19.8.2006. Humanitarna moto noć "Zlih Majki-Sveti Križ Začretje"

Added to Calendar: 19-08-06

Cigel

New member
Sam da velim to h birtiji pa nek moderatori to deneju kam treba

Moto Klub „Zle Majke – Sveti križ Začretje“ organizira HUMANITARNU MOTO NOĆ 19.8.2006. (subota) na području ribnjaka u Začretju (to vam je kojih 10 minut od Zagreba ak se vozite iznad 200). Humanitarna Moto noć se sastoji isključivo od (davanja) donacija. Svaki motorist Zlih Majki donirat će grah, sastojke za grah vino i vodu. Sve će se to dijeliti ZABADAVA uključujuči i KARLOVAČKO pivo koje bude donirala KARLOVAČKA pivovara. Sve donacije koje budu prikupljene DATI će se socijalno ugroženim osobama s područja Sv. Križa Začretja.
Nadam se dobrom odazivu forumaša (y)

 
Cigel said:
Sam da velim to h birtiji pa nek moderatori to deneju kam treba

Moto Klub „Zle Majke – Sveti križ Začretje“ organizira HUMANITARNU MOTO NOĆ 19.8.2006. (subota) na području ribnjaka u Začretju (to vam je kojih 10 minut od Zagreba ak se vozite iznad 200). Humanitarna Moto noć se sastoji isključivo od donacija. Svaki motorist Zlih Majki donirat će grah, sastojke za grah vino i vodu. Sve će se to dijeliti ZABADAVA uključujuči i Ožujsko pivo koje bude donirala Zagrebačka pivovara. Sve donacije koje budu prikupljene DATI će se socijalno ugroženim osobama s područja Sv. Križa Začretja.
Nadam se dobrom odazivu forumaša (y)
Ke se morame i jafke napiti? Ili moreme i bit trezni, il onak na pol, il taman?
 
Dok bu vina (kojih 150 litri imame za sad) i Pive (još nezname ali negde bude iste tolko)
bume pili, a i bažulja bude oko 200 litri :wink:
 
Cigel said:
Dok bu vina (kojih 150 litri imame za sad) i Pive (još nezname ali negde bude iste tolko)
bume pili, a i bažulja bude oko 200 litri :wink:
A niš, onda jafke! Kaj sad!
 
Jebate, sad sam se sjetio teme u kojoj se raspravljalo o nazivu kluba... i tada je bilo receno da ce se rejting u selu podici ako se napravi humanitarna akcija...

Svaka cast ekipi, red bi bio i pojaviti se onda!!

:hrana: :bananapivo:
 
Cigel said:
Humanitarna Moto noć se sastoji isključivo od donacija. Svaki motorist Zlih Majki donirat će grah, sastojke za grah vino i vodu. Sve će se to dijeliti ZABADAVA uključujuči i Ožujsko pivo koje bude donirala Zagrebačka pivovara. Sve donacije koje budu prikupljene DATI će se socijalno ugroženim osobama s područja Sv. Križa Začretja.
Meni je ovo malo nejasno složeno, znači da će te kuhati grah, piti pivu i što ostane donirati?
 
Ibiza said:
Meni je ovo malo nejasno složeno, znači da će te kuhati grah, piti pivu i što ostane donirati?

to ti je kao zabadava pa te dernu za fažol 50 kn :LOL:
 
Ibiza said:
Meni je ovo malo nejasno složeno, znači da će te kuhati grah, piti pivu i što ostane donirati?
Pa grah, vino i pivu će donirati bikerima.
Dakle, napokon se neko sjetio da i bikerima pruži pomoć!
 
Ibiza said:
Meni je ovo malo nejasno složeno, znači da će te kuhati grah, piti pivu i što ostane donirati?
:LOL:

I mene je to pitanje mučilo, al se nisam usudio pitat :mrgreen:
 
Ibiza said:
Meni je ovo malo nejasno složeno, znači da će te kuhati grah, piti pivu i što ostane donirati?
sve bude zabadava, niš se nebude naplačivalo, Ak ti misliš da grah vrijedi 5 kuna doniral budeš 5 kuna, ak misliš da gemišt vrijedi 3 kune del buš 3 kune h zadnju gumu od motora (kasicu), ak nemaš kej donirati dobil budeš zabadav, ak doniraš i 1 jedinu kunu pomogel budeš nekome. Sva hrana i pijača bude besplatna. Sve donacije od pristiglih donatora (znači tebe i ostalih) stavljaju se u zadnju gumu od motora (guma je sljepljena s pleksijem) koja bude služila kao kasica prasica. Kad budemo sve spili i pojeli penezi se budu zbrojili i na razglas se bude objavilo kolke se skupilo. (y)
Ak netko donira 100 kuna dobi i majicu zlih majki jesti i piti kolke te volja, a za tri najveća donatora dobe mali zašvasani motorek djelo našeg željeznog umjetnika đahe :) :) (y)
 
Da,fakat bude soka?
Jer ima tu i antialkoholičara (istinabog friških) :mrgreen:
 
ADAM said:
Da,fakat bude soka?
Jer ima tu i antialkoholičara (istinabog friških) :mrgreen:
Bude cedevite ili nečega sličnoga. Ma gemišt bute jeden spili :wink:
 
Cigel said:
Ak netko donira 100 kuna dobi i majicu zlih majki jesti i piti kolke te volja, a za tri najveća donatora dobe mali zašvasani motorek djelo našeg željeznog umjetnika đahe :) :) (y)

Mislim da ti je 100 kuna malo za takvu donaciju, kaj ako ti 25 ljudi napravi donaciju od 100 kuna?
 
vlucic said:
Mislim da ti je 100 kuna malo za takvu donaciju, kaj ako ti 25 ljudi napravi donaciju od 100 kuna?
to bu dosta, sav posel oko štampanja majic odrađuju motoristi a majice bume nekak skrpali (y)
 
vlucic said:
Mislim da ti je 100 kuna malo za takvu donaciju, kaj ako ti 25 ljudi napravi donaciju od 100 kuna?
Pa onda budu podijelili 25 majici ;)
Ak bu soka ja bum došel ;) Ak nebu soka opet bum došel, nemrete me se rješiti nikak :mrgreen:  :LOL:
 
Cigel said:
Bude cedevite ili nečega sličnoga. Ma gemišt bute jeden spili :wink:

To je tak i tak same voda z cukorom,ka ne?  :mrgreen:
 
Tommek said:
Pa onda budu podijelili 25 majici ;)
Ak bu soka ja bum došel ;) Ak nebu soka opet bum došel, nemrete me se rješiti nikak :mrgreen:  :LOL:

Ako imaju 25 majica...

Anyway, ja svakako dolazim i rezerviraj barem jednu majicu.... i nemoj da nema cedevite ili nekaj bezalkoholnoga!!!

8)
 
vlucic said:
Mislim da ti je 100 kuna malo za takvu donaciju, kaj ako ti 25 ljudi napravi donaciju od 100 kuna?

ha - nisam to tak gledal!? Misliš svi skupa? Tolke oni nemreju spiti kolke ja imam vina i bažulja :mrgreen:
Ak treba načel bum i drugi lagev od 1000 litre