4 međunarodni moto susret:MK United Žepče BiH 13.07-15.07.2012

Added to Calendar: 13-07-12, 14-07-12, 15-07-12

Jutro, drugovi, drugarice, sekretari i tebi predsjedniče... :LOL:

Jedno pitanje...a kad ćemo mi napraviti generalnu probu za te vaše, jelte, susrete... :misli:

Meni to dugo za čekat... (y)
 
švagan said:
Jutro, drugovi, drugarice, sekretari i tebi predsjedniče... :LOL:

Jedno pitanje...a kad ćemo mi napraviti generalnu probu za te vaše, jelte, susrete... :misli:

Meni to dugo za čekat... (y)
Pa zar je neradimo svaki vikend i to na više lokacija. :misli:
 
amk "THUNDER" ce se pojavit sa lijepim vremenom,  pozdrav iz Brckog  (y) (y) :peace: :bananapivo:
 
Lenaxp said:
Pa zar je neradimo svaki vikend i to na više lokacija. :misli:

Ma zajebi rođo, ono vas par žepčaka što se skinete i plešete nisu striptizete... :palacdolje:

:LOL: :LOL: :LOL:
 
benes said:
amk "THUNDER" ce se pojavit sa lijepim vremenom,  pozdrav iz Brckog  (y) (y) :peace: :bananapivo:
Biti će nam drago vidjeti Vas u Žepču.
Dobro nam došli. (y)
 
A tek ovaj sljed slika koji nesmijem završiti onom zadnjom...... :bananalove:
 
BEŠO - SB said:
A tek ovaj sljed slika koji nesmijem završiti onom zadnjom...... :bananalove:
Bešo legendo od kuda ih izvuce. (y)
 
Na pripremama se intenzivno radi,a ovih dana izlazi kompletan program i satnica desavanja.
Neznam jos da li nesto presutjeti kao i prosle godine(iznenađenje)
Za sada Vam mogu reci da ce biti vise izvodjaca nego sto stoji na plakatu.
Pozdrav od MK UNITED Žepče.
 
švagan said:
E jebem te luda, ubit će te Stana... :lolcry:
[/quot

Prostak jedan,ako malo bolje zavirim u arhivu i ti bi mogao završiti na duplerici :paper:
 
Prema najavama dolaska klubova i gostiju na 4.Moto susret MK UNITED(što usmenih,što preko faceboka,motori hr, itd.....)osjećam neopisivo zadovoljstvo jer bi ovaj susret mogao da prevaziđe sve dosada viđeno u Žepču a i malo šire.Za to se spremamo i nećemo Vas iznevjeriti ni u kom pogledu.
Veliki pozdrav od MK UNITED Žepče svima Vama
 
Lenaxp said:
Prema najavama dolaska klubova i gostiju na 4.Moto susret MK UNITED(što usmenih,što preko faceboka,motori hr, itd.....)osjećam neopisivo zadovoljstvo jer bi ovaj susret mogao da prevaziđe sve dosada viđeno u Žepču a i malo šire.Za to se spremamo i nećemo Vas iznevjeriti ni u kom pogledu.
  Sve je to samo logičan sljed vaše prisutnosti i odnosa prema moto klubovima širom naše,vaše,njihove....škola je to koju neki neće naučiti ,a kad padnu bit će im PROFESORI krivi,mnogi ćemo vam doći jer ne idemo napamet,jako dobro znamo gdje i kome idemo u goste,MK UNITED je mnoge zadužio tako da recesija 13.-15.07.2012. nije dovoljan razlog za izostanak sa 4.moto susreta u Žepču.
 
Lenaxp said:
Prema najavama dolaska klubova i gostiju na 4.Moto susret MK UNITED(što usmenih,što preko faceboka,motori hr, itd.....)osjećam neopisivo zadovoljstvo jer bi ovaj susret mogao da prevaziđe sve dosada viđeno u Žepču a i malo šire.Za to se spremamo i nećemo Vas iznevjeriti ni u kom pogledu.Veliki pozdrav od MK UNITED Žepče svima Vama
U ovo sam siguran! (y)