2008 Honda CB1000R

Honda kao da je malo skrenula s kursa ove godine... sve neki  :povraca: modeli...
 
pa ne znam baš... meni je ok. u biti prva honda koja me zainteresirala od mog horneta. nisam baš ljubitelj ovih modernih dizajna, i malo mi vuče na ove zecove, ali nekako mu dobro stoji. Još samo da su napravili normalnu visinu sica i ulazi u uži izbor za sljedeću godinu...
 
:no: :uff: :fuj: užas, ne sviđa mi se kao ni cbr, prefuturističko mi je sve to
 
Mislim da je ovo odgovor na Suzukijev B-King...
 
Meni se od Hondinih modela za 2008. sviđa jedino CBF 600 S i N. Sad...tko voli nek izvoli, jel tak? Pozz
 
:povraca: :povraca: :povraca: :povraca:
honda od kraja 2006 nije naparavila ni jedan motor koji nije jao ružan a tradicija se izgleda nastavlja
 
markach said:
Mislim da je ovo odgovor na Suzukijev B-King...

to bi i ja rekla.

felge su stvarno super, ali kakav je to auspuh :eek:hne:


malo mi izgleda premalo, a prenabijeno.  :palacdolje:


 
malo čudan....ali kao i na sve druge...naviknuti ćemo se :wink:
 
Da li je i ovog Horneta dizajnirala talijanska podruznica? Nisu valjda japanci ostali bez inspiracije?  :misli:
 
miha_vg said:
Evo, baš sam pogledao, ma sve je to super, odlično, moderna tehnologija, dizajn današnjice, ali to po meni nije to... nekako nema duše... hladan mi je... Više se mi se sviđa recimo CB 1300... model 2007.

Slažem se, zato i nisam turbo oduševljen nego mi je onako ok....a ako je monster pokleknuo pred modernim dizajnom, šta očekivati od horneta
Što bi moja baba rekla: džidžavo je i manitu drago