4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

punisher said:
majstore, ako sebe smatraš večinom mislim da si u krivu, ali nema veze :jesus:
budi toliko ljubazan pa nam reci kojeg si kluba član pa da dođemo kod tebe na susret da vidimo savršen primjer organizacije  :misli: ili si još jedan od individualaca koji svima traže grešku???
Gle majstora bio kod Bestija i u Zelini. A tamo hitne pun kufer :misli: :misli: :misli: Pusti ti njega nek on trazi dlaku u jajetu. Mozda je i nadje  :jesus:
 
punisher said:
kojeg si kluba član

:misli: hm....ovo ti bas i nije trebalo...
ne branim nikoga, meni je uvijek u Petrinji super, kao i na svakom susretu, ali....ne pada mi na pamet biti caln niti jednog kluba iz milion razloga, a jedan je bas ovo tvoje pitanje. Naravno da i dalje imam pravo reci da nesto ne stima na ponekom susretu i da ne moram biti clan nekakve nakupine da bi prepoznao nesto sto ne stima.

Neki komentari su na mjestu, neki nisu, ali brate, prihvati sugestiju koju ti ljudi daju pa popravi nagodinu. Evo, i chevape ste naucili peci od prosle godine  (y).

 
oko čega se vi prepirete  :poke:....dečki su se stvarno potrudili a kolega ak tebi ne paše pališ pilu i ideš dalje :skuter:
 
za mene je susret sasvim bio dobar  (y)
ovo za klince...jbg...a nemoš zabranit ulazak....može biti svašta al eto
daj im pivu namjesto soka xD
 
:D :D ma ekipa, i sam vidim da bilo kakvi komentari više nemaju smisla (y)
sve se svodi na to kao da ja komentiram kako je pilot izveo luping sa MIG-om a nemam pojma o avionima :LOL: :LOL:
ostavljam se svih daljnjih komentara, još jednom hvala svima koji su nas posjetili i pomogli pri organizaciji, slijedeće će godine biti još bolje i kvalitetnije, naravno, svi ste pozvani (y) (y) (y)
 
i sada sam primjetio danisam odgovorio na upit o klincu koji je pao sa skutera... mali je dobro, pokrpali su mu lakat i več je na motoru (y) (y) inaće, klinci taj performans vježbaju svaki dan, ali slučajno je zakačio kabl od mix pulta :mrgreen: :mrgreen:
na poziv hitne sva su im vozilabila ne terenu, ali klinac je po mojim dečkima u najkraćem roku prevežen do doma zdravlja (y)
 
arihante bio sam prošle godine kod beštija a u zelini dva puta,ne vidim po čemu je tebi zelina i zadar slična,prije da si ti slušao lovačke priče,inače hitna pomoć košta oko 15000kn,tako da uz đaba ulaz organizator ima malo prostora za te popratne pojedinosti.
 
varadero10 said:
arihante bio sam prošle godine kod beštija a u zelini dva puta,ne vidim po čemu je tebi zelina i zadar slična,prije da si ti slušao lovačke priče,inače hitna pomoć košta oko 15000kn,tako da uz đaba ulaz organizator ima malo prostora za te popratne pojedinosti.

U zelini sam bio i bilo mi je za par nijansa bolja od petrinje :)
A na beštijama nisam bio... Samo sam čuo da imaju dobre susrete... TRebao sam iči sljedeči vik ali je i to nažalost otpalo :(
 
I Puni moraš shvatitio da nitko (vjerujem) ne napada... Ljudi samo iznose svoje dojmove... Da ti oni ne govore šta je bilo dobre, i šta nije nebi znao mjenjati za sljedeči god... :))
Ne tvrdim da je susret lako napraviti, niti bi se ja ikada upistio u takve vode jer nemam mogučnosti, no susret treba znat napraviti isto kao i dobar tulum XD
Meni osobno najviše je zasmetalo kaj je bilo jednostavno previše klinaca... -.- I onam skuterčičma lete oko i lete mi oko motora, zaletavaju se, a nogama nemogu do poda doč... Znaju li oni voziti ili ne mene ne zanima, ko zna, možda su to mlade nade koje voze bolje od mene... Ali nikom iz mojeg društva nije se svidjelo, jer se nitko nevoli pitati dali je naš ljubimac na sigurnom -.- To i cijene pijače su me još neugodnije iznendaili -.- To su moji dojmovi... Trebaš slušat kaj ljudima smeta... Ako želiš napraviti motor susret koj če se sviđat večini...
NPR jedan je tu bikerčić napisao da mu smeta kaj mu neki ''gospodin'' pali gume i puca auspuhom 2-3m od tanjura... Ja sam uživao u tome kaj su dečki radili, ali nisam jeo XD NJegova kritika je na mjestu...
Ljudi se tu ne žale da tebi ili tvom klubu napakoste... Svi ste se potrudili i mi smo svi toga svjesni... Samo iznosimo naše dojmove...
Ja ču dogodine doletiti opet :) Ako ništa radi ljepe vožnjice ZG-SK :))
 
Arihant said:
NPR jedan je tu bikerčić napisao da mu smeta kaj mu neki ''gospodin'' pali gume i puca auspuhom 2-3m od tanjura...

a bome ni tebi ovo nije trebalo...
Taj bikercic ima iza sebe kilometara koliko nema barem 70% forumasha ( mozda sam malo i rekao ) i organizacija susreta koliko vjerojatno ni ti nisi posjetio i argumenti su mu potpuno na mjestu.
 
Mika said:
a bome ni tebi ovo nije trebalo...
Taj bikercic ima iza sebe kilometara koliko nema barem 70% forumasha ( mozda sam malo i rekao ) i organizacija susreta koliko vjerojatno ni ti nisi posjetio i argumenti su mu potpuno na mjestu.

Gle nisam napisao bikerčić jer sam ga htio uvrijediti... To sam iz fore napisao... Samo sam htio reč da je čovjek u pravu i da mu je agrument na mjestu... Nisam se mogao sjetiti koj je nick imao pa sam samo napisao bikerčić... I da ima 10000 ili 100 km argument je svcejedno na mjestu.. ljudi oče jest u miru XD
 
moj sused ima najviše kilometara u Hrvata , kaj nam more srati po glavi i pišati u čizme?
 
punisher said:
:D :D :D iduće godine organiziramo moto susret za djecu sa sokićima od 5 kuna, sladoledom, klaunima, i puno šarenih balona.  :LOL: :LOL: :LOL:
pokažite mi mjesto gdje možete 0,5 l piva i 0,3 l soka dobit za 10 kn.  :misli:

Dođi k nama ovaj vikend, mi smo čarobnjaci iz Ozlja i upravo je to cijena piva i soka kod nas.
 
Mika said:
a bome ni tebi ovo nije trebalo...
Taj bikercic ima iza sebe kilometara koliko nema barem 70% forumasha ( mozda sam malo i rekao ) i organizacija susreta koliko vjerojatno ni ti nisi posjetio i argumenti su mu potpuno na mjestu.

:misli:
jel to on o Šini :misli:

:LOL: :LOL: :LOL:

koja dilajla....šina bikerčić o jes :LOL: :LOL: :LOL:
 
Mika said:
meni je tako izgledalo  :LOL:

Kao što sam več rekao bikerčić nije bilo u uvrednom smislu, i ispričavam e ako je tak bilo :9 To je bilo onak ''iz milja'' jer se nisam mogao sjetiti  koj je nick imao gospon koj je taj post pisao :) Kao što u postu i vidiš napisao sam da je argument dotičnog na mjestu ;)