56. ELEFANTENTREFFEN 2012. IM BAYERISCHEN WALD

anfaking blivabol. stvarno nenedjebivo nema šta. na ovo ćemo se zadovoljavati neko vrime  (y) :021: :021:
 
Kakve su ono bačve na onoj Cagivi  :misli: :misli: (y)

Koliko bude tamo temperatura po noći? Preko dana?  :misli: :misli: (y)
 
mr.mee said:
Kakve su ono bačve na onoj Cagivi  :misli: :misli: (y)

Koliko bude tamo temperatura po noći? Preko dana?  :misli: :misli: (y)
bas sam i ja htio pitati kakva je bila temperatura?
 
Svaka vam dala  :mrgreen: ajd ne baš svaka ali ovo je ludnica gore  (y)



slike su do jaja  :mrgreen:


Svi koji su ovo odradili kapa do poda  :naklon:



 
- evo meni se guza smrzla u toploj fotelji samo dok gledam ove slike,

nego,

jel' bilo kakvih tamo motora osim tog plavog XX-a i par BMW-a
ili su sve neke drnde i čista zahebancija?


          :misli:
 
DADO+ said:
- evo meni se guza smrzla u toploj fotelji samo dok gledam ove slike,

nego,

jel' bilo kakvih tamo motora osim tog plavog XX-a i par BMW-a
ili su sve neke drnde i čista zahebancija?


          :misli:

Vjerovatno nije bilo marke motora koje nije bio tamo  (y)
 
Povlačim svoju izjavu i izjavu svih koji su rekli da im je bilo hladno voziti u Karavani Prevlaka-Vukovar...respekt momci i samo jedna zapažena sitnica,nigdje ni babe kamo li djevojke na svim ovim hvale vrijednim fotkama????
 
anterr said:
Gume su tu ako zatrebaju..
Ha-ha, vidim da si nasao i jednog starog Zekana, samo ga zabari okrecise u Laverda boju... :mrgreen:
Nego, stignu li sve te grunfovske skalamerije tamo na svojim tockovima i kako murija gleda na to, ili ih dovuku na nekakvim prikolicama? :misli:
Na kraju, sto reci nego: :naklon:. Svaki puta kad ovo citam i gledam slike bude mi zao sto nisam isao... :(
 
mr.mee said:
Kakve su ono bačve na onoj Cagivi  :misli: :misli: (y)

Koliko bude tamo temperatura po noći? Preko dana?  :misli: :misli: (y)

To na Cagivi su bile kante od mlijeka,lijepo namontirane kao bocni kuferi.

Temperatura je bila tamo negdje kroz noc oko -10, a kroz dan -3, kako gdje. Ali ta hladnoca se uopce nije osjecala jer je ekipa bila za 10 i uopce se nije pomisljalo na hladnocu. Za moj pojam je jedino izazov doci gore i vratiti se doma,taj dio je najhladniji. U petak ujutro kad smo isli prema gore, temperatura kroz austriju je bila i do -15.  Sve te temperature su cista nula za razliku od avanture koja se dozivi.

Ovo je meni bio prvi elefantentreffen i zato vec se sada veselim sljedećem elefantu!

Pozdrav Sale i Ante!!
 
Gato said:
Ha-ha, vidim da si nasao i jednog starog Zekana, samo ga zabari okrecise u Laverda boju... :mrgreen:
Nego, stignu li sve te grunfovske skalamerije tamo na svojim tockovima i kako murija gleda na to, ili ih dovuku na nekakvim prikolicama? :misli:
Na kraju, sto reci nego: :naklon:. Svaki puta kad ovo citam i gledam slike bude mi zao sto nisam isao... :(

Pa zanimljivo je da sve te prerade imaju nekakve tablice gore,sad dali je to regano ili nije,pitanje je sad, a sto se tice murije, ja u 2 dana nisam vidio niti jednog murijaka!