4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

Kraljica said:
ma to mora biti neka zahebancija ... pa nemres tak jednima dat a drugi smrde :LOL: mislim to kaj nisu svi branitelji ali nisu ni rusi  :jesus: :rofl:
pa kakve su to separatisticke fore ... :misli: i to jos da branitelji tak postupe
ono mogli su dati zivot i zdravlje za domovinu ali gulas i kaficu kolegi motoristu nemreju  :LOL: :LOL: :LOL:
(ponekad se zapitam tko stvarno je branitelj)

Kao da i u drugim moto klubovima nema branitelja... No izgleda da će i oni dobiti figu :palacdolje: Znači ima branitelja i branitelja :LOL:
 
ZLO said:
more li c/p?

evo sad ću ja :mrgreen:

dakle...

>4.5.6.06.2010 Moto susret u Petrinji u organizaciji BIG CIEEF i MK VETERANI PETRINJA.<         04.06.2010.u 12h službeno otvaranje susreta. Cuga,muzika,kamp osiguran. Dana 05.06.2010.jutarnja kavica za sve veterane gratis,u 14h za veterane MK CROATIA osiguran gulaš i cuga gratis. Poslije ručka zabavne igre i dobra zabava.  Kasnije  pečeni vol gratis za sve bikere ( osigurava)  MK BIG CIEEF. MK VETERANI PETRINJA Vas sve pozivaju na dobru zabavu, potrudit ćemo se da Vas što bolje ugostimo. Pozdrav Ciro

                                                                         
ovo mi vise zvuci da ciro sprema gozbu za svoje veterane i prijatelje. i da big chief sprema pecenog vola za sve bajkere.
 
  nemogu vjerovat oko cega vi ljudi uspijete napravit frku. kao sto je gore i navedeno, MK "Big Chief" organizira svije 4. moto susrete na standardnoj lokaciji, sa programom koji se vrtio i prethodnih godina.  (y)
  na susretu ce uz ostale klubove biti i ekipa iz nasih dragih prijatelja "Veterana" koji su za svoju ekipu skuhali gulas ili nesto slicno, pa ce to zajedno i pojesti. ne vidim u tome nikakav problem, jer su se decki organizirali i skupili se za zajednicku klopu.
  obicno i druge ekipe koje dodju u vecem broju okrenu nekakvo prase ili slicno, jer im je porcija vola premalo ili im se to jednostavno ne jede, sto ne znaci da tim prasetom moraju castiti sve na susretu.
  donesite satore, prasad ili volove od nas iduci vikend, a mi cemo probat osigurat sve ostalo... zapocetak uzaren asfalt i hladnu pivu (y)
   onaj post na forumu "vetarana" je malo traljavo slozen pa izgleda da ima nekoliko organizatora i da se radi o nekakvim odvojenim susretima, ali evo ja to sluzbeno demantiram :D
 
 
punisher said:
  nemogu vjerovat oko cega vi ljudi uspijete napravit frku. kao sto je gore i navedeno, MK "Big Chief" organizira svije 4. moto susrete na standardnoj lokaciji, sa programom koji se vrtio i prethodnih godina.  (y)
  na susretu ce uz ostale klubove biti i ekipa iz nasih dragih prijatelja "Veterana" koji su za svoju ekipu skuhali gulas ili nesto slicno, pa ce to zajedno i pojesti. ne vidim u tome nikakav problem, jer su se decki organizirali i skupili se za zajednicku klopu.
  obicno i druge ekipe koje dodju u vecem broju okrenu nekakvo prase ili slicno, jer im je porcija vola premalo ili im se to jednostavno ne jede, sto ne znaci da tim prasetom moraju castiti sve na susretu.
  donesite satore, prasad ili volove od nas iduci vikend, a mi cemo probat osigurat sve ostalo... zapocetak uzaren asfalt i hladnu pivu (y)
    onaj post na forumu "vetarana" je malo traljavo slozen pa izgleda da ima nekoliko organizatora i da se radi o nekakvim odvojenim susretima, ali evo ja to sluzbeno demantiram :D
 


Uz dužno poštovanje, ali ovo kaj Veterani rade na vašem susretu je kao da dođeš u restoran i iz torbe izvadiš klopu od doma... Ako ništa drugo - nije pristojno prema vama organizatorima  :palacdolje:
 
nekima nikad dosta objasnjenja. :palacdolje:
 
punisher said:
  nemogu vjerovat oko cega vi ljudi uspijete napravit frku. kao sto je gore i navedeno, MK "Big Chief" organizira svije 4. moto susrete na standardnoj lokaciji, sa programom koji se vrtio i prethodnih godina.  (y)
  na susretu ce uz ostale klubove biti i ekipa iz nasih dragih prijatelja "Veterana" koji su za svoju ekipu skuhali gulas ili nesto slicno, pa ce to zajedno i pojesti. ne vidim u tome nikakav problem, jer su se decki organizirali i skupili se za zajednicku klopu.
  obicno i druge ekipe koje dodju u vecem broju okrenu nekakvo prase ili slicno, jer im je porcija vola premalo ili im se to jednostavno ne jede, sto ne znaci da tim prasetom moraju castiti sve na susretu.
  donesite satore, prasad ili volove od nas iduci vikend, a mi cemo probat osigurat sve ostalo... zapocetak uzaren asfalt i hladnu pivu (y)
   onaj post na forumu "vetarana" je malo traljavo slozen pa izgleda da ima nekoliko organizatora i da se radi o nekakvim odvojenim susretima, ali evo ja to sluzbeno demantiram :D
 

a dušo moja :mrgreen:
traljavi postovi obično dovode do zbunjole OSTALU ekipu :mrgreen:
ako je ovo i službeni demant onda budem ga i popušila...i ne samo ja...
al da sve skupa hebeno grezo zvuči,ZVUČI :wink:
ako će netko o svom trošku počastiti svoju ekipu  to treba puuunooo drugačije sročiti :wink:
neki će se čitajući predmetni post ćutiti manje bitnima u ciloj priči :mrgreen:
probaj "okrenuti" spiku...pa da Ti/Vi u ciloj priči jednostavno niste bitni...
degutantno....vodeći se onom činjenicom,redovito prezentiranom,da smo "braća" :wink:
zidarko said:
nekima nikad dosta objasnjenja. :palacdolje:
ne kontam što je pjesnik htio reči :mrgreen:
i nekako me NIJE BRIGA :mrgreen: A L I da na moto eventu ima VIP gostiju malo je fuj,bljak,ono hebeno bez veze...
uostalom,predstavnik organizatora je i sam,za široku bikersku poulaciju izjavio DA NEMA  V I Š E   Organizatora...
a da mi triba objšnjenje,TRIBA...iz prozaičnog razloga da nebi širila dezinformacije kao pojedini :mrgreen:


i ne znam od kud netko,tko sudeći po svemu i nije BAŠ najbolje upoznat sa zbivanjima na NAŠOJ moto sceni sebi uzima za pravo tvrditi da nekima nikad dovoljno objašnjena :shock:
pa borili smo se za to da nam bude (sve) jasnije i transparentnije :jesus:

Sayock said:
Uz dužno poštovanje, ali ovo kaj Veterani rade na vašem susretu je kao da dođeš u restoran i iz torbe izvadiš klopu od doma... Ako ništa drugo - nije pristojno prema vama organizatorima  :palacdolje:

recesija je Sayock :mrgreen:
mada ovako nešto ne podržavamo  :palacdolje:
nečije trude i zasluge predpostaviti sebi i svojim osobnim interesima  :misli:
zbilja nema smisla :mrgreen:
 
Ne želim baš puno komentirati, ali mislim da se na moto susretu uvijek nekaj okrene zar ne, barem je tako bilo u zadnjih 30-40 godina!? Stvarno vidim samo klasični jal u ovim postovima !
Zlo & co znate onu  - najprije pometi pred svojim pragom pa onda pravi red kod susjeda!
Pustite nas na miru i igrajte se same sa sobom - aj bok  :jesus:
 
:misli: ma ljudi mislim da sam dovoljno objasnjavao. za svaki slucaj, svi ste pozvani da dodjete i provjerite da li ce biti haos ili ok moto susret. (y) (y)
 
zidarko said:
nekima nikad dosta objasnjenja. :palacdolje:


Pun mi je kofer dušebrižnika koji nemaju pametnijeg posla nego njuškati po forumu i tražiti tuđe nazovi greške pa onda opiči.
To nisu nikakve dobronamjerne opaske več im je cilj zavadit što više ljudi i radit pometnju među ljudima. :palacdolje:
 
punisher said:
:misli: ma ljudi mislim da sam dovoljno objasnjavao. za svaki slucaj, svi ste pozvani da dodjete i provjerite da li ce biti haos ili ok moto susret. (y) (y)

Tebi svaka čast :wink:
ja pitala ono što meni OSOBNO nije bilo jasno,Ti odgovorio (y)

metuzalem said:
Ne želim baš puno komentirati, ali mislim da se na moto susretu uvijek nekaj okrene zar ne, barem je tako bilo u zadnjih 30-40 godina!? Stvarno vidim samo klasični jal u ovim postovima !
Zlo & co znate onu  - najprije pometi pred svojim pragom pa onda pravi red kod susjeda!
Pustite nas na miru i igrajte se same sa sobom - aj bok  :jesus:

nakon napisana cila dva posta na ovom forumu zbilja si kompetentan pisati o klasičnom jalu u postovima (y)
a Zlo & CO
(ovo co mi eto baš i nije jasno :misli: to stoji za ekipu u čije ime,osim mog osobnog,ja istupam na ovom forumu :misli:)
su se odavno prestale igrati,za razliku od nekih :jesus:
Conte said:
Pun mi je kofer dušebrižnika koji nemaju pametnijeg posla nego njuškati po forumu i tražiti tuđe nazovi greške pa onda opiči.
To nisu nikakve dobronamjerne opaske več im je cilj zavadit što više ljudi i radit pometnju među ljudima. :palacdolje:

ćutim se prozvanom :mrgreen:
moja opaska,primjedba,pitanje,JE bilo DOBRONAMJERNO 8)
a Ti ako misliš drugačije,dušo moja to je na tvoju sramotu :mrgreen:
salut :wink:
 
Imam pitanje za organizatora glede gostujučeg benda Buldozer - jel to onaj origigi band iz Slovenije ili nešto drugo? :misli:
 
punisher said:
   nemogu vjerovat oko cega vi ljudi uspijete napravit frku. kao sto je gore i navedeno, MK "Big Chief" organizira svije 4. moto susrete na standardnoj lokaciji, sa programom koji se vrtio i prethodnih godina.  (y)
   na susretu ce uz ostale klubove biti i ekipa iz nasih dragih prijatelja "Veterana" koji su za svoju ekipu skuhali gulas ili nesto slicno, pa ce to zajedno i pojesti. ne vidim u tome nikakav problem, jer su se decki organizirali i skupili se za zajednicku klopu.
   obicno i druge ekipe koje dodju u vecem broju okrenu nekakvo prase ili slicno, jer im je porcija vola premalo ili im se to jednostavno ne jede, sto ne znaci da tim prasetom moraju castiti sve na susretu.
   donesite satore, prasad ili volove od nas iduci vikend, a mi cemo probat osigurat sve ostalo... zapocetak uzaren asfalt i hladnu pivu (y)
    onaj post na forumu "vetarana" je malo traljavo slozen pa izgleda da ima nekoliko organizatora i da se radi o nekakvim odvojenim susretima, ali evo ja to sluzbeno demantiram :D
   

je  :wink: fakat je traljavo slozen post ... hebi ga, dogadja se ... a to ti je tako kad ljudi interne klupske dogovore obavljaju preko javnog dijela foruma  :palacdolje:
a teoreticara urote na ovom forumu kao sto svi znamo ne manjka, pa kad postavis pitanje odma traze skrivenu namjeru u tome ... makar pitanje bilo direktno vezano uz susret :LOL:

dakle nije frka, samo je bilo malo nejasno tko na kraju organizira susret  :wink:
 
prvo prvo. vezano za band Buldozer, ovi su klinci origigi iz Petrinje, dali smo im priliku da pokazu sta znaju i vjerujemo da nece razocarati. (y)
nadalje, jos se jednom ispricavam radi traljavosti, moj dobri prijatelj koji je sastavljao isti nije imao nikakve lose namjere, samo se malo popetljao u pisanju... :LOL: duzan je pivu ili dvije ili vise ...
 
(y) (y)
u utorak popodne sira najava u programu "Petrinjskog radija", koji nas naravno, kao i do sada medijski pokriva...
 
ZLO said:
:mrgreen:

http://www.mk-veterani.hr/forum/index.php?topic=1661.0;topicseen

:misli:

jel ovo stoji or ča :misli:

:mrgreen:
draga zlo, sve to sto te zanimalo u vezi petrinje i veterana  mogla si saznati i na forumu veterana i ne siriti dezinformacije i zapitkivati po drugim forumima!! mislim bar iz tog razloga sto poznajes dobro ekipu veterana.
lip pozdrav!
 
Conte said:
Pun mi je kofer dušebrižnika koji nemaju pametnijeg posla nego njuškati po forumu i tražiti tuđe nazovi greške pa onda opiči.
To nisu nikakve dobronamjerne opaske več im je cilj zavadit što više ljudi i radit pometnju među ljudima. :palacdolje:
(y) (y) (y) (y) (y) eto vam  :jesus: :jesus: :jesus: :jesus:



 
zidarko said:
draga zlo, sve to sto te zanimalo u vezi petrinje i veterana  mogla si saznati i na forumu veterana i ne siriti dezinformacije i zapitkivati po drugim forumima!! mislim bar iz tog razloga sto poznajes dobro ekipu veterana.
lip pozdrav!

nemoj ti meni drago Zlo...iz prozaičnog razloga što me nastojiš diskreditirati :jesus: u postovima pri ovega :mrgreen:
na forumu Veterana nisam mogla ništa pitati opet iz prozaičnog razloga jer TAMO nisu nazočni ekipa iz mk big chief petrinja :jesus:
ipak je forum motora hr nekako mjerodavniji za neke stvari :wink:
a koliko i kako ja dobro poznam ekipu iz mk veterana je moja osobna stvar :wink:

btw organizator je ionako,javno,običnom bikerskom puku rekao što je na stvari,TAKO da nisam ja ta koja širi dezinformacije...nego ste Vi na forumu mk Veterana neke pojmove ili stvari NESPRETNO sročili,pa u zabludu doveli i mene i ine (y)

ja postavila pitanje,nikakove dezinformacije širila nisam :mrgreen: