4 međunarodni moto susret:MK United Žepče BiH 13.07-15.07.2012

Added to Calendar: 13-07-12, 14-07-12, 15-07-12

Ove godine na travnjaku susret definitivno riješeno.
Znači može i kampiranje,a i smještaj u sobama (hotel)sa ili bez doručka po sigurno prihvatljivoj cijeni.
Nastojimo još sniziti da svaki biker to sebi može priuštiti.
Hotel 300 m od kampa.Može se s noge na nogu doći.
Kada bude dogoverena konačna cijena javim.Jbg pregovori su nekada teški al samo za Vas ustrajemo.
 
Lena, a kud ćemo onda s bazenima... :misli:

Pa Zrinoslav će biti nesretan... :palacdolje:

 
A evo da se vidi i kako velečasni organizira dolazak Free Ridersa na party našeg bratskog MK UNITED prošle godine!!!

 
I evo mješovite ekipe tijekom ugodnog popodnevnog druženja - ne ponovilo se.... :LOL: :LOL: :LOL:

 
Lenaxp said:
Ove godine na travnjaku susret definitivno riješeno.
Hotel 300 m od kampa.Može se četveronoške doći.
:LOL:
Svaka cast, stvarno se trudite, pa je i to dodatni razlog da se ponovo vidimo. (y)
 
švagan said:
A evo da se vidi i kako velečasni organizira dolazak Free Ridersa na party našeg bratskog MK UNITED prošle godine!!!
Vidim da će morati dopuniti bon dok Vas organizuje. :evil:
 
A bazeni se čuvaju,možda budemo nešto izveli,na tu temu ali varijacija neka.
samo neznam zbog trave dokad budu uredni.
 
švagan said:
Lena, a kud ćemo onda s bazenima... :misli:

Pa Zrinoslav će biti nesretan... :palacdolje:
  Narode, da li je ovaj dečkić-baletan naučio plivati... ne smijemo ga pustiti u izvidnicu, samo pravi piz......?
 
Priča se da će neki bikeri na Strmac samo zato što bazen već ima ili je to samo priča....ipak u nedostatku bazena može poslužit Bosna pošto se neslužbeno priča da je u izgradnji skakaonica direkt iz VIRUSA....
 
dolazim na produženi boravak  (y) dok vam ne dosadim a onda pravac za Kaštela  (y)
 
pored kupe said:
  POZDRAV ŽEPČANIMA !!

  EKIPA BEZKINTOSA STIŽŽŽŽŽŽŽŽŽŽE !! (y) (y) (y) :D

Ponesi mi bukaru vina... :LOL: :LOL: :LOL:

Ja ću šljivu...apropo, jeste maznili one ostatke Prgine i moje iz frižidera... :LOL:
 
švagan said:
Ponesi mi bukaru vina... :LOL: :LOL: :LOL:

Ja ću šljivu...apropo, jeste maznili one ostatke Prgine i moje iz frižidera... :LOL:

Dogovoreno !! bukara stiže --MUŠKAT SA 4 posto graševine he he --za žene !!

Friško je ostal prazan --znaš kaka je raja !!! he he !!!! :D (y)
 
Ovo postaje jako zanimljivo.
Vino ,rakija ,pivo ,žene ,počelo se sitno brojati.
A što mi je srcu milo kada čujem ovakve najave,Bezkintosi računamo na Vas.
 
hondamoto said:
dolazim na produženi boravak  (y) dok vam ne dosadim a onda pravac za Kaštela  (y)
Samo se ti brini kako ćeš nam dosaditi. (y)
 
Cijena hotelski smjetaj bez dorucka(dorucak u kampu gratis,tko izdrzi do nedjelje) 10 eurića
 
Lenaxp said:
Cijena hotelski smjetaj bez dorucka(dorucak u kampu gratis,tko izdrzi do nedjelje) 10 eurića

Ma ne dam ki kune... :palacdolje:

I tako je kod vas bez veze i dođem samo radi reda... :LOL: :LOL: :LOL:

Evo nas rode u petak da sa Zvonkom ukujemo hoćemo li janje ili ovcu...a i dubrovčani se šilje...vele da im bilo dobro zadnje susrete... :LOL: