99 racing school

Killex said:
Svaka čast Peri na ovom vremenu (y) Škola je pozitivna stvar,ali sa takvim vremenom i nije mu baš potrebna.


To je uvijek jako teško za prosuditi, jer postoje tehničari i "siledžije", jedni i drugi rade dobra vremena, jedni i drugi padaju, i na Grobniku ne postoje idealne putanje primjenive za svakog vozača. Jako, jako individualna stvar i vrlo sklizak teren za izvlačiti zaključke.
 
Zaključak na stranu,ko sam ja da ga donesem,ali vremena su mu fascinantna.

4. put voziti 39 je dosta brzo.
 
Killex said:
Zaključak na stranu,ko sam ja da ga donesem,ali vremena su mu fascinantna.

4. put voziti 39 je dosta brzo.

E to vise nije dosta brzo nego skoro nestvarno :wink: I to sa motorom koji ima obrnuti mjenjac te na kojeg nije naviko :?

kRRndijas :mrgreen: :mrgreen:
 
Sip said:
E to bas ne znam :wink:

Pogledajte filmic

http://www.youtube.com/watch?v=icWLbi_a2Ac&feature=related

decko se vozi na brzih 1:46 ( kazem brzih jer sve ispod 1:45 je brzo ) a ja mu nalazim masu mana, tj. ne vozi ni malo kako je meni Kec pokazao, a ja se kasnije uvjerio da je tako bolje.

Ne znam ko je decko sa videa, ali da je otisao u skolu vrijeme bi mu bez problema bilo ispod 1:40 (y) Mozes jedino ostati na istom vremenu, ako ne slusas Keca :wink:

Mozes li reci sto tocno po tebi tu ne valja? Imas li ti neki svoj video pa da vidimo kako bi to trebalo izgledati...
 
bubson said:
Mozes li reci sto tocno po tebi tu ne valja? Imas li ti neki svoj video pa da vidimo kako bi to trebalo izgledati...
uopce ne koristi stazu (ima svagdje 2 metra do ruba), ne koci niti daje gas, a u svakom zavoju skoro pa stane. Nije da kritiziram, tak se i ja vozim, samo hocu ukazat na greske :mrgreen:
 
bubson said:
Mozes li reci sto tocno po tebi tu ne valja? Imas li ti neki svoj video pa da vidimo kako bi to trebalo izgledati...

E ja vozim isto tako, lose :wink:

Ne valja odmah jedinica, prebrzo ju zatvori, dvojku takodjer i ne moze dodati gas ( kao sto ga i ne dodaje, nego lagano ) iz lakta ode previse lijevo i tako da lijevi iz lakta postane pravi zavoj u desnom ga super uhvati i mislim da je tu dobio najvise vremena (y)
 
Killex said:
Svaka čast Peri na ovom vremenu (y) Škola je pozitivna stvar,ali sa takvim vremenom i nije mu baš potrebna.
hvala  :wink:
išlo bi to i brže da imam kondicije ali bez kondicije samo par brzih krugova i dalje je sve izazivanje vraga jer nevoziš više ti motor nego on tebe  :x
 
Pero         
I meni se događalo da poslije par krugova di san ja napada zavoje dolazi umor i gubljenje koncentracije i  manje greške.Poslije šestog kruga ili sedmog (ovisno o kondiciji) zavoji su napadali mene i jednom sam to platio padom.   
Nije me toliko smetalo što ne mogu izdržati  više jer ipak sam ja amater i vozim za vlastiti gušt.Uglavnom ,važno je primjetiti da  nešto ne štima ,na vrijeme.
 
Sip said:
E ja vozim isto tako, lose :wink:

Ne valja odmah jedinica, prebrzo ju zatvori, dvojku takodjer i ne moze dodati gas ( kao sto ga i ne dodaje, nego lagano ) iz lakta ode previse lijevo i tako da lijevi iz lakta postane pravi zavoj u desnom ga super uhvati i mislim da je tu dobio najvise vremena (y)

Daj molim te reći koliko je tvoje najbolje vrijeme na grobniku? i koliko si ga skinuo poslje škole s kecom?
Drugo komentiraš 1,46 bezveze, i što Bubson kaže što sebe ne snjimiš pa da vidimo kako ti izgledaš u vožnji.
Što se tiče keca svaka mu čast na ideji da to radi, a na nama je samima da odlučujemo da li čemo u školu ili ne.
A Petru čestitam na postignutom vremenu od 1.39,588 u prvih 100 krugova na grobniku.
Dodo
 
http://www.youtube.com/watch?v=7J-y6m7fmhg
Ja bih da me ovaj poduci malo:)
 
Mille said:
http://www.youtube.com/watch?v=7J-y6m7fmhg
Ja bih da me ovaj poduci malo:)

pogledaj tomasinijev video :)
 
Saša 69 said:
... Ja znam šta bi ja dao da me netko učio kad sam prvi puta došao na Grobnik.


A kaj je sa svim onim vožnjama uz mog Emila, na tvojim počecima? I svim onim razgovorima o vožnji na stazi? I svim onim nagovaranjima s njegove strane da se prijaviš za utrku, a ti nikako nisi htio...?
Gdje je to nestalo?   :misli:    Zar je od svega samo "njegov" broj ostao na tvom motoru?!   



...baš si me naljutio!  
 
Tina zasto tako emotivno_On nije razmazen i nadobudan.Sigurno.Ako nije izrijekom uputio zahvalu to ne umanjuje prijateljstvo dvojice nezaobilaznih i omiljenih trkaca.
 
BABA OS said:
Tina zasto tako emotivno_On nije razmazen i nadobudan.Sigurno.Ako nije izrijekom uputio zahvalu to ne umanjuje prijateljstvo dvojice nezaobilaznih i omiljenih trkaca.


Ma, nitko ni ne traži nekakvu zahvalu! Kaj god! Dugo se znamo da bi sada tražila nekakve javne zahvale. Potpuno nepotrebno!
Samo sam malo odreagirala kad je spominjao svoje početke, a kao nije imao baš nikoga kraj sebe.
Ništa drugo nije u pitanju.

(...a ovaj moj neće ni sa mnom pričati o tome)  :)
 
Tina, pročitaj još jednom rečenicu koju si skinula. :jesus: Emil je došao tek kasnije...jer tu nema ni Ozisa... ni tko zna koliko prolaznih heroja. :mrgreen: :mrgreen:
 
Svi smo mi heroji!!    :mrgreen: (y)

-ono gore je bila moja trenutna reakcija i neću je brisati. Ionako je prolazna, kao i heroji.    :mrgreen: :mrgreen:
 
Mislim da je u međuvremenu malo odrastao i naučio da heroji ne postoje. :mrgreen: :mrgreen: Svejedno, tu brigama nije kraj... postoje talenti koji se uvijek nekakako uspiju zakopat koliko god mi s lopatama trčimo oko njih. :mrgreen: :jesus:

Nemoj brisat, nek se znoji malo... (y)
 
ja mogu s ponosom reci da sam bio u prvoj trkacoj skoli u hrvata, onoj iz 04 :) istina trajalo je 2 kruga pa mi je motor izbacio ulje (vlastitom greskom  :( ) ali ideja je bila mrak!