4.moto susret MK "Big Chief" Petrinja 4,5.i 6.06.2010.

Added to Calendar: 04-06-10, 05-06-10, 06-06-10

eko said:
A zašto se ne voziš kako su te učili u auto školi?  :misli: uz svaku cestu imaš nekakve okrugle znakove koji imaju neke brojeve unutra. To treba biti i na tvojoj vuri... :LOL: Kod tebe piše na vuri 30 km/h a na znaku 60 km/h ! I kako da te ne uslikaju za primjer spore vožnje  :LOL:

:lolcry: :lolcry: :lolcry: :uff: :uff: :uff:
 
eko said:
A zašto se ne voziš kako su te učili u auto školi?  :misli: uz svaku cestu imaš nekakve okrugle znakove koji imaju neke brojeve unutra. To treba biti i na tvojoj vuri... :LOL: Kod tebe piše na vuri 30 km/h a na znaku 60 km/h ! I kako da te ne uslikaju za primjer spore vožnje  :LOL:

Lako je tebi zajebavat kad nisi kroz taj semafor prošel !  :chainsaw:
 
Plava munja said:
Lako je tebi zajebavat kad nisi kroz taj semafor prošel !  :chainsaw:

:D nisam... a i da jesam na slici bi bio samo semafor i prazna cesta. Aparat ne stigne tako brzo slikati kako ja mogu brzo projuriti...  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
a šta se smiješ to i tebe ide  :mrgreen:

ja gdje got vidim okrugli znakić sa brojem unutra pomnožim barem 2x  :jesus:
 
eko said:
:D nisam... a i da jesam na slici bi bio samo semafor i prazna cesta. Aparat ne stigne tako brzo slikati kako ja mogu brzo projuriti...  :mrgreen:

Misliš nešto ovako?  :misli:

http://www.youtube.com/watch?v=vbCYr7aYJss

:mrgreen:
 
Phobocaster said:
ja gdje got vidim okrugli znakić sa brojem unutra pomnožim barem 2x  :jesus:

Dobra dpbra  (y) (y) (y)
 
Phobocaster said:
ja gdje got vidim okrugli znakić sa brojem unutra pomnožim barem 2x  :jesus:
molim Policija imate priznanje, postupite po dužnosti  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
molim Policija imate priznanje, postupite po dužnosti  :mrgreen:

izdajico  :jesus: a vidim ti si mako ono "i moj kofer se vozio 300"  :LOL:
 
Phobocaster said:
izdajico  :jesus: a vidim ti si mako ono "i moj kofer se vozio 300"  :LOL:
pa nek pišu koferu kaznu  :jesus:

budete 2 kofera dobila kaznu  :mrgreen:
 
Pa kaj onda kaj pišete??? Sumlajm da se to na sudu drži XD To da video staviš ajd kakav - takav dokaz... Ovak mogu ja i sa APN-om napisati da se vozim 460kmh -.-
 
JEl zna tko kak je prošo onaj dečko što je strgo ruku na samom početku kraj mene dok je stuntao sa svojim skutačom???

ps.. minus organizatoru, nigdje nisu bila kola hitne pomoći...  :palacdolje:
 
doubleDD said:
JEl zna tko kak je prošo onaj dečko što je strgo ruku na samom početku kraj mene dok je stuntao sa svojim skutačom???

ps.. minus organizatoru, nigdje nisu bila kola hitne pomoći...  :palacdolje:
Ma daj kakav minus organizatoru? Odkada to na svakim susretima stoji hitna pomoc? Tamo gdje postoji utrka ubrzanja je obvezna ekipa hitne pomoci, a drugdje ne. Nebi vi jeli vola za badave da su i to decki morali platiti. Dajte ljudi pisite i nesto pozitivno. Stalno se nekoga proziva. Ubili su se od posla danima. Pa vecina zna koja organizacija je potrebna da bi se susreti mogli odrzati. Malo tolerancije nije od viska. Nemoze sve biti savrseno. U svemu tome je najvaznije dobro drustvo a njega nije manjkalo.
 
Pa minus za mene je hitna....

Ali zato je sve ostalo plus da ne nabrajam... Vol, motori, zabava, vatromet, cuga, žene, striptiz iako je ružna ko noć, te ostatak....  (y) 8)
 
suza i locke said:
Ma daj kakav minus organizatoru? Odkada to na svakim susretima stoji hitna pomoc? Tamo gdje postoji utrka ubrzanja je obvezna ekipa hitne pomoci, a drugdje ne. Nebi vi jeli vola za badave da su i to decki morali platiti. Dajte ljudi pisite i nesto pozitivno. Stalno se nekoga proziva. Ubili su se od posla danima. Pa vecina zna koja organizacija je potrebna da bi se susreti mogli odrzati. Malo tolerancije nije od viska. Nemoze sve biti savrseno. U svemu tome je najvaznije dobro drustvo a njega nije manjkalo.

Pa kada svi daju same minuse onda znaš koliko je susret bio dobar  :palacdolje: :palacdolje:
 
Mali kad je već stunto je mogao barem imati zaštitu a ne radit pizdarije u kratkim rukavima...to mu je škola, još je mlad...
 
Arihant said:
Pa kada svi daju same minuse onda znaš koliko je susret bio dobar  :palacdolje: :palacdolje:

RĐAVOM K..CU I DLAKA SMETA ...  :jesus:

Petrinjci samo napred, kad budu ovi kaj traže dlaku u jajetu napravili susret bumo videli, kakav bu to svemirski party bil ...  :misli:
 
Phobocaster said:
Mali kad je već stunto je mogao barem imati zaštitu a ne radit pizdarije u kratkim rukavima...to mu je škola, još je mlad...

Da čovjek ima pravo... Da je nosio kacigu sigurno nebi slomio ruku  (y)

koj lom...

Stvarno je bio susret i pol... Nije ni ludo kaj su mu svi dali istu ocjenu  :palacdolje:
 
majstore, ako sebe smatraš večinom mislim da si u krivu, ali nema veze :jesus:
budi toliko ljubazan pa nam reci kojeg si kluba član pa da dođemo kod tebe na susret da vidimo savršen primjer organizacije  :misli: ili si još jedan od individualaca koji svima traže grešku???
 
punisher said:
majstore, ako sebe smatraš večinom mislim da si u krivu, ali nema veze :jesus:
budi toliko ljubazan pa nam reci kojeg si kluba član pa da dođemo kod tebe na susret da vidimo savršen primjer organizacije  :misli: ili si još jedan od individualaca koji svima traže grešku???

Nisam niti u jednom klubu. I nije uopče stvar u savšenome... Odi na beštije sada sljedeči vik.... Vjerujem da če ti njihov biti na uzor ;)
Ili ako si bio u zelini...
Ima dobrih susreta koliko ti god srce želi :)
Samo kaj dobar susret nije lako napraviti... TReba to znati napraviti.... Znam da ste se trudili kao i vjerovatno svi koji rade susrete... Ali ponekada trud nije sve ;)