2008 Honda CB1000R

ako u obzir uzmem Horneta 600,ovaj mi izgleda puno bolje i ljepše tak da mislim da će to bit prava "bomba" (y)
 
nisam impresioniran, nekako mi izgleda ko da je sastavljen od djelova sa drugih nakeda i sa par novih detalja i to je to, al treba ga vidit uživo pa onda sudit
 
:D
 
:wink:
 
Pa nije loš samo mi treba još malo da mi sjedne nekak taj auspuh inače ok motorček  :mrgreen:
 
pila je za 5 (y) jedino mi možda fali još jedan top što sam očekivao ali kaj je tu je!
 
ma taj auspuh nikak ne zgleda :palacdolje: vidil sam na malom hornetu kak se to da riješit i motor odma živne
inače sviđaju mi se ti mali spuhovi sastrane(suzuki,yamaha) ali ovi hondini stvarno nikak ne zgledaju :palacdolje:
 
Incredible said:
ma taj auspuh nikak ne zgleda :palacdolje: vidil sam na malom hornetu kak se to da riješit i motor odma živne
inače sviđaju mi se ti mali spuhovi sastrane(suzuki,yamaha) ali ovi hondini stvarno nikak ne zgledaju :palacdolje:

da auspuh je malo čudan ali da bi zadovoljavao nove norme,očito mora biti takav :palacdolje: ali više niti novi Suzuki 600/750 nema mali spuh... :wink:
 
goc said:
da auspuh je malo čudan ali da bi zadovoljavao nove norme,očito mora biti takav :palacdolje: ali više niti novi Suzuki 600/750 nema mali spuh... :wink:

ma da se to puno ljepše složit,pogotovo mi smeta ovaj komad lima (koji prekriva cijev) ispod samog auspuha, neznam kaj im to treba
 
ne izgleda lose. u svakom slucaju meni ljepse nego novi hornet 600. honda je krenula u tom futuristickom smjeru,valjda je to trenutno in. :misli:
 
goc said:
da auspuh je malo čudan ali da bi zadovoljavao nove norme,očito mora biti takav :palacdolje: ali više niti novi Suzuki 600/750 nema mali spuh... :wink:

Ma ovi novi spuhi od suzukija su mi  :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje: no dobro inače prva stvar koja se mijenja na motoru su auspuh/si pa vjerojatno se niti mali žuti ne trude napravit neki ok auspuk kad odmah završi u kutiji u garaži. :mrgreen:
 
balkanac said:
ne izgleda lose. u svakom slucaju meni ljepse nego novi hornet 600. honda je krenula u tom futuristickom smjeru,valjda je to trenutno in. :misli:

izgleda da su ovi iz honde previse gledali Flash Gordona  :mrgreen:
malo su popizdivitis dobili
 
Shoky said:
Full digitalac, širi volan
Bude dobar (y)
Ova plava boja na instrumentima nikako mi ne paše!
 
Shoky said:
Full digitalac, širi volan
Bude dobar (y)

boja je malo ubitačna za oči, ali cajger super zgleda.

bolji od malog horneta. u svakom slučaju izgleda dovršenije.

istina, da izgleda kao mnogo nakeda u jednom.
 
ma motor je predobar, kad se prvi put vidi neki motor nikome se ne sviđa, ali kasnije to ipak prodajni rezultati pobiju.
 
darko_b said:
izgleda da su ovi iz honde previse gledali Flash Gordona  :mrgreen:

chakotay to voyager, beam me up! :mrgreen:
mozda bi mogao zeru ljepsi bit auspuh,ali to je sad stvar osobnog ukusa i ekologije. :wink: 
nisam neki veliki pobornik nakeda,ali cini mi se ok,cak i ni felge nisu lose...