2008 Honda CB1000R

imam puno dijelova za cb1000r: skoro sve plastike orginalne bijele,zmigavce,stop,auspuh,katalizator,nosac tablice,rucice kocnica kvacilo... sve skinuto kad je motor imo 5000km i sve je ko novo i imam poklopac sica bijeli ermax i onu plastiku sivu sto ide pod rep orginal honda dodatna oprema pa ako nekog sta zanima nek se javi na mail [email protected]  ,svi dijelovi se nalaze u osijeku..neznam koliko sta kosta ali ako nekog zanima nek se javi pa se dogovorimo meni to nista netreba..
 
nemrem baš skužit zakaj sve slike nisi stavio u jedan post al možda nisam umjetnička duša ko ti pa valjda zato :mrgreen:
 
jurba stvarno si utuku sitnica u njega...pitam se koliko te to sve izašlo  :misli: (y)
 
prekrasan motor, svaka čast na trudu, ako nije problem da u crtice napišeš što si mjenjao i koliko te izašlo sve

i koliko vidim išao si na stol, koliko je izbacio ks ?
 
hehe a najbitniji detalj mu je štrumf  :strumph:  :LOL:

on ga je izašo 5,99 (kinderjaje)  :mrgreen:
 
Barabones said:
prekrasan motor, svaka čast na trudu, ako nije problem da u crtice napišeš što si mjenjao i koliko te izašlo sve

i koliko vidim išao si na stol, koliko je izbacio ks ?
... hvala..          ..izaslo me sve do sad u 2 godine koliko ga imam oko 6000e vise manje (vjerovatno vise), ima 112ks na tocku (orginal  103ks), a dijelove sto sam stavio su: pcv(custom map) + map switch,g&g top + decat,kn filter,ngk iridium,translogic quickshifter,komplet rep karbon i komplet prednji kraj karbon,hyperpro csc amortizer volana,asv rucice kocnica kvacilo,bagster navlaka + torba,retrovizori mali,ds pokazivac brzina plavi,r&g 8 slajdera,stop sa zmigavcima,prednji rizoma avio21 zmigavci,gilles shift holder,narezani diskovi,bijela teflonska crijeva kocnica,pokazivac temperature ulja,alacantra seats,utezi volana kratki motech mislim da se zovu,fast bikes rucke,bijeli krug onaj na masini,zadnji blatobran karbonski honda racing i stumpf na blatobranu,crni poklopac fara,ermax ralica i imam i ermax poklopac sica bijeli al to mi netreba pa ak nekog zanima prodajem i jos sve orginal dijelove isto prodajem. Imam jos givi kofer i nosac i veliki vizir puig a to koristim samo na putu inace nije na motoru,karbonski lancobran i te ostale mat crne plastike sto su bile su sve karbon sad i kontam da je to to..jos par stvari do bozica narucit i onda je gotov i nista vise se nemijenja osim ulja i filtera :wink:..    :021:
 
jurba said:
... hvala..          ..izaslo me sve do sad u 2 godine koliko ga imam oko 6000e vise manje (vjerovatno vise), ima 112ks na tocku (orginal  103ks), a dijelove sto sam stavio su: pcv(custom map) + map switch,g&g top + decat,kn filter,ngk iridium,translogic quickshifter,komplet rep karbon i komplet prednji kraj karbon,hyperpro csc amortizer volana,asv rucice kocnica kvacilo,bagster navlaka + torba,retrovizori mali,ds pokazivac brzina plavi,r&g 8 slajdera,stop sa zmigavcima,prednji rizoma avio21 zmigavci,gilles shift holder,narezani diskovi,bijela teflonska crijeva kocnica,pokazivac temperature ulja,alacantra seats,utezi volana kratki motech mislim da se zovu,fast bikes rucke,bijeli krug onaj na masini,zadnji blatobran karbonski honda racing i stumpf na blatobranu,crni poklopac fara,ermax ralica i imam i ermax poklopac sica bijeli al to mi netreba pa ak nekog zanima prodajem i jos sve orginal dijelove isto prodajem. Imam jos givi kofer i nosac i veliki vizir puig a to koristim samo na putu inace nije na motoru,karbonski lancobran i te ostale mat crne plastike sto su bile su sve karbon sad i kontam da je to to..jos par stvari do bozica narucit i onda je gotov i nista vise se nemijenja osim ulja i filtera :wink:..    :021:

e lega, puno lijepih stvari  (y)  8)

ali ni meni onaj štrumpf ne ide u glavu  :LOL:


a sad bez zezancije,
ne spominješ  xenon,  :misli: jesi ga stavio u leću dolje, pa zatamnio far ili???

i što je sa velikim "Fazanom"?
 
jurba said:
... hvala..          ..izaslo me sve do sad u 2 godine koliko ga imam oko 6000e vise manje (vjerovatno vise), ima 112ks na tocku (orginal  103ks), a dijelove sto sam stavio su: pcv(custom map) + map switch,g&g top + decat,kn filter,ngk iridium,translogic quickshifter,komplet rep karbon i komplet prednji kraj karbon,hyperpro csc amortizer volana,asv rucice kocnica kvacilo,bagster navlaka + torba,retrovizori mali,ds pokazivac brzina plavi,r&g 8 slajdera,stop sa zmigavcima,prednji rizoma avio21 zmigavci,gilles shift holder,narezani diskovi,bijela teflonska crijeva kocnica,pokazivac temperature ulja,alacantra seats,utezi volana kratki motech mislim da se zovu,fast bikes rucke,bijeli krug onaj na masini,zadnji blatobran karbonski honda racing i stumpf na blatobranu,crni poklopac fara,ermax ralica i imam i ermax poklopac sica bijeli al to mi netreba pa ak nekog zanima prodajem i jos sve orginal dijelove isto prodajem. Imam jos givi kofer i nosac i veliki vizir puig a to koristim samo na putu inace nije na motoru,karbonski lancobran i te ostale mat crne plastike sto su bile su sve karbon sad i kontam da je to to..jos par stvari do bozica narucit i onda je gotov i nista vise se nemijenja osim ulja i filtera :wink:..    :021:

bome veliki spisak :D

samo neka je sa srećom, htio sam i ja pitat za kesnon ali me dado preduhitrio
 
Barabones said:
bome veliki spisak :D

samo neka je sa srećom, htio sam i ja pitat za kesnon ali me dado preduhitrio

- ma to što piše; za taj poklopac za far, to sam ja vidio po netu, ali kako vozi po noći, :neznam:

pa mislim, da nije ta kombinacija možda?