5. susret maxi skuteraša 03/04. 09 2011

os nexus

New member
:cool:  Maxi pozdrav!

Netom završeni meet u Posavju  (SLO) je pokazao da se maxi druženje i maxi zabava kreće u dobrom smjeru. Uz već standardne učesnike pridružili su nam se još neki novi i mlađi... (y)  Kao i do sada na vrijeme ide objava kako se bi se svi koji se odluče na put mogli na vrijeme pripremiti. Na ovom meet je planiran posjet Vršiću i svemu oko njega. O detaljima na vrijeme, naravno. Organizirat će se polazak iz Osijeka i Zagreba pa se uvijek možete obratiti na pp

Dobrodošli!!!!
:021: :021: :021: :021: :afro: :afro: :afro: :021: :021: :021: :021:
 
kewlnick said:
1. kewlnick + sopotnica  6 dana  :021:

Znači dolaziš u četvrtak i odlaziš utorak  :misli: . Samo da znamo za spavanje, jer za tebe treba krevet a suvozačicu čemo negdje smjestit  :LOL: .
 
1. kewlnick + sopotnica  6 dana  :021:
2. vlady                          1 dan (subota)
 
svakako dolazimo,ali kad i koliko dana to cemo znat tek tijedan,dva prije (y)
 
PROGRAM SUSRETA

SUBOTA  03. 09 2011.

- 09:30  LOGATEC  mjesto okupljanja  pred osnovnom školom  nasuprot vatrogasnog doma ( N 45.90952 ; E 14.20242
- 10:00 polazak prema Mostu na Soči
- 11:30 predviđen dolazak na odredište i razgledanje, pauza za kavu ( sportski bar Morea N 46.15578; E 13.74765
- 12:30 polazak prema Kobaridu
- 13:00 razgledavanje Kobaride. Mauzolej nad Kobaridom  ( N 46.246792; E 13.580931 )
- 16:00 razgledavanje Napoleonovog mosta  iz 1812 g
- 16:40 polazak prema prenočištu
- 17:00 dolazak u Pansion Boka Žaga 156a ( N 46.31590; E 13.49440 )

Po smještaju u sobe ( cijena noćenja je 31,00 €/ osobi ) druženje i po želji odlazak do slapa Boka ili do rijeke Soče
- 19:00 večera

NEDJELJA 04. 09 2011.

- 08:00 Doručak
- 09:30 razgledavanje tvrđave Kluže
- 11:30 polazak prema Vršiću
- 12:30 predviđen dolazak na Vršić i pauza za slikanje
- 12:40 razgledavanje Ruske kapelice
- 13:00 do 14:00 ručak u hotelu Vitranc u Podkorenu ( cijena 11,00€ /osobi )
- 14:00 završetak i polazak kućama

Po završetku susreta za one koji ne žure doma je organizirano razgledanje Planice koja je udaljena oko 5 km. Predviđeni vrijeme je oko pola sta.

Za sada toliko karte kao i daljne obavijesti će biti kao i do sada objavljenje na forumu. Više informacija na [email protected]; www.motosvet.si, www.maxiscooter.si; [email protected]
 
žao mi je ljudi ali ništa od mene jer sam u toplicama 16.8 do 15.9. Dodjite na sladoled u Stubičke Toplice :eek:)
 
os nexus said:
...............
Po završetku susreta za one koji ne žure doma je organizirano razgledanje Planice koja je udaljena oko 5 km. Predviđeni vrijeme je oko pola sta.
..............

Za našeg dragog prijatelja @os nexusa (jer mu se nikad ne žuri kuči) organiziran je povratak preko Route 69 do Maribora  :mrgreen: , može se još ko priključit ako oče  8)
 
kewlnick said:
neću se onda ni ja žurit  :D

Nema problema (več smo bili vodiči gostima iz HR  8) ).
A evo vama par fotki gde če se odvijat izlet Vršič 2011.
 
za Tomu i Dombu ne znam, ali ja idem dan ranije i spavam u istri, pa onda komotno u subotu ujutro za sloveniju
 
Eto da se Domba javi, Nexus je na prodaju i neregistriran je. Da li će se nešto promijeniti do 9 mj.  :neznam:  Za sada je mogućnost odlaska 0%. Eto svim sudionicima želim lijep i nezaboravan(naravno  :kisa: ) vikend.  :jesus: :jesus:


A svim Osječanima želim da nas dostojno predstavljaju u Sloveniji......
 
kewlnick said:
za Tomu i Dombu ne znam, ali ja idem dan ranije i spavam u istri, pa onda komotno u subotu ujutro za sloveniju
ja bi isto dan ranije pa mozemo skupa barem do Zagreba (tu moje putovanje prestaje jer imam drzavni ispit ujutro 3.9 u zgb) al barem dio puta da ne idem sam
 
Ako idem,  idem 02. 09 za sada još u fazi razmišljanja spletom otegotnih okolnosti..... I naravno da bi bilo lijepo i nadasve ugodno u skupini se provozati do Istre.....ali trebali bi se naći i dogovoriti barem 2 tjedna pred polazak.... :afro: :afro:
 
beberly je isto na prodaju, već zakaparen, sad treba naći nešto čime ćemo do slovenije