4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

punisher

New member
    MK "Big Chief" Petrinja organizira 4.moto susret u Petrinji, na staroj lokaciji, dana 04.lipnja 2010. godine, sa trajanjem od tri ( 3 ) dana. Kontakt Robi mob:098-247-271. Više informacija uskoro.
 
ako nisam najbrži, jesam najsporiji  :jesus:
ove godine moram potvrdit  :skuter:
 
e vidim da će biti dobro  (y) još samo osobno se uvjerit
 
:mrgreen:

http://www.mk-veterani.hr/forum/index.php?topic=1661.0;topicseen

:misli:

jel ovo stoji or ča :misli:

:mrgreen:
 
:misli: sorry prijatelju, ali me ovaj link ne vodi nigdje tako da ne mogu odgovoriti na pitanje. ajd napiši u par riječi o čemu se radi...
 
punisher said:
:misli: sorry prijatelju, ali me ovaj link ne vodi nigdje tako da ne mogu odgovoriti na pitanje. ajd napiši u par riječi o čemu se radi...

more li c/p?

evo sad ću ja :mrgreen:

dakle...

>4.5.6.06.2010 Moto susret u Petrinji u organizaciji BIG CIEEF i MK VETERANI PETRINJA.<        04.06.2010.u 12h službeno otvaranje susreta. Cuga,muzika,kamp osiguran. Dana 05.06.2010.jutarnja kavica za sve veterane gratis,u 14h za veterane MK CROATIA osiguran gulaš i cuga gratis. Poslije ručka zabavne igre i dobra zabava.  Kasnije  pečeni vol gratis za sve bikere ( osigurava)  MK BIG CIEEF. MK VETERANI PETRINJA Vas sve pozivaju na dobru zabavu, potrudit ćemo se da Vas što bolje ugostimo. Pozdrav Ciro

                                                                         
 
ZLO said:
more li c/p?

evo sad ću ja :mrgreen:

dakle...

>4.5.6.06.2010 Moto susret u Petrinji u organizaciji BIG CIEEF i MK VETERANI PETRINJA.<         04.06.2010.u 12h službeno otvaranje susreta. Cuga,muzika,kamp osiguran. Dana 05.06.2010.jutarnja kavica za sve veterane gratis,u 14h za veterane MK CROATIA osiguran gulaš i cuga gratis. Poslije ručka zabavne igre i dobra zabava.  Kasnije  pečeni vol gratis za sve bikere ( osigurava)  MK BIG CIEEF. MK VETERANI PETRINJA Vas sve pozivaju na dobru zabavu, potrudit ćemo se da Vas što bolje ugostimo. Pozdrav Ciro

                                                                         

no dobro, kaj je sad to :misli:

veterani organiziraju susret za sebe unutar susreta od big chief-a i iskljucivo za svoje clanove pripremaju neke beneficije ili kaj ???
ili je to ipak zajednicki susret ... ali to mi se tak nekak ne cini iz najave od big chief-a :misli:

pa dobro kaj nema nikog od veterana ili big chiefa do to pojasni ????
 
Kraljica said:
no dobro, kaj je sad to :misli:

veterani organiziraju susret za sebe unutar susreta od big chief-a i iskljucivo za svoje clanove pripremaju neke beneficije ili kaj ???
ili je to ipak zajednicki susret ... ali to mi se tak nekak ne cini iz najave od big chief-a :misli:

pa dobro kaj nema nikog od veterana ili big chiefa do to pojasni ????
za jedne ima gulaš i cuga...za druge nema...opći haos čini mi se  :misli:
 
Kraljica said:
no dobro, kaj je sad to :misli:

veterani organiziraju susret za sebe unutar susreta od big chief-a i iskljucivo za svoje clanove pripremaju neke beneficije ili kaj ???
ili je to ipak zajednicki susret ... ali to mi se tak nekak ne cini iz najave od big chief-a :misli:

pa dobro kaj nema nikog od veterana ili big chiefa do to pojasni ????

digla sam link,koji ne radi ako nisi log na forum veterana :wink:
sad kontam da ću dobiti odgovor od
punisher said:
:misli: sorry prijatelju, ali me ovaj link ne vodi nigdje tako da ne mogu odgovoriti na pitanje. ajd napiši u par riječi o čemu se radi...

dakle,strpljen spašen :mrgreen:
 
oracle said:
za jedne ima gulaš i cuga...za druge nema...opći haos čini mi se  :misli:

ma to mora biti neka zahebancija ... pa nemres tak jednima dat a drugi smrde :LOL: mislim to kaj nisu svi branitelji ali nisu ni rusi  :jesus: :rofl:
pa kakve su to separatisticke fore ... :misli: i to jos da branitelji tak postupe
ono mogli su dati zivot i zdravlje za domovinu ali gulas i kaficu kolegi motoristu nemreju  :LOL: :LOL: :LOL:
(ponekad se zapitam tko stvarno je branitelj)
 
Kraljica said:
ma to mora biti neka zahebancija ... pa nemres tak jednima dat a drugi smrde :LOL: mislim to kaj nisu svi branitelji ali nisu ni rusi  :jesus: :rofl:
pa kakve su to separatisticke fore ... :misli: i to jos da branitelji tak postupe
ono mogli su dati zivot i zdravlje za domovinu ali gulas i kaficu kolegi motoristu nemreju  :LOL: :LOL: :LOL:
(ponekad se zapitam tko stvarno je branitelj)
vidiš da može :mrgreen:
 
Kraljica said:
ma to mora biti neka zahebancija ... pa nemres tak jednima dat a drugi smrde :LOL: mislim to kaj nisu svi branitelji ali nisu ni rusi  :jesus: :rofl:
pa kakve su to separatisticke fore ... :misli: i to jos da branitelji tak postupe
ono mogli su dati zivot i zdravlje za domovinu ali gulas i kaficu kolegi motoristu nemreju  :LOL: :LOL: :LOL:
(ponekad se zapitam tko stvarno je branitelj)

ako je istinito :mrgreen:
da nije tragično,bilo bi komično :wink:

ipak bi volila čuti ono meritorne  :mrgreen: