6. susret maxi skuteraša 19/20. 05 2012. - Štajerska ( SLO )

os nexus

New member
U pripremi.....


___
Editirao sam ti naslov, kako si me i zamolio na PP. (y)
 
prijevoz.hr said:
hi.. jesi možda promašio datume ili je fakat petak i subota, a ne subota i nedjelja kak je navek bilo?

Pa mislili smo vikend 18-20.5.2012. Sve če se događat u okolini grada Celje i poznatog skijaškog terena na Rogli. Više detalja sljedi, ali bi bilo lijepo da počnete razmišljat ko če doč da znamo obezbedit krevete  :mrgreen:.

 
Tmax said:
Pa mislili smo vikend 18-20.5.2012. Sve če se događat u okolini grada Celje i poznatog skijaškog terena na Rogli. Više detalja sljedi, ali bi bilo lijepo da počnete razmišljat ko če doč da znamo obezbedit krevete  :mrgreen:.

oki, lijepo sam počeo razmišljat :wink:
 
Pozdravljeni.
Evo i ja dolazim  :LOL:  :LOL: . Jako me interesira kamo su se izgubili prijatelji iz Raba i Rijeke...... Nadam se da su samo u zimskom spavaju ko medoti i na prolječe kako se malo ogrije ... evo njih  (y)
 
Zvuči interesantno samo malo mi je daleko za krenuti sam. Ne po kilometrima već je zanimljivije u društvu.
Ima li zainteresiranih iz Dalmacije koji bi išli?
 
djuka007 said:
Zvuči interesantno samo malo mi je daleko za krenuti sam. Ne po kilometrima već je zanimljivije u društvu.
Ima li zainteresiranih iz Dalmacije koji bi išli?
ja sam zainteresiran,ako uspijen uskladit s poslom ja bi iša,već je prošlo dosta vrimena odkad nisan nigdi bia,od onog susreta u istri
 
madirr said:
ja sam zainteresiran,ako uspijen uskladit s poslom ja bi iša,već je prošlo dosta vrimena odkad nisan nigdi bia,od onog susreta u istri
Također, samo što ja od kad imam skuter nisam nikad nigdi ni bio tako da mi je još interesantnije malo u  :021:
 
Maxiscooter said:
Pozdravljeni.
Evo i ja dolazim  :LOL:  :LOL: . Jako me interesira kamo su se izgubili prijatelji iz Raba i Rijeke...... Nadam se da su samo u zimskom spavaju ko medoti i na prolječe kako se malo ogrije ... evo njih  (y)

:jesus:...... :njanja:
 
Vrlo sam zainteresiran za ovo druženje ali kako nikad nisam bio na nećem sličnom (barem ne ne na skuteru) bio bih vrlo zahvalan kad bi netko malo opisao druženje i zabavu tijekom vikenda...
Dakle zanima me uopće tip vikenda, smještaj, oblik druženja i više manje sve skupa...Nisam baš tip od guranja bačava motorom i sl.
Ajmio ekipa raspišite se ionako se malo tko vozi trenutno.
Barem u Dalmaciji (osim na sanjkama).
 
koma1 said:
bem te u kalendar,..ništa još nisi izvršil ..ča si zapisal  :LOL:  :jesus:
Jbg kad sam zauzet većinu života,a vikende pogotovo!  :jesus:
Ali sam bio ovo ljeto u Kamporu zato,skoro se utopio  :shock:
 
djuka007 said:
Vrlo sam zainteresiran za ovo druženje ali kako nikad nisam bio na nećem sličnom (barem ne ne na skuteru) bio bih vrlo zahvalan kad bi netko malo opisao druženje i zabavu tijekom vikenda...
Dakle zanima me uopće tip vikenda, smještaj, oblik druženja i više manje sve skupa...Nisam baš tip od guranja bačava motorom i sl.
Ajmio ekipa raspišite se ionako se malo tko vozi trenutno.
Barem u Dalmaciji (osim na sanjkama).
ako do toga dođe na maxiscooter meetu,prva nagrada je tvoja! Tko bi te dobio? Usisavaci??  :mrgreen:
 
djuka007 said:
Vrlo sam zainteresiran za ovo druženje ali kako nikad nisam bio na nećem sličnom (barem ne ne na skuteru) bio bih vrlo zahvalan kad bi netko malo opisao druženje i zabavu tijekom vikenda...
Dakle zanima me uopće tip vikenda, smještaj, oblik druženja i više manje sve skupa...Nisam baš tip od guranja bačava motorom i sl.

Mi smo ti neka čudna ekipa. Ekipa koja traži nešto novo, nešto zanimivo za vidjeti, nešto novo se naučiti, pojesti nešto dobro ( gastronomija domačeg kraja ) a najbitnije upoznati nove frendove.......

:021:        (y)
 
p.s. @Madir probaj na sve načine sredit, da se opet sretnemo i koju  :bananapivo: popijemo.
[/quote]proban ja svaki put al ne ide,vikendi su mi udarni za radit