19.8.2006. Humanitarna moto noć "Zlih Majki-Sveti Križ Začretje"

Added to Calendar: 19-08-06

danek said:
di ti dođe ribnjak u Začretju? :mrgreen:nemrem se sjetit
E danek kod toga kipa u avataru sam bil preksinoć ;) Tam su još one mete za luk i strijelu postavljene lijevo :D
 
Nažalost niš od svirke,vrtile se budu MP3-ce cijelu noć...khm jedino tamburaši se možda pojave kasno u noći :)
 
CroKick said:
Nažalost niš od svirke,vrtile se budu MP3-ce cijelu noć...khm jedino tamburaši se možda pojave kasno u noći :)


če biti kakav tecno (y)
 
Evo i prvog koji redovno utece sa susreta, ali je uvijek medju prvima tamo...


Majstori iz Zlih majku su stvarno genijalni, ja im skidam kapu - za prvi moto susret (koliko sam ja shvatil, to im je prvi susret) su napravili posao kojim bi mogli posramiti i mnogo razvikanije klubove/susrete.

Obvezna rakijica na ulazu (ja se ovaj put nisam morao svadjati, dovoljno je bilo jednom reci da ne pijem kad vozim motor), dascica za nogar, sve po PS-u.

Ali odusevile su me neke druge stvari:

a) klopa i doslovno sva cuga besplatna
b) humanitaran karakter susreta
c) hoteli sa 5 zvjezdica bi ih mirne duse mogli zaposliti kao konobare, nije bilo 5 sekundi da si prisao sanku ili da te neko od "osoblja" vidio bez cuge, odmah ti dolaze i pitaju sta da ti DONESU za piti ili jesti
d) kolaci - ljudi moji, svadbeni kolaci!!!!

Nemam rijeci koliko ste me odusevili dobrotom, gostoljubivoscu, jednostavnoscu i dobrom organizacijom. Mene ste kupili, ja cu vam svake godine doci, i dati prilog...

Nadam se da bu zupnik sada mirniji!
 
Jos par fotki... bilo je dosta ljudi sa foruma, cak sam i Slaveka Francuza vidio nakon 100 godina, jucer je dosao na godisnji...

:wave:

Sad doma dahcem jer sam se tako prejeo da sam malo prilegao poslije gableca, a i sada lezim...
 
Nasli smo se svi skupa kod Bibija, i taman smo izasli iz restorana i pakirali se kad...skripa guma, klasicno izletavanje jednog i prevelika brzina drugog (ustvari druge) i pravi spektakl za nas da imamo sta gledati dok navlacimo opremu....

:neznam:
 
vlucic said:
Majstori iz Zlih majku su stvarno genijalni, ja im skidam kapu - za prvi moto susret (koliko sam ja shvatil, to im je prvi susret) su napravili posao kojim bi mogli posramiti i mnogo razvikanije klubove/susrete.

Obvezna rakijica na ulazu (ja se ovaj put nisam morao svadjati, dovoljno je bilo jednom reci da ne pijem kad vozim motor), dascica za nogar, sve po PS-u.

Ali odusevile su me neke druge stvari:

a) klopa i doslovno sva cuga besplatna
b) humanitaran karakter susreta
c) hoteli sa 5 zvjezdica bi ih mirne duse mogli zaposliti kao konobare, nije bilo 5 sekundi da si prisao sanku ili da te neko od "osoblja" vidio bez cuge, odmah ti dolaze i pitaju sta da ti DONESU za piti ili jesti
d) kolaci - ljudi moji, svadbeni kolaci!!!!

Nemam rijeci koliko ste me odusevili dobrotom, gostoljubivoscu, jednostavnoscu i dobrom organizacijom. Mene ste kupili, ja cu vam svake godine doci, i dati prilog...

Potpisujem sve navedeno...  (y) eto, čak me ima i na prvoj fotki... I to u najkrupnijem planu (ovaj s otpalim rukavima)...  :mrgreen:
 
moover said:
Potpisujem sve navedeno...  (y) eto, čak me ima i na prvoj fotki... I to u najkrupnijem planu (ovaj s otpalim rukavima)...  :mrgreen:

E, jebi ga, bokte e - pa pored mene (KLV) ste bili ti i frendic i pakirali se... jos sam vas mislio pitati da li idete prema Zagrebu pa da idemo skupa...

Kaj nisi vidio naljepnicu na motoru FORUM MEMBER???

Sljedeci put se javi pa cemo popiti jednu putnu (mineralnu) ili stati putem pa popiti pice... ok?

:wave:
 
vlucic said:
E, jebi ga, bokte e - pa pored mene (KLV) ste bili ti i frendic i pakirali se... jos sam vas mislio pitati da li idete prema Zagrebu pa da idemo skupa...

Kaj nisi vidio naljepnicu na motoru FORUM MEMBER???

Sljedeci put se javi pa cemo popiti jednu putnu (mineralnu) ili stati putem pa popiti pice... ok?

Eh, skužio sam naljepnicu, al uživili smo se u priču... i taman smo se pakirali...a vidjeh i ti odlaziš... al nismo išli direkt za zg, napravili smo još 80ak km po Zagorju prije povratka...  (y)

Za mineralnu može, nema frke, ak te skužim drugi put, javim se...
 
Tek sad kad vidim slike uspio sam pokopcati ekipu s foruma. Ja sam bio na kratko, ali morao sam otici. Bas mi je zao da se nismo upoznali  :piva:  Btw potpisujem sve napisano o Zlim Majkama, decki svaka cast (y)
 
dečki svaka vam dala....nabavili ste mi rakijicu :mrgreen: :mrgreen: (y)
 
Eto, stigli i mi doma.
Svaka čast, i naravno, ovo morate ponovit! Čak smo i privjeske dobili :mrgreen:
Pohvale grah-majstoru. (y)

Organizacija odlična, čak se niti nije primjetilo da nema benda. Muzika taman. I što se tiče glasnoće, i što se tiče izbora!

Valjda bu pop sad tiho! :mrgreen:
 
Kažu da pohvala nikad dosta,pa se moja družina i ja pridružujemo gore napisanom (y) (y) (y) .Ako ekipa ovak nastavi bit će to jedan od boljih susreta :mrgreen: .Poz. svim forumašicama i forumašima koje sam sreo i upoznao (y) .Žao mi je da nisam znao da je Slavek Francuz tamo :misli: .Nadam se novoj prilici da se konačno upoznamo.Koja sličica slijedi ,kad se obrade.Bok.