2. susret maxi skuterasa 04/05.09.2010.

Maxiscooter said:
No evo mene doma. Danas je samnom došo i Suzuki Burgman AN 650 A   (y)  :mrgreen:

gotovo je sad će i žena da se vozi  :mrgreen:
daj kad stigneš malo poslikaj da vidimo  (y)
 
Još nešto u vezi izleta 4. i 5. rujna 2010.....

Sam put sa naše strane još nije "postavljen"... kao što rekoh Maxiscooter... ali "radimo" na tome...  :D

Možda jedna mala napomena... da smo tom prilikom otvorili i kontaktne mailove za sve one, koji nisu na forumu... Ako vam nije teško, pošaljite sliku svim svojim prijateljima, kako bi se u rujnu našli svi ljubitelji maxiskutera u što večem broju... Na mailove poslane na [email protected] če čekati OS Nexus, a na onaj drugi... svi mi, koji pripremamo izlet na našoj strani...

Lep maxXxi pozdrav svima...  :)
 
Bilo bi dobro da napravite tako da u Hrvatsku ulazimo kod Čakovca pa prema Varaždinu i da tamo bude skup za one koji bi išli na jedan dan. Od Varaždina možemo do Trakošćana (dvorac, jezero ) pa nakon toga razlaz prema Slavoniji, Zagrebu, Rijeci, Splitu Puli. Nadam se da će susret biti uspješan sa puno većim brojem učesnika nego prvi. Za sada znam da nas iz Osijeka dolazi barem petero. Prijedlog je da se svi oni koji idu na dva dana sa Hrvatske straneskupimo u Varaždinu pa onda grupno prema Sloveniji. Malo je još daleko do toga pa se nadam da će se netko sa tog područja uključiti u temo i predložiti rutu sa Hrvatske strane. 
 
šuti, ne zovi vraga,
nego koji je uopće program za dva dana, trebao bi počet planirat pomalo.... :misli:
 
:DŠto je bilo sunca bilo je naručite kišna odijela za meet malo bolja  :jesus: :LOL:
 
Ak se ide u Malu hižu na kolpu dolazim...  :mrgreen:

Nadam se da mi dolazimo na jedan dan, Međimurje i Vž je moj teren tak da nema problema s snalaženjem haha.
 
Konačno netko.....treba nam vodič za teren po Varaždinu i okolici... (y)
 
Evo nešto kaj smo preko pm-a dogovarali.

Ovak se malo pogleda teren putem od Vž do granice u Murskom središću

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=Vara%C5%BEdin,+Croatia&daddr=Route+2022+to:Route+2033+to:Route+2003+to:Route+2003+to:Mursko+Sredi%C5%A1%C4%87e,+Croatia&hl=en&geocode=FRKiwgIdYTz5ACl9AzH8z6poRzHZ1l-F6p762w%3BFcugwgIdAmj7AA%3BFRIewwIdhHj9AA%3BFYIjxAIdI6v9AA%3BFUT-xAIdAlv8AA%3BFQG8xQIdrdf6ACm_k-GCrrRoRzEA1yuGUK0ABA&mra=mr&mrcr=0&via=1,2,3,4&sll=46.468369,16.55468&sspn=0.13313,0.308647&ie=UTF8&ll=46.304015,16.437263&spn=0.133531,0.308647&z=12
 
BM0021 said:
Evo nešto kaj smo preko pm-a dogovarali.

Ovak se malo pogleda teren putem od Vž do granice u Murskom središću


malo sam ispao iz priče pa me zanima da li je to ruta "planirana" prvi ili drugi dan?
 
2.dan kolko sam skuzio al ak se 2.dan vracamo iz Slo u Hr onda ova ruta i nije nesto... Budemo smislili jos s vremenom.
 
danas smo maxiscooteristi iz obale ( Slovenske ) napravili kondiciski đir Koper - Sežana - Nova Gorica - Ajdovščina - Koper sve ukupno cca 220 km. malo km ali prijatnih u dobroj ekipi. Temperatura naputu 35°C. spremamo se na susret u devetom mesecu Slo + Cro .
 
sad kad sam vidio slike sjetih se da se jedan crni mp3 koparskih registracija vozi po Rabu,
ajde kad se dogovori ruta, stavite tu ili na motosvet da vidimo di se dolazi na meet prvi dan  (y)
 
xyzdomba said:
malo sam ispao iz priče pa me zanima da li je to ruta "planirana" prvi ili drugi dan?
nisi ispao nego još čekamo rutu sa slovenska strane kroz desetak dana će biti sve postavljeno
 
BaDly said:
Mater....pa kak se registrira ovaj burgi sa koferima....jel to spada pod auto ili skuter ??  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :misli: :misli:

A nije ništa širi od ogledala - špegla.
Ako bi neko nešto slično tu su slike . http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=2382

Kako vam ide sa trasom po Cro za drugi dan??
 
biti će strpljenja.....samo nam morate dojaviti trasu za prvi dan tako da se možemo nadovezati....iskreno mislim da će velika većina iz Zagreba i okolice biti samo na prvm danu....
 
Ljepi pozdrav svima na forumu..

Evo i mene do vas .. pošto smo svi skuteraši nadam se da se vidimo u rujnu .. bit če ludo i nezaboravno ..  :D