4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

Pozdrav Big Chifovima i Veteranima i svim klubovima koji će doć od banda Bad Mushrooms!!!!

Svi ljubitelji motora i pravog 70's hard rocka (Led Zeppelin, Deep Purple, Bad Company, Rainbow, Uriah Heep, Whitesnake itd...) neka dođu u petak da se dobrano zabavimo i zagrijemo za Opću Opasnost koja slijedi u subotu.

Jedva čekamo! Vidimo se!  (y)

Živjeli! :gitara:  :peace: :drunk:
 
E moram se i ja na ovo javiti, inaće nemam obićaj na ovakve stvari odgovarati, ali Zlo moje stvarno si pretjerala, ako nastaviš tako doći čemo i do EU i NAT-a, a ne samo do MC-a , Unije, Karavane za Vukovar i Blajburga ....
Jest da je malo nejasno napisan post, ali ako ti je bilo nešto nejasno, tada si trebala kontaktirati nekog od nas pa bi ti objasnili ono kaj ti ni jasno, a ne pisati svašta i to po drugom forumu ( Motorima).
Greške se daju ispraviti ako je dobre volje, a mislim da bi trebalo biti volje pogotovo iz tog razloga jer volimo i živimo za iste stvari (VJETAR U KOSI, MIRIS BENZINA, DRUŽENJA I ZA NAŠU DOMOVINU HR) i stoga mislim da bi trebalo prestati s grubim rijećima i vrijeđanjem i ljepo se naći na nekom partiju i zabaviti.

MIR PRI HIŽE BRAČO I SESTRE BIKERI / CE.... :bananalove: :bananapivo: :ples:
 
biker5 said:
E moram se i ja na ovo javiti, inaće nemam obićaj na ovakve stvari odgovarati, ali Zlo moje stvarno si pretjerala, ako nastaviš tako doći čemo i do EU i NAT-a, a ne samo do MC-a , Unije, Karavane za Vukovar i Blajburga ....
Jest da je malo nejasno napisan post, ali ako ti je bilo nešto nejasno, tada si trebala kontaktirati nekog od nas pa bi ti objasnili ono kaj ti ni jasno, a ne pisati svašta i to po drugom forumu ( Motorima).
Greške se daju ispraviti ako je dobre volje, a mislim da bi trebalo biti volje pogotovo iz tog razloga jer volimo i živimo za iste stvari (VJETAR U KOSI, MIRIS BENZINA, DRUŽENJA I ZA NAŠU DOMOVINU HR) i stoga mislim da bi trebalo prestati s grubim rijećima i vrijeđanjem i ljepo se naći na nekom partiju i zabaviti.
MIR PRI HIŽE BRAČO I SESTRE BIKERI / CE.... :bananalove: :bananapivo: :ples:

evo ponovit cu postove od ZLO za one zaborave i/ili sklone teoriji urote  :jesus:

ZLO said:
:mrgreen: http://www.mk-veterani.hr/forum/index.php?topic=1661.0;topicseen
:misli:
jel ovo stoji or ča :misli: :mrgreen:
punisher said:
:misli: sorry prijatelju, ali me ovaj link ne vodi nigdje tako da ne mogu odgovoriti na pitanje. ajd napiši u par riječi o čemu se radi...
ZLO said:
more li c/p?
evo sad ću ja :mrgreen:
dakle...

>4.5.6.06.2010 Moto susret u Petrinji u organizaciji BIG CIEEF i MK VETERANI PETRINJA.<        04.06.2010.u 12h službeno otvaranje susreta. Cuga,muzika,kamp osiguran. Dana 05.06.2010.jutarnja kavica za sve veterane gratis,u 14h za veterane MK CROATIA osiguran gulaš i cuga gratis. Poslije ručka zabavne igre i dobra zabava.  Kasnije  pečeni vol gratis za sve bikere ( osigurava)  MK BIG CIEEF. MK VETERANI PETRINJA Vas sve pozivaju na dobru zabavu, potrudit ćemo se da Vas što bolje ugostimo. Pozdrav Ciro                                                                       

@ biker5 - stvar je objasnjena i ne vidim potrebe za tvojim naknadnim javljanjem
... a s obzirom da je "nejasni post" vrlo jasno aludirao na zajednicku organizaciju ZLO je vec napravila upravo ono sto joj ti sad naknadno sugeriras da napravi  :misli: :neznam: ... postavila pitanje organizatoru  :jesus:

pa kad vec imas potrebu javiti se svoj odgovor/komentar/kritiku si trebao uputiti autoru (i nesudjenom suorganizatoru)  "nejasnog posta" :wink:
 
:misli: :misli:
nije da se mijesam, al ima li kakvih konkretnih pitanja vezanih za susret? pod punom odgovornoscu izjavljujem da se kao predstavnik organizatora nisam nasao uvrijedjen zavrzlamom oko onog posta, a uz malo truda svima smo pruzili adekvatne odgovore. prijedlog ja da iduci vikend svi zajedno sjednemo uz pivu pa nastavimo raspravu...
vidimo se... (y) (y) (y)
 
punisher said:
:misli: :misli:
nije da se mijesam, al ima li kakvih konkretnih pitanja vezanih za susret? pod punom odgovornoscu izjavljujem da se kao predstavnik organizatora nisam nasao uvrijedjen zavrzlamom oko onog posta, a uz malo truda svima smo pruzili adekvatne odgovore. prijedlog ja da iduci vikend svi zajedno sjednemo uz pivu pa nastavimo raspravu...
vidimo se... (y) (y) (y)

i (j)opet ću ja :mrgreen: Tebi hvala na odgovoru (y)
i pozivu na moto event u Vašoj organizaciji (y)
za ovu godinu moje isprike,obvezna sam pohoditi party mk Okita :mrgreen:
zbog svih njihovih usluga meni "odrađenih" :mrgreen:


 
u svakom slucaju, poziv stoji :wink:
bez obzira na sve, i dalje nas vezu iste stvari (y)
 
:Dzahvaljujemo na odazivu i interesu, potruditi cemo se ispuniti ocekivanja i uciniti vam boravak u petrinji ugodnim (y)
 
Na žalost, ne mogu doći jer sam na svadbi, ali ne sumnjam da će Veterani popiti koju i za mene...  :D
Želim vam dobro vrijeme i dobar Party ...  (y)
 
Dolazim, najvjerojatnije u drušvu bolje polovice ako nebude kiše  :jesus:
 
Dolazi li tko iz zagreba? :) Da ne jašem sam? :) na prognozi piše sunce XD
 
Sayock said:
Bojiš se da se ne izgubiš? :wink:

Da... Trebam nekog da me čuva... Još sam mlad i neiskusan....  :oops:
 
Conte said:
Pun mi je kofer dušebrižnika koji nemaju pametnijeg posla nego njuškati po forumu i tražiti tuđe nazovi greške pa onda opiči.
To nisu nikakve dobronamjerne opaske več im je cilj zavadit što više ljudi i radit pometnju među ljudima. :palacdolje:

nekgo jel, dušica, jel idete vi zabočani mozda za petrinju?????
da se znam prikrpati k nekome....  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
KorniKornjaca said:
nekgo jel, dušica, jel idete vi zabočani mozda za petrinju?????
da se znam prikrpati k nekome....  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



Idemo, u subotu u 11h se nalazimo kod Kreše h bircu i oko 11.30 krečemo. u 13 nas čeka ostatak ekipe u Gorici.
Ak si zainteresiran zvrkni me pa se dogovorimo. (y)
 
Conte said:
Idemo, u subotu u 11h se nalazimo kod Kreše h bircu i oko 11.30 krečemo. u 13 nas čeka ostatak ekipe u Gorici.
Ak si zainteresiran zvrkni me pa se dogovorimo. (y)


sve bum znal u petak dal idem il ne, pa ti se javim....ok?
 
društvo iz Siska dolazi
http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=45.436007,16.2591&daddr=&hl=hr&geocode=&mra=mi&mrsp=0&sz=17&sll=45.435954,16.259208&sspn=0.00332,0.010525&ie=UTF8&t=h&z=17
 
Conte said:
Idemo, u subotu u 11h se nalazimo kod Kreše h bircu i oko 11.30 krečemo. u 13 nas čeka ostatak ekipe u Gorici.
Ak si zainteresiran zvrkni me pa se dogovorimo. (y)

Primate i padobrance iz zagreba? :) Ja bi išel dole a neda mi se solo :) A od mojih nitko za akciju -.-