6. susret maxi skuteraša 19/20. 05 2012. - Štajerska ( SLO )

milanche said:
Jbg kad sam zauzet većinu života,a vikende pogotovo!  :jesus:
Ali sam bio ovo ljeto u Kamporu zato,skoro se utopio  :shock:

pa baš u mom selu....e jbg..... :(
sigurno u cugi...jer je more do kolina  :mrgreen:
 
Maxiscooter said:
Mi smo ti neka čudna ekipa. Ekipa koja traži nešto novo, nešto zanimivo za vidjeti, nešto novo se naučiti, pojesti nešto dobro ( gastronomija domačeg kraja ) a najbitnije upoznati nove frendove.......

:021:        (y)

E onda mi se čini da će mo se upoznati.Naravno preko stola  :klopa: :klopa: :klopa: :vecerica: :vecerica:
 
Takole, za vse ki ste se že spraševali kaj to pomeni nekaj informacij :grrr

Predvideno je srečanje v CE in okolici dne 19 in 20.5.2012. Tukaj Vam podajamo okvirni potek srečanja, več informacij pa kmalu. Važno je, da se odločite za prihod na srečanje in nam to sporočite zaradi lažje organizacije srečanja. Vsekakor upamo na lepo udeležbo ter sončno vreme :grim


19.05.2012

-zbor ob 10:00 v CE (koordinate javimo naknadno)
-odhod proti Žički kartuziji,http://www.podezelje.com/vsebine/zicka-kartuzija/100/ ogled zeliščnega vrta in najstarejše štajerske gostilne (postanek cca 45 min do 1 ure)
-vožnja Žiče - Zreče (možnost da se odloži prtljaga v prenočišču), nato nadaljujemo na Roglo prihod predviden okoli 13:30 - 14:00 ure; na Rogli možnost vožnje s sankamihttp://www.rogla.eu/si/zima/sport-in-druge-aktivnosti/adrenalinsko-sankalisce-zlodejevo/ ogled cerkvice z znamenitimi orglami, vzpon na razgledni stolp ter možnost okrepčila v Koči na Pesku (predviden postanek cca 2 uri)
-spust do Zreč, nastanitev ter "piknik" ob cca 16:00; nastanjeni smo v hotelčku Zvon http://www.garnihotelzvon.si/index.html
Kdor hoče ima v bližini bazen ter savne, mislim da je tudi "Squash" igrišče, drugače pač zabava do spanja.

20.5.2012

-vožnja do Celja (odhod iz Zreč okoli 8:30-9:00 ure)
-predviden ogled Celja (Celjskega stropa, starega obzidja, sprehod čez mesto, kava,.. )
-vožnja do gradu ter ogled Celjskega gradu
-kosilo v eni izmed bližnjih gostiln (predvidoma ob 12:30-13:00 uri) po kosilu odhod domov (kakor se bo komu mudilo :evilgrin: )

Zadnji rok za prijave bo 15.4.2012, pobiralo pa se bo cca 15 - 20 EUR akontacije. Vendar bi prosili da javite Vašo prisotnost prej če boste le lahko.

Ostale informacije (jedilniki, stroški nočitve in hrane itd ... ) vam bomo javili naknadno.
 
super plan (y).. pogotovo me "pali" ovo sanjkalište 8)..

nego, vidim u hotelskom cjeniku da je spavanje 60 eur za 1-krevetnu i 100 eur za 2-krevetnu sobu.. čini mi se dosta.. pretpostavljam da budete imali neki dogovor za povoljnije cijene za grupu?!..

95% dolazim..
 
Dogovaramo se za normalnu scjenu. Misllim da se kreče 25€ spavanje + doručak. Ali kako kažem nisam još 100% . Sačekajmo naše frende štajerce da nam točno jave.
 
nadam se da smo i mi koji vise nismo na skuterima isto dobrodosli :D
 
prijevoz.hr said:
super plan (y).. pogotovo me "pali" ovo sanjkalište 8)..

nego, vidim u hotelskom cjeniku da je spavanje 60 eur za 1-krevetnu i 100 eur za 2-krevetnu sobu.. čini mi se dosta.. pretpostavljam da budete imali neki dogovor za povoljnije cijene za grupu?!..

95% dolazim..
[/quote

Sanjkalište na Rogli je savršena fora. Probao sam ga prije par godina doduše u prvom mjesecu za vrijeme skijanje ali bit je ista. Sanjkaš u "bobu" po tračnicama kroz šumu i vraća te žičara na start. Brzina koja se može postići je 60 km/h a tada nastupa blokada.
Što se tiće cijene hotela ne vidim je na stranici (ne izbaciva mi je internet) ali mislim da 60 E to jest 100 E nikako ne može biti točno s obzirom da se ipak radi o Garni hotelu sa tri zvjezdice.
 
prijevoz.hr said:
super plan (y).. pogotovo me "pali" ovo sanjkalište 8)..

nego, vidim u hotelskom cjeniku da je spavanje 60 eur za 1-krevetnu i 100 eur za 2-krevetnu sobu.. čini mi se dosta.. pretpostavljam da budete imali neki dogovor za povoljnije cijene za grupu?!..

95% dolazim..

Sanjkalište na Rogli je savršena fora. Probao sam ga prije par godina doduše u prvom mjesecu za vrijeme skijanje ali bit je ista. Sanjkaš u "bobu" po tračnicama kroz šumu i vraća te žičara na start. Brzina koja se može postići je 60 km/h a tada nastupa blokada.
Što se tiće cijene hotela ne vidim je na stranici (ne izbaciva mi je internet) ali mislim da 60 E to jest 100 E nikako ne može biti točno s obzirom da se ipak radi o Garni hotelu sa tri zvjezdice.
 
djuka007 said:
Sanjkalište na Rogli je savršena fora. Probao sam ga prije par godina doduše u prvom mjesecu za vrijeme skijanje ali bit je ista. Sanjkaš u "bobu" po tračnicama kroz šumu i vraća te žičara na start. Brzina koja se može postići je 60 km/h a tada nastupa blokada.
Što se tiće cijene hotela ne vidim je na stranici (ne izbaciva mi je internet) ali mislim da 60 E to jest 100 E nikako ne može biti točno s obzirom da se ipak radi o Garni hotelu sa tri zvjezdice.

točne su cijene.. evo ti direktni link na cjenik.. http://www.garnihotelzvon.si/cenik.php
gledaj kolonu C, to je period kad idemo.. noćenje s doručkom 60 eur po osobi u 1-krevetnoj i 50 eur po osobi u 2-krevetnoj.. ali sigurno nema frke, evo maxiscooter je najavio da pregovaraju.. super bi bilo da spuste do cca 25-30 eur, to bi bilo oke..

i hvala za dojmove sa sanjkališta.. pogledao sam i youtube filmić, fakat fora.. bravo za organizatore za dobru ideju gdje da nas odvedu (y)..
 
Maxi pozdav!

Vidim da smo manje više svi nabrijani na početak sezone, a samim tim i naših tradicionalnih okupljanja na početku maxi sezone. Drago mi je da se pojavljuju " stari  maxiji " od kojih nismo digli ruke iako oni ne misle tako.Također veseli da se pojavljuju i novi članovi naše maxi zajednice. No krenimo na bit stvari. U naslov posta u samom početku je unešen krivi datum, recimo; ali svi oni koji dolaze na maxi met-ove već znaju što i kako. @maxiscooter je iznio okvirni plan susreta koji slijedi u prijevodu:

6. maximeet na otvorenju sezone se ove godine priređuje u i oko Celja (SLO) Svi oni koji se odluče pridružiti meet-u trebaju na vrijeme javiti kako bi organizatori imali što točnije podatke.

19. 05 2012.

- okupljanje u Celju oko 10:00 sati ( točna lokacija naknadno )
- odlazak prema Žičkoj kartuziji http://www.podezelje.com/vsebine/zicka-kartuzija/100/ ( Kartuzijanskog samostana skrivenog u dolini Sv Janeza Krstnika u općini Slovenske konjice)
- obilazak botaničkog vrta i najstarije gostionice Štajerskog kraja
- predviđeno vrijeme je od 45 min do 1 sat ( iz iskustva znamo da će se to malo produžiti)
- pokret prema Zreču, gdje je organizirano spavanje ( postoji mogućnost ostavljanja stvari u prenočištu ) i nastavak puta
  prema slijedećoj postaji, Rogla.
- dolazak se predviđa oko 13:30 do 14:00 sati. Vrijeme se ovdje krati vožnjom po" sanjkalištu " http://www.rogla.eu/si/zima/sport-in-druge-aktivnosti/adrenalinsko-sankalisce-zlodejevo/ kao i razgledanje sa vidikovca. Ovdje je predviđeno vrijeme zaustavljanja 2 sata. Također se može i ručati u obližnjem restoranu
- povratak u Zreč i smještaj u prenočište http://www.garnihotelzvon.si/index.html
- u blizini je i bazen, sauna, teren za skvoš i sl
- tradicionalna večera svih sudionika

20. 05 2012.
- pokret između 08;30 i 09:00 iz Zreča prema Celju
- dolazak u Celje i razgledanje grada i znamenitosti
- ručak u obližnjim gostilnama je predviđen između 12:30 i  13:00 sati
- po završetku ručka meet se završava i polazak kućama.

Zadnji rok za prijave je 15. 04 2012. Također će biti potrebno uplatiti akontaciju u iznosu od 15,00 do 20,00€. Za sve druge informacije glede cijena noćenja i ručkova, kao i ulaznica se čitamo naknadno.

I to je to, vidimo se..... :021: :021: :021: :jesus: :jesus: :jesus: :jiggie:
 
prijevoz.hr said:
točne su cijene.. evo ti direktni link na cjenik.. http://www.garnihotelzvon.si/cenik.php
gledaj kolonu C, to je period kad idemo.. noćenje s doručkom 60 eur po osobi u 1-krevetnoj i 50 eur po osobi u 2-krevetnoj.. ali sigurno nema frke, evo maxiscooter je najavio da pregovaraju.. super bi bilo da spuste do cca 25-30 eur, to bi bilo oke..

i hvala za dojmove sa sanjkališta.. pogledao sam i youtube filmić, fakat fora.. bravo za organizatore za dobru ideju gdje da nas odvedu (y)..

Bogme si u pravu!!! Cijene i nisu najpristupačnije s obzirom na kvalitetu (3 zvjezdice), doba godine i mjesto događanja ali za dobru vožnju i još bolju zabavu ništa nije previše.
Uglavnom zabilježeno crvenom bojom u kalendaru. Ako vrijeme dopusti i skupi se još ko iz Dalmacije vidimo se u  :021:
 
djuka007 said:
Bogme si u pravu!!! Cijene i nisu najpristupačnije s obzirom na kvalitetu (3 zvjezdice), doba godine i mjesto događanja ali za dobru vožnju i još bolju zabavu ništa nije previše.
Uglavnom zabilježeno crvenom bojom u kalendaru. Ako vrijeme dopusti i skupi se još ko iz Dalmacije vidimo se u  :021:

Cjene če bit ugodne, jer dogovoramo cjenu... tamo do max. 25€ (spavanje+doručak)... a vjerujem, da če bit i niže...  :wink:

Napomenuo bi samo to u vezi akontacije...!? Radi se o tome, da pripremamo za 19.05.2012 umjesto (što je pogrešno naveo "@os nexus", ne namjerno, jer je i @maxiscooter to zaboravio napisati)... t.j.... umjesto "tradicionalne večere svih sudionika"... pripremamo MAXI piknik... zato nam treba neka "garancija"... da dolazite i da čete provesti popodne (na pikniku) sa nama... a i možda, da čete prespavati...  :smiley:

Svakako, puno toga smo dogovorili... ostale su još neke pojedinosti... koje čemo objaviti ovde na forumu a i na maxiscooter.si

Lep maxi pozdrav svima

 
myMaxi said:
Cjene če bit ugodne, jer dogovoramo cjenu... tamo do max. 25€ (spavanje+doručak)... a vjerujem, da če bit i niže...  :wink:

Napomenuo bi samo to u vezi akontacije...!? Radi se o tome, da pripremamo za 19.05.2012 umjesto (što je pogrešno naveo "@os nexus", ne namjerno, jer je i @maxiscooter to zaboravio napisati)... t.j.... umjesto "tradicionalne večere svih sudionika"... pripremamo MAXI piknik... zato nam treba neka "garancija"... da dolazite i da čete provesti popodne (na pikniku) sa nama... a i možda, da čete prespavati...  :smiley:

Svakako, puno toga smo dogovorili... ostale su još neke pojedinosti... koje čemo objaviti ovde na forumu a i na maxiscooter.si

Lep maxi pozdrav svima

E sad je uz crvenu podcrtano i plavom bojiom da se slučajno ne preskoči
 
Count me in! ;) I još bi frend išo samnom jedan miminalno. Dal je cijena od oko 25€ za noćenje kolko sam videl, fixna il...?
 
ChRiStIaN7 said:
Count me in! ;) I još bi frend išo samnom jedan miminalno. Dal je cijena od oko 25€ za noćenje kolko sam videl, fixna il...?
Za koji dan će biti javljeno točno kolika je cijena ( vjerovatno će biti do 25€ ) i način rezervacije. Ima još dosta vremena tako da se ne treba žuriti. Svakako ste dobro došli.
 
Oni koji idu i koji su vec bili znaju da sada idu prijave. U dogovoru sa ekipom maxija iz Slovenije otvaram listu prijava. Oni koji znaju za forum na motosvet.si neka se prijave i tamo a oni koji nisu upoznati biti ce dopisani od strane @maxiscooter, @my maxi i moje malenkosti kako bi na jednom mjestu imali sve ucesnike. Naknadno ce se objaviti nacin uplate kapare za nocenje i picnic-a. Pa krenimo:

1.@osnexus + suputnica 2 dana s nocenjem
2.@remo 1 dan ( nedjelja )