56. ELEFANTENTREFFEN 2012. IM BAYERISCHEN WALD

BEŠO - SB said:
Povlačim svoju izjavu i izjavu svih koji su rekli da im je bilo hladno voziti u Karavani Prevlaka-Vukovar...respekt momci i samo jedna zapažena sitnica,nigdje ni babe kamo li djevojke na svim ovim hvale vrijednim fotkama????

ima ima, eto ih na zidu nekoliko posta unazad  :cigle:

svaka cast svima koji su bili, dali ste mi i te kako motivaciju za iducu godinu... zdravlje Bože...
 
biker-mb said:
Pa zanimljivo je da sve te prerade imaju nekakve tablice gore,sad dali je to regano ili nije,pitanje je sad, a sto se tice murije, ja u 2 dana nisam vidio niti jednog murijaka!
Nisam ni mislio na murjake tamo, nego na one putem do tamo...? :misli:
Inace, cisto sumnjam da je to sve (legalno) regano.  :wink:
 
Gato said:
Nisam ni mislio na murjake tamo, nego na one putem do tamo...? :misli:
Inace, cisto sumnjam da je to sve (legalno) regano.  :wink:

Do tamo nismo sreli niti jedne murijake, bili smo na autoputu kod welsa kad smo sreli neke austrijance sa preradjenom trokolicom, iza za trokolicu zakopcana prikolica,sve u raspadajucem stanju ali su ga derali za nama po autoputu.
 
biker-mb said:
Pa zanimljivo je da sve te prerade imaju nekakve tablice gore,sad dali je to regano ili nije,pitanje je sad, a sto se tice murije, ja u 2 dana nisam vidio niti jednog murijaka!

Murija ne smije na sami susret, vjerujem da ih u civilu ima, kad smo odlazili do autoputa su bili na svakom križanju, a stvarno svaka prdela ima tablicu da li je legalna ??? Vjerujem da dosta toga dođe na prikolici.
 
Sve što ovdje pročitat i vidite na fotkama,preuveličajte za tri puta,i opet nećete dobiti pravu atmosferu.Nemoguće je prenijeti tu pozitivnu energiju ovim putem,osim ako se ne pojavite tamo.Samim tim što na susretu ima tek dva šanka-tipa malih limenki i jedan na ulazu(ako griješim,ispravite me),i nema nikakvih svirki ni Rolling Stonesa,ni Psihića,ni ikakvih "jebenih" bendova,čini ovaj moto susret pravim,doslovnim susretom na tisuće ljudi i motora u extermnim uvjetima.Sory ako sam za nekog preemotivan,ali teško je ostati ravnodušan,nakon ovakvog iskustva.Pošto sam svoj prvi Elefanten,spletom okolnosti,odradio sa vespom 150,iako imam još par "velikih" motora,ne umanjujući vrijednost tog,možda ne najudobnijeg,ali vrlo kvalitetnog i pouzdanog vozila,znam da će svaki sljedeći put biti još veće zadovoljstvo krenuti u avanturu zvanu Elefantentreffen :0648: :0648: :0648:
 
dvormak said:
ima ima, eto ih na zidu nekoliko posta unazad  :cigle:

svaka cast svima koji su bili, dali ste mi i te kako motivaciju za iducu godinu... zdravlje Bože...

Ima toga i kraj šatora, ako malo bolje pogledate (prva slika)... A neki se griju i drugačije (druga slika). Slike nisu od ove godine.