2. susret maxi skuterasa 04/05.09.2010.

BaDly said:
:( :( :( Zašto ste promijenili datume na prvi vikend u 9. mjesecu..... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

Izgleda da ću opet morat propustiti meet... :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

kako ide ona stara narodna,"dok nekom ne smrkne,drugom ne svane.."  :mrgreen:
ja bih sigurno propustio meet da je ostao onaj prvi datum..onda sam naime na svadbi,isto kao što sam bio na svadbi kad je bio prvi meet..ovako je 99,99 % da ću ići na ovaj meet..
a nadam se da ćeš se i ti pojaviti.. (y) (y)
 
marac_zg said:
kako ide ona stara narodna,"dok nekom ne smrkne,drugom ne svane.."   :mrgreen:
ja bih sigurno propustio meet da je ostao onaj prvi datum..onda sam naime na svadbi,isto kao što sam bio na svadbi kad je bio prvi meet..ovako je 99,99 % da ću ići na ovaj meet..
a nadam se da ćeš se i ti pojaviti.. (y) (y)

Taj vikend sam na GO i vjerojatno u CG.....tako da nisam ziher...ali ako uspijem CG pomaknuti na tjedan ranije dođem...iako su male šanse za to.... :misli: :misli:
 
Jedan od razloga zašto se išlo sa objavom meeta je upravo ovaj koji se sada događa. Nitko od nas nemože sa sigurnošću potvrditi da će doći no ima dovoljno vremena da se sve stvari poslože i dogovore. Nema potrebe za sekiracijom.... :D :D
 
štovani posjetitelji u prvom postu je info mail na koji možete dobiti info o susretu za one koji bi došli a nisu članovi foruma
 
ovim putem bih pozvao sve zainteresirane da složimo rutu kretanja za 05. 09 pošto se prvi dan uglavnom vozi kroz Sloveniju, prvenstveno pozivam ekipu sa područja Čakovca i Varaždina. Sigurno znaju više od ostaih gdje bi se moglo s guštom provozati i stati na piće. Nadam se da će se ovaj put odazvati puno više učesnika i da ćemo nadmašit cca 45 skutera sa prvog meeta
 
os nexus said:
ovim putem bih pozvao sve zainteresirane da složimo rutu kretanja za 05. 09 pošto se prvi dan uglavnom vozi kroz Sloveniju, prvenstveno pozivam ekipu sa područja Čakovca i Varaždina. Sigurno znaju više od ostaih gdje bi se moglo s guštom provozati i stati na piće. Nadam se da će se ovaj put odazvati puno više učesnika i da ćemo nadmašit cca 45 skutera sa prvog meeta

Imaš li link za na kartu puta kroz SLO. Treba vidjet gdje planiraju uć u HR pa da po tome složimo rutu.
 
probaj prošvrljati na slo forumu nisam siguran ali mislim da su tamo stavili neku kartu
 
Ne karta za vožnju po slo nije još gotova.

A, da vam rečem novu - prodao sam svojeg Beverly 500  :shock:  :shock:
 
koma1 said:
raspada se Beverly ekipa  :palacdolje:

A važno je da ostaje maxiskuter ekipa ( ekipa dobrih i vedrih ljudi ), pa bilo koje boje i marke skutera.

P.S . Još malo pa evo mene na Rabu
 
Maxiscooter said:
Ne karta za vožnju po slo nije još gotova.

A, da vam rečem novu - prodao sam svojeg Beverly 500  :shock:  :shock:

I nikako da vidim odgovor, što je nasljednik Beverly-a  :misli: