16-18.06.2006. ROOSTERS MC - Koprivnica

Added to Calendar: 16-06-06, 17-06-06, 18-06-06

smoky said:
slažem se sa svim, (y)
i dodajem da su mogli bar malo veći kamp prostor osigurat.  :palacdolje:

.....muriji svka čast za potez puhanja na izlazu  (y)  :LOL:

Prihvaćam kritiku za dimenzije kampa,ali tu smo, na žalost, malo limitirani, ne svojom krivicom...bio je preko puta glavnog ograđen još jedan manji prostor, ali nije na licu mjesta nitko prigovorio pa nismo ljude smještali u "rezervni" kamp.
Što se tiče striptiza, curama na kraju nismo niti platili jer nisu ispoštovale dogovoreno...trebale su, naime plesat' od 22 pod šatorom, a onda odraditi na stageu svaka po cca 20 minuta, negdje poslije ponoći...'ko im je kriv :)
 
Koko said:
...halllooo!Kaj ste došli doma?Moja ekipa,hvala Bogu,stigla na start motogp,svi na broju i u komadu.Pozdrav svima :hello: .Bok.
,,,eeeeeee Koko bikeru "stari"  (y)prošlo sve super,,,stigli kući na tekmu,,ima nešto fotki (i tebe na njima)budem stavio link na ovu temu kad ih stavimo u foto album :piva:
 
sve pohvale organizatorima....samo kako je već navedeno,striptiz nije bio za ništa........e i da je malo veći prostor bio......al sve skoro 5!!!!!!!!!!!!!!!
 
smiki said:
Hvala svima koji su nas posjetili, uz nadu da se vidimo i dogodine, od ekipe MK ROOSTERS KOPRIVNICA (y) (y) :biker:
slažem se sa tajnicom..dok smo stigli u 21 iz čakovca trebalo nam je sat vremena probijanja do šatora,a striperke su bile zgodne samo dok su ispale iz onog kamiona od auta :mrgreen:
A ostalo sve 5 (y)
malo mi je krivo što tek sada po forumu vidim da je bila hrpa forumaša tamo...treba nešto smisliti da se ljudi skuže i zbliže  (y)
 
Vukopas said:
slažem se sa tajnicom..dok smo stigli u 21 iz čakovca trebalo nam je sat vremena probijanja do šatora,a striperke su bile zgodne samo dok su ispale iz onog kamiona od auta :mrgreen:
A ostalo sve 5 (y)
malo mi je krivo što tek sada po forumu vidim da je bila hrpa forumaša tamo...treba nešto smisliti da se ljudi skuže i zbliže  (y)
,,,bravo  (y) ,,aj pucaj ideju  :misli:
 
bilo je toliko dobro, čak i odlično da nisam imala vremena gledati ima li koga od forumaša koje do sad ne znam....  :LOL: :LOL:  :LOL:
ali sam tajnicu upoznala!!!!!  (y) :mrgreen:
 
PRObike Bojan said:
Izgleda da smo svi upoznali Tajnicu  (y)  :mrgreen:
a jel ta sekreterin plavusha  :misli: :LOL: :LOL:
a što smisliti.. :misli:
ajmo prijedlozi..nemam ideju uopće :misli:
 
Vukopas said:
malo mi je krivo što tek sada po forumu vidim da je bila hrpa forumaša tamo...treba nešto smisliti da se ljudi skuže i zbliže  (y)

Meni je malo žao....... :mrgreen: ali bit će prilike...... :)

sssss said:
ali sam tajnicu upoznala!!!!!  (y) :mrgreen:

Čuj, nakon upoznavanja Šituma, Marcusa (čitaj Tajnika :mrgreen:), bilo je konačno vrijeme da upoznaš i neku žensku....... Sam bok pa te upoznah prije glavobolje.  :wink:

PRObike Bojan said:
Izgleda da smo svi upoznali Tajnicu  (y)  :mrgreen:

:misli: Ti si onaj kojem sam dala 1.000,00 kn, a nije ni cugu platio od toga?!  :misli: :mrgreen:

Vukopas said:
a jel ta sekreterin plavusha  :misli: :LOL: :LOL:

Nisam sekretarica, a majke mi ni real tajnica.  :mrgreen:

E, da, al sam zato plavuša.  :D
 
,,,et,,nekih 30-ak fotki,,što solidni,,što za q.... :D
http://www.pozezani.com/pz/index.php?option=com_zoom&Itemid=30&catid=95
 
Kritika - striptiz - ravan nuli. 

Treba linchovat Roostersovu sekretaricu, tj. svodnika! On je kriv za sve!:) :B:
                 
                              ...pozdrav sekretaru:)
 
Treba linchovat Roostersovu sekretaricu, tj. svodnika! On je kriv za sve!:) :B:
                 
                              ...pozdrav sekretaru:)
[/quote]
(y) pristajem na linč, ako ga osobno izvršiš  :D inače, nismo stripizitetama niš' platili zbog nezadovoljstva uslugom...iduće godine bude sigurno puno bolji show, dogovorili smo da cure iz kluba dogovaraju striptease  (y) (y)
 
smiki said:
Treba linchovat Roostersovu sekretaricu, tj. svodnika! On je kriv za sve!:) :B:
                 
                              ...pozdrav sekretaru:)

(y) pristajem na linč, ako ga osobno izvršiš  :D inače, nismo stripizitetama niš' platili zbog nezadovoljstva uslugom...iduće godine bude sigurno puno bolji show, dogovorili smo da cure iz kluba dogovaraju striptease  (y) (y)


  Dobro! Onda druge godine JA biram komade za streptease! :mrgreen: