19.8.2006. Humanitarna moto noć "Zlih Majki-Sveti Križ Začretje"

Added to Calendar: 19-08-06

Samo nek susret ostane na ovom nivou. Nikakvo proširivanje i uvećavanje.
Ovaj sistem sa malim mjestom, malim, a opet velikim, brojem ljudi je dobitna kombinacija.
 
Hvala svim Zlim majkama!
Sve je bilo savršeno i baš po mjeri (y)
 
Ja sam bio na kratko i nisam nikoga s foruma vidio  :misli: Mislim na one koje poznam  :shock: Al kaj se tiče susreta, sve 5  (y)
 
Koko said:
Kažu da pohvala nikad dosta,pa se moja družina i ja pridružujemo gore napisanom (y) (y) (y) .Ako ekipa ovak nastavi bit će to jedan od boljih susreta :mrgreen: .Poz. svim forumašicama i forumašima koje sam sreo i upoznao (y) .Žao mi je da nisam znao da je Slavek Francuz tamo :misli: .Nadam se novoj prilici da se konačno upoznamo.Koja sličica slijedi ,kad se obrade.Bok.

Eto, vidis kaj je sudbina - ja sam taman pricao sa Slavekom kad si me ti dosao pozdraviti...  :shock:

Steta, ja vas znam obojicu pa kad se vidimo, provest cu te po cijelom prostoru i upoznati sa svim forumasima koji se tamo zateknu...
 
Drug Cigel, pozdravlja te tvoj šulkolega za kojeg sam te pital jučer dal ga znaš. Onaj mali plavi murjak Zubić, pijanac kakvog nema, odaziva se na nadimak (čini mi se) Ćup.
 
vlucic said:
Eto, vidis kaj je sudbina - ja sam taman pricao sa Slavekom kad si me ti dosao pozdraviti...  :shock:

Steta, ja vas znam obojicu pa kad se vidimo, provest cu te po cijelom prostoru i upoznati sa svim forumasima koji se tamo zateknu...

...slažem se :mrgreen: .Tablu na leđa"ja sam Koko"i vudri okolo :mrgreen: :mrgreen: .Bok.
 
Evo i mene nakon pospremanja i nakon kraćeg oporavka od jutarnjih gemišta.
Evo nekih grubih podataka tak da znate:
Pojelo se: 140 litre bažulja, 40 litre fiša,
Spilo se:; 9 litre rakije (ovi na ulazu su zadrvenili), oko 200 litre vina (našeg autohtonog sortnog vina za gemište) :D, i 300 litre pive.
Doniralo se 12750 kn.
Troškovi su nam oko 3500 kn. tak da nam je ostalo 9000 kn spremnih za djelovanje (svaka Vam čast)
. Iz toga bumo kupili frižidere, kompjutore, drva, i još neke ke treba. Kolke bude zišlo bude zišlo. Nadamo se kupiti sve stvari bez marže ili s popustom (malo jačim).

FALA SVIM KOJI SU DOŠLI I DONIRALI NEKE.
 
Cigel said:
Evo i mene nakon pospremanja i nakon kraćeg oporavka od jutarnjih gemišta.
Evo nekih grubih podataka tak da znate:
Pojelo se: 140 litre bažulja, 40 litre fiša,
Spilo se:; 9 litre rakije (ovi na ulazu su zadrvenili), oko 200 litre vina (našeg autohtonog sortnog vina za gemište) :D, i 300 litre pive.
Doniralo se 12750 kn.
Troškovi su nam oko 3500 kn. tak da nam je ostalo 9000 kn spremnih za djelovanje (svaka Vam čast)
. Iz toga bumo kupili frižidere, kompjutore, drva, i još neke ke treba. Kolke bude zišlo bude zišlo. Nadamo se kupiti sve stvari bez marže ili s popustom (malo jačim).

FALA SVIM KOJI SU DOŠLI I DONIRALI NEKE.
Deni nekšne slike! Naj same reći da nemate nijedne, jebite riža!
 
Javio mi ovu poruku prilikom pokušaja slanja slika.Kaj ne valja?

"The message body was left empty."Bok.
1....evo,mi došli
2...i ovo ste mogli imat
3...mala pripomoč ovoj akciji(Cro nadgleda)
4...tanjuri su već pospremljeni
 
Evo ide nekoliko mojih slika al prije svega hoću zahvaliti svima koji su došli i dali prilog,nadam se da nisu ostali razočarani

 
Evo jos nekih slicica sa HUMANITARNE MOTO NOCI ...

i jos jemput VELIKO HVALA SVIMA !!!!!!!!!!!1
 
Evo da se i ja zahvalim organizatiorima, bilo je super i donacija uopce nije bila problem uz takvu uslugu  (y)
 
Dečkima iz Začretja svaka pohvala  (y) (y) od organizacije..usluge..truda oko nas koji smo došli..nemam riječi osim... RESPECT i da se od vas , mladog kluba da puno naučiti  i zbog svega toga.... vidimo se ubrzo  (y)
 
Bilo je super (y)
Ekipa, klopa i cuga  (y) (y) (y)
Pa ja ni neznam di još ima na moto susretu nekoliko vrsta jela, pića i kolača - BESPLATNO :shock: :shock: :shock: