atraktivni, ima i boljih samo da se jave. :mrgreen:
 
i u prometu i s pohotnicama ti se sve svodi na ovo što ti je rekla Modesty ... samo gas i polako :mrgreen:
 
:LOL: :LOL:  (y)

:ruza:    :kiss2:    :69:    :banana2:  dosta polako? :mrgreen:

Za motor znam, nikad preko svojih granica i granica motora, to je lako. (y)
 
Bas to i radim (y)
Pjesak i ostale vozace najmanje volim :?

Al napredak je vidljiv: grča soro ni nema, puno tecnija voznja, 2 cm do ruba gume bez nekog forsiranja, a opet opreza ima - ja zadovoljan. :wink: