6. susret maxi skuteraša 19/20. 05 2012. - Štajerska ( SLO )

Maxiji i svi ostali molio bih Vas da prilikom prijave  upišete na listu. Znači copy/paste, upis i to je to. Za sada su svi prijavljeni upisani i na ukupnu listu na motosvet forumu. Provjera http://www.motosvet.com/tabla/topic/36346-otvoritveno-srecanje-maxiscooter-sezone-stajerska-2012/page__pid__1901447#entry1901447

1.@osnexus + suputnica......... 2 dana s nocenjem
2.@remo ..............................1 dan ( nedjelja )
3.@Belly_SMB .......................1 dan ziher, ostalo potvrdim na vrijeme
4.@BM0021.......................... 1 dan
5.@črnomerec+suputnica........ ? dana ( naknadno javim kada i koliko )
 
Izuzetno sam zainteresiran I to za oba dana ali bi stvarno volio da ne putujem sam iz Dalmacije ili sa nekin od svojih bajkera (ako je itko to ostao) ili sa nekim sa foruma, sasvim mi je sve jedno samo da se  vozi
 
eh, ja fakat nemam sreće sa skut meetinzima :(.. od njih 6 do sada, samo sam na jednom bio.. jer evo morat ću nažalost propustiti i ovaj.. kumić ima krizmu, baš tu subotu.. jedino ak potegnem neke veze u crkvenim krugovima da premjeste to za koji vikend  :mrgreen:

u svakom slučaju, ako ne bude u subotu navečer predugo tulum, svakako bi došao u nedjelju..

1.@osnexus + suputnica......... 2 dana s nocenjem
2.@remo ..............................1 dan ( nedjelja )
3.@Belly_SMB .......................1 dan ziher, ostalo potvrdim na vrijeme
4.@BM0021.......................... 1 dan
5.@črnomerec+suputnica........ ? dana ( naknadno javim kada i koliko )
[email protected] dan (nedjelja - možda)
 
Idem i ja pa šta bilo da bilo

1.@osnexus + suputnica......... 2 dana s nocenjem
2.@remo ..............................1 dan ( nedjelja )
3.@Belly_SMB .......................1 dan ziher, ostalo potvrdim na vrijeme
4.@BM0021.......................... 1 dan
5.@črnomerec+suputnica........ ? dana ( naknadno javim kada i koliko )
[email protected] dan (nedjelja - možda)
7.@djuka007+suputnica (možda).2 dana s noćenjem
 
1.@osnexus + suputnica......... 2 dana s nocenjem
2.@remo ..............................1 dan ( nedjelja )
3.@Belly_SMB .......................1 dan ziher, ostalo potvrdim na vrijeme
4.@BM0021.......................... 1 dan
5.@črnomerec+suputnica........ ? dana ( naknadno javim kada i koliko )
[email protected] dan (nedjelja - možda)
7.@djuka007+suputnica (možda).2 dana s noćenjem
[email protected] dan (Subota)
 
jeble vas ove prijave i taj susret... :mrgreen:
šparajte lovu i živce za PRRAVI susret  :klopa:  :drunk:







vaš Koma1  :jesus:
 
koma1 said:
jeble vas ove prijave i taj susret... :mrgreen:
šparajte lovu i živce za PRRAVI susret  :klopa:  :drunk:







vaš Koma1  :jesus:

Na ove riječi ja zvanično "odjavljujem" svoje prisustvo na ovome meetu i štedim novce te čekam na PRRAVI susret  :jesus: :LOL:
 
koma1 said:
jeble vas ove prijave i taj susret... :mrgreen:
šparajte lovu i živce za PRRAVI susret  :klopa:  :drunk:

vaš Koma1  :jesus:

Kaj to znači, da ne dolaziš na susret Štajerska 2012.... ok, više mesa ostaje za nas  :jesus:  :jesus:
 
koma1 said:
jeble vas ove prijave i taj susret... :mrgreen:
šparajte lovu i živce za PRRAVI susret  :klopa:  :drunk







vaš Koma1  :jesus:

Kakav gospodin. Becka skola nema sta!!!
 
Maxiscooter said:
Kaj to znači, da ne dolaziš na susret Štajerska 2012.... ok, više mesa ostaje za nas  :jesus:  :jesus:

ma došao bih ja, ali obzirom a sveze obrazovanja ..nisam Wien-školu završio (mada diplomu platio) nema smisla upropastiti otvaranje sezone,..ipak sam ja novi pa vas ne poznam i neznam u biti o čemu se radi i što mogu očekivati od Burgman društva, čiju bih percepciju narušio, pojavljivanjem na mom vrlo bučnom i neprikladnom, za ovakve svrhe Beverly-u 400 ie...tako da mi je je iskreno žao ..što opet neću moći penetrirati moju žalosnu malenkost u skup tako velikih i divnih ljudi iz svijeta maxiskutera..slo-cro  :(


vaš Koma 1
 
koma1 said:
ma došao bih ja, ali obzirom a sveze obrazovanja ..nisam Wien-školu završio (mada diplomu platio) nema smisla upropastiti otvaranje sezone,..ipak sam ja novi pa vas ne poznam i neznam u biti o čemu se radi i što mogu očekivati od Burgman društva, čiju bih percepciju narušio, pojavljivanjem na mom vrlo bučnom i neprikladnom, za ovakve svrhe Beverly-u 400 ie...tako da mi je je iskreno žao ..što opet neću moći penetrirati moju žalosnu malenkost u skup tako velikih i divnih ljudi iz svijeta maxiskutera..slo-cro  :(


vaš Koma 1

Jeb...te, koji poet. Vidim da ti je zima jako dobro došla. Konačno si čital knjige i poezije.  :mrgreen: . Zbog toga, kako si sve to lepo  spesnijo bom ti stavil na toplo jedno pilečje nogicu. Svinjinu nesmeš zbog holesterola  :evil: . No ti meni častiš  :bananapivo: :bananapivo:

Ko te nezna skupo te plati. Vidimo se frende............... svi ne mogu shvačat tvoj jeb....n english humor  :LOL:  :LOL:
 
koma1 said:
ma došao bih ja, ali obzirom a sveze obrazovanja ..nisam Wien-školu završio (mada diplomu platio) nema smisla upropastiti otvaranje sezone,..ipak sam ja novi pa vas ne poznam i neznam u biti o čemu se radi i što mogu očekivati od Burgman društva, čiju bih percepciju narušio, pojavljivanjem na mom vrlo bučnom i neprikladnom, za ovakve svrhe Beverly-u 400 ie...tako da mi je je iskreno žao ..što opet neću moći penetrirati moju žalosnu malenkost u skup tako velikih i divnih ljudi iz svijeta maxiskutera..slo-cro  :(

Kad vidim ko sve ne dolazi jos mi je vise drago sto ja idem, samo kako cemo bez ovakvog humora
 
Maxi pozdrav ekipa!

Stigle su i cijene za meet u SLO.

- noćenje s doručkom 21€
- piknik  10€
- ulaznice max 5€
- nedeljni ručak 10€

sve navedeno su naravno cijene po osobi. Što se tiče rezervacija sa hrvatske strane za desetak dana će biti objavljeno na koji način se to može učiniti.