2008 Honda CB1000R

DADO+ said:
- ma to što piše; za taj poklopac za far, to sam ja vidio po netu, ali kako vozi po noći, :neznam:

pa mislim, da nije ta kombinacija možda?
to ide na cicke pa po noci sam skines.ima 5 malih cicaka 3M na faru pa samo zaljepis i kad je mrak odljepis.moja ta plastika je full dark pa kad se far upali nist se nevidi nego samo ono malo dolje svijetlo sluzi kao day light a ima i tih prozirnih plastika u bojama i crna zatamljena, pa kad upalis far svijetli kroz tu plastiku, a ksenon sam imo kratko pa sam ga skinio i stavio neku philips zarulju jacu od serijske kao bijelo svijetlo bude pa mi je to bilo bolje i ksenon imam ak nekom treba isto je u osijeku za h4 svijetlo zapakirano,bilo na motoru 10dana..a fz je od lege jurbe ja sam koristim njegov account za cb1000r temu jer nemam svoj..
 
Incredible said:
o majke ti mile :LOL:

- ne sviđa ti se "čičak", ideja o dva tipa pod istim nick-om ili ideja o dva nick-a?  :LOL:



@jurba inkognito  :mrgreen:

ja po danu vozim čak sa dugim svjetlima, tako da mislim da to na tvom baš i nije pametno  :wink:

(ne znam za tu malu leću/dnevno svjetlo, ali mislim da je slabo ili je to pozicija;
  da je xenon u tome, onda još možda ... )
 
Incredible said:
o majke ti mile :LOL:
si videl šta je honda  :eyebrow:  :mrgreen:
 
2012  (y)

file.php


file.php


file.php


file.php


file.php


file.php
 
vidio sam tu boju cb1000r uzivo. nazalost meni se nije svidjela boja jer je vise mat siva nego sto bi po meni bilo bolje mat crna. imam negdje i sliku te mat sive boje.
 
pitanje za vlasnike dotičnog motora

jesu li kod vas đekovi za štop i za žmigavce ovakvi kao na slici u prilogu

unaprijed zahvaljujem na odgovoru
 
Ljepo ti je čovjek napisao da ga mora prodati radi zdravstvenih problema, treba mu lova a ovi ostali drže cijenu ( ima ih par u oglasniku sa otprilike istom cijenom) jer im nije hitno  8)
 
To je najjaći izgovor za prodaju, jesi li primjetio da onaj jeftiniji ima 6000 km ,a promjenio 2 vlasnika, mora da je neka zarazna bolest... :mrgreen:
 
ak je samo ljubio asvalt je dobro.. al ak je općio s njim onda nije dobro ;)
 
Pa zato i pitam dal netko ovdje na forumu zna nešto jer ako je za pomoć čovjeku onda rado al se baš bojim šta je u pozadini. Razlike u cjeni su i zbog abs-a koji je bio preko 1000 €...  :misli: