56. ELEFANTENTREFFEN 2012. IM BAYERISCHEN WALD

Ovo je ekipa iz Novog Marofa i okolice :) odlična ekipa non stop zezancija, jesti, piti, ovim putem ih pozdravljam sa jednom izrekom koju smo često koristili na Elefantu (popit ćemo pa ćemo vidit šta ćemo) :D
 
Oko 5 navečer stižemo do Hagg am Hausruck-a, nalazimo se sa ekipom veselih Zagoraca. Dobro smo se zabavljali opet jesti, piti pala je svirka (usna harmonika). Luda kuća..
 
Nalazimo starog prijatelja Georga, moj Sinjanin Zoki  nam je čuvao mjesto za šator i kupio slamu. koje više nije bilo kad smo  stigli, Hvala Zoki..
 
magna said:
mene najviše zanima spavanje i to. kakve ste vriče i šatore nosili ili ipak ima nekih bungalova
...ma spavanje je najmanji problem,iako zvuči glupo,bilo mi je pomalo i vruće na debelom minusu.Šator-malo kvalitetniji,što se tiče centrala,da bi izdržao eventualne nanose snijega,vreće-jedna malo bolja,debela,zimska,druga obična vojna sa kojom sam se pokrio,iako u ovu zimsku nisam ni ulazio,već samo legao na nju.Ispod vreća ide samonapuhavajući zračni madrac od 3cm,a ispod šatora sloj slame.Ma nema zime za pingvine....a one bungalove zaboravi!!!