10 najcescih padova sa motora i kako ih izbjeci

Miki666 said:
:ruza:    :kiss2:    :69:    :banana2:  dosta polako? :mrgreen:

to je to ... tuRRisticki tempo :mrgreen:
 
Uf, jutros do puta na posao skoro duble rip...  :shock:

Prvo mi je na prilasku prema raskrižju oduzeo prednost auto iz suprotnog smjera, tako što je elegantno preko moje trake krenuo obilaziti auto zaustavljen na njegovoj traci te se ubacio preko pune linije na moju traku, a s moje desne strane u istom smjeru kao i ja pegla bus koji isto pošteno gazi u moju traku...  :x
I kao da to nije bilo sve, taman nakon toga uđem na zeleno u raskrižje i na mene naleti mamlaz koji je prošao kroz crveno.. izbjegao sam ga tako što sam se prebacio u lijevu traku u skoro naletio na auto iz suprotnog smjera...  :x

Oprezno ljudi, samo oprezno, jer kako su malo hladniji dani i manje motora, tako i automobilisti manje paze na nas...  :wink:
 
Synth said:
Uf, jutros do puta na posao skoro duble rip...  :shock:

Prvo mi je na prilasku prema raskrižju oduzeo prednost auto iz suprotnog smjera, tako što je elegantno preko moje trake krenuo obilaziti auto zaustavljen na njegovoj traci te se ubacio preko pune linije na moju traku, a s moje desne strane u istom smjeru kao i ja pegla bus koji isto pošteno gazi u moju traku...  :x
I kao da to nije bilo sve, taman nakon toga uđem na zeleno u raskrižje i na mene naleti mamlaz koji je prošao kroz crveno.. izbjegao sam ga tako što sam se prebacio u lijevu traku u skoro naletio na auto iz suprotnog smjera...  :x

Oprezno ljudi, samo oprezno, jer kako su malo hladniji dani i manje motora, tako i automobilisti manje paze na nas...  :wink:

ma nikada oni ne paze na nas, ni kad je toplo, a ni kad je hladno :palacdolje:
 
Synth said:
Uf, jutros do puta na posao skoro duble rip...  :shock:

Prvo mi je na prilasku prema raskrižju oduzeo prednost auto iz suprotnog smjera, tako što je elegantno preko moje trake krenuo obilaziti auto zaustavljen na njegovoj traci te se ubacio preko pune linije na moju traku, a s moje desne strane u istom smjeru kao i ja pegla bus koji isto pošteno gazi u moju traku...  :x
I kao da to nije bilo sve, taman nakon toga uđem na zeleno u raskrižje i na mene naleti mamlaz koji je prošao kroz crveno.. izbjegao sam ga tako što sam se prebacio u lijevu traku u skoro naletio na auto iz suprotnog smjera...  :x

Oprezno ljudi, samo oprezno, jer kako su malo hladniji dani i manje motora, tako i automobilisti manje paze na nas...  :wink:

a i onih lipih zadimljenih kamiončića sadrvima ima, žmigavci im rijetko kad rade  :wink:
 
Modesty40 said:
a i onih lipih zadimljenih kamiončića sadrvima ima, žmigavci im rijetko kad rade  :wink:
stime se treba policija pozabavit.  :mrgreen:
 
Miki666 said:
I kad rade ne vide se od blata. :?
vidis ja dok sam radio i to ne u blatu nego prije ture sam imo uvijek krpu na slepi pa sam uvijek obisao krug i zadnje zmigavce-svjetla prebrisao krpom uvijek se vidio i zmig.isvjetlo.
Takve koji izadju s prljavim nevidljivim svjetlima treba kaznjavat.  :evil:
 
Svaka cast! (y)

Neki su ljeni vezat teret, a kamoli da bi svjetla obrisali. :palacdolje:
 
Jučer magistrala, japanka u rent a caru (DA table), pretičem je u zavoju i ona skrene i počne voziti po lijevoj strani kao u Japanu. Dakle oprez ne samo poljaci i česi već i japanci!!! U jesen nam dolaze berači maslina.
 
I po Korčuli/Pelješcu krcato tih rent-a-carova... jebateled, tribalo bi im i slovo L nalipit ozada, pravac za bar 150, oni se vuku 60 i još koče prid okuku. Gori su od CRT-ova u MGP-u.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Reče jedan čovjek (ima već godina i vozačkog staža u guzici):
"Vožnja motora ti je kao ruski rulet... kao da si kupio pištolj, stavio unutra metak, proslonio na glavu i škljocaš očekujući hoće li pogoditi... ako imaš sreće ostat ćeš živ, a ako nemaš... nisi ga onda ni trebao kupovati..."

Kada malo razmislim ima istine u ovome... stvarno se svašta nađe na cesti nepredviđenog... od pjeska, blata, životinja, sumanutih pješaka, pijanaca koji leže nasred zavoja  :?, traktora, neopreznih vozača, kamiona...

Ali na kraju zanimljivo je i to da svi vozimo motore i uvijek nekako razmišljamo... ma neće se to meni dogoditi...
:misli:
 
tomo3 said:
Jučer magistrala, japanka u rent a caru (DA table), pretičem je u zavoju i ona skrene i počne voziti po lijevoj strani kao u Japanu. Dakle oprez ne samo poljaci i česi već i japanci!!! U jesen nam dolaze berači maslina.
Kakvi beraci maslina sad  :misli:
:mrgreen:
Da samo sto je problem kad vozis bRRzo onda nemas ni vremena razmisljati dali ce ti se sto dogoditi.  :mrgreen: