4 međunarodni moto susret:MK United Žepče BiH 13.07-15.07.2012

Added to Calendar: 13-07-12, 14-07-12, 15-07-12

Ako si pravi warrior u sto ne sumnjam,nista te nemoze sprijeciti.
Samo ti dođi,a ako hoces mozes se i zeniti ili udavati sve dozvoljeno.
Pozdrav. :uzi:  (y)
 
Lenaxp said:
Ako si pravi warrior u sto ne sumnjam,nista te nemoze sprijeciti.
Samo ti dođi,a ako hoces mozes se i zeniti ili udavati sve dozvoljeno.
Pozdrav. :uzi:  (y)
Zato su se Rajić i Švagan uspalili  :mrgreen:
Ajd odnesite te Slavonce da smo par dana u miru  (y)
 
Ovo bi moglo poslužiti kao jedna od mogućnosti.Naravno treba malo dovesti u red.
 
papillon said:
Zato su se Rajić i Švagan uspalili  :mrgreen:
Ajd odnesite te Slavonce da smo par dana u miru  (y)

A šta ti misliš da te ta moderatorska funkcija spašava od sljedovanja.... :misli:


:prsti:
 
papillon said:
Zato su se Rajić i Švagan uspalili  :mrgreen:
Ajd odnesite te Slavonce da smo par dana u miru  (y)
Jedino mi ostaje mogućnost jednog u Omiš a drugog u Biograd pa se usrećite. :misli: :mornar:
 
Lenaxp said:
Jedino mi ostaje mogućnost jednog u Omiš a drugog u Biograd pa se usrećite. :misli: :mornar:
To je krajnja solucija ipak ih zadrži par dana  (y)

švagan said:
A šta ti misliš da te ta moderatorska funkcija spašava od sljedovanja.... :misli:


:prsti:
Ako misliš na grah,janjetinu,čevape i slušati paralelno tebe i Rajića pristajem na to sledovanje  :mrgreen:


ej Švagane

                  :smoke:  :brush:  :prsti:
 
Zadrzim Vas svu trojicu i sve sto povedete.Netko se mora zrtvovati :naklon:
 
Lenaxp said:
Ovo bi moglo poslužiti kao jedna od mogućnosti.Naravno treba malo dovesti u red.

ma najbolje tako, bit će mekše za spavanje u šatoru  :mrgreen: (y)
 
Lenaxp said:
Ovo bi moglo poslužiti kao jedna od mogućnosti.Naravno treba malo dovesti u red.

odlično  (y)

al ako susreti budu tu onda nema mrdanja iz šatora.... okolo vukovi čekaju,posebno se raduju masnijim slavoncima koje iznenade dok pijani pišaju okolo... jednog uvate i dosta za sve  :LOL:
 
A da pošaljemo Vinu par dana ranije,da sredi travu  :mrgreen: zna se da je on sada na ti sa travom  :LOL: :LOL: :LOL:
 
papillon said:
Zato su se Rajić i Švagan uspalili  :mrgreen:
Ajd odnesite te Slavonce da smo par dana u miru  (y)

Jebovasrajićdavasjeborajić  :prsti:





A ti ne laprdaj bezveze neg se primi pakiranja love u crni fond da moš na vrhunske susrete u Žepče  (y)


Malo ića malo pića  :mrgreen:



Lena lokacija ja OKej  :mrgreen: sad kad opalim sa klupe bit će mekše  :LOL:
 
Jos par stvarcica za ovu god:
Cevapi kvalitetniji
pilici jeftiniji
(y)
pecenje uvrsteno:janjece,prasece
plesaljki vise
sator veci
 
Izgleda pomičem G.O. iza ovih susreta, i ne zanima me tko je poslije vas, odoh na more.....

Već par godina sam na moru u to vrijeme, e sad nema više 8)
 
Pa godišnji ti počinje od petka,a ODMOR od ponedjeljka.... :nediraj:
 
Biti ce tu jos dosta razlike u odnosu na proslu godinu,al da Vas previse ne tusim. Uskoro o programu koji prati ovaj moto susret i rasporedu desavanja.
Nastojimo da napravimo tako da kad odete iz Žepča,budete zadovoljni i da ponesete puno lijepih dojmova .
 
Lenaxp said:
Biti ce tu jos dosta razlike u odnosu na proslu godinu,al da Vas previse ne tusim. Uskoro o programu koji prati ovaj moto susret i rasporedu desavanja.
Nastojimo da napravimo tako da kad odete iz Žepča,budete zadovoljni i da ponesete puno lijepih dojmova .

a šta je to falilo i dosad  :misli:

prava ekipa o lipo druženje  (y)
 
Ništa nije falilo ali uvijek treba težiti boljem,a izvuku se i pouke iz prijašnjih susreta.