99 racing school

kao da je pero nekog koknuo, pa ga treba što prije razapet!!!! pero (y) škola i kec (y) a ako ima pife i krto masnog (y) (y)
 
mate said:
Mislim da ste malo pretjerali s napadima na malog jer ne čini mi se da se stajališta toliko razlikuju, samo je rekao da ne treba baš bacati lovu za informacije koje možeš dobiti i besplatno. I tu ima istine, ma koliko se svi slagali da je škola apsolutno pozitivna stvar.

Je...kolko sam se ja toga naslušala..i ja bi već koji savjet mogla dati...naravno - besplatno  :mrgreen: :LOL:
 
mate said:
Mislim da ste malo pretjerali s napadima na malog jer ne čini mi se da se stajališta toliko razlikuju, samo je rekao da ne treba baš bacati lovu za informacije koje možeš dobiti i besplatno. I tu ima istine, ma koliko se svi slagali da je škola apsolutno pozitivna stvar.

imam ja đabaluk savjete i nosioca zlatne kacige koji me želi voditi po stazi i svašta nešto (y)

ali nemam nikakva prava pljuvat po kecu i njegovom biznisu i cjenama :misli:
 
tutankamon said:
imam ja đabaluk savjete i nosioca zlatne kacige koji me želi voditi po stazi i svašta nešto (y)

ali nemam nikakva prava pljuvat po kecu i njegovom biznisu i cjenama :misli:
Isti me je i vodio i svašta nešto  :wink: a i u tom điru sam pa sam se i naslušao svašta.
Moje je stajalište je da se čovjek cijeli život uči i mislim da ću ići i kod Keca (već sam bio,na razgovoru )
Sto ljudi,sto ćudi i svatko ima svoje mišljenje  8) 

p.s. vodimo ljubav a ne rat  :LOL:  (y)
 
tutankamon said:
imam ja đabaluk savjete i nosioca zlatne kacige koji me želi voditi po stazi i svašta nešto (y)

ali nemam nikakva prava pljuvat po kecu i njegovom biznisu i cjenama :misli:

dal ti to tražiš popust?  :mrgreen:  dečko rekao samo da je njemu puno dat 1000kn,a sad da je pljuvao po kecu, mislim helouuu 8)
 
tutankamon said:
imam ja đabaluk savjete i nosioca zlatne kacige koji me želi voditi po stazi i svašta nešto (y)

ali nemam nikakva prava pljuvat po kecu i njegovom biznisu i cjenama :misli:
a nitko nepljuje ali za moj proračun je to previše i to je to ...
ta škola je hvale vrijedna stvar i svatko tko si može priuštiti treba ju proči ,,
nerazmišljamo svi isto i nemamo iste financije...
 
codZU13 said:
dal ti to tražiš popust?  :mrgreen: 

nije mi potrebno, a i btw s njim sam u nedjelju pričao o cijenama i itd :wink:

codZU13 said:
dečko rekao samo da je njemu puno dat 1000kn,a sad da je pljuvao po kecu, mislim helouuu 8)

ono proseravanje sa 50 €  i kasnije sa tih 1000 kuna je pljuvanje na kvadrat, a ustvari to je već netko lijepo objasnio koliko košta staza, gume i itd :wink:
 
ako je staza uključena u cijenu onda nije preterano tih 1000kn , u biti realna je ta cifra  (y)

od 4 puta stazu nisam ni kunu platio,,
to mi je uz put prevelik trošak pa idem samo za 0kn sa klubom dvaput godišnje od prošle godine ...
 
Ja sam bio danas na stazi i kod Keca u školi. Jako sam zadovoljan  (y)
A Kecu :naklon: i pohvale.
Škola je super zamišljena pogotovo taj individualni pristup.  :wink:

 
mraqi said:
Ja sam bio danas na stazi i kod Keca u školi. Jako sam zadovoljan  (y)
A Kecu :naklon: i pohvale.
Škola je super zamišljena pogotovo taj individualni pristup.  :wink:

Siguran sam da je od tebe zaradio svaku lipu!  :hehehe:
 
dr.chala said:
Siguran sam da je od tebe zaradio svaku lipu!  :hehehe:
Ma škola je super... ali je problem jedini bila neka plavuša uz stazu koja je izbacivala sise...  :cice: pa me malo ometala u vožnji... sva sreća što frendicu žujku nije povela sa sobom....jer bio onda sigurno negdje izletio  8)
 
Rahela said:
Je...kolko sam se ja toga naslušala..i ja bi već koji savjet mogla dati...naravno - besplatno  :mrgreen: :LOL:

Čuo sam i kako si ti dobivala.... savjete. Imaš sreće kaj te Nervić na kraju ipak oženio. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Kecu svaka čast!  (y) Danas smo prošli školu i mogu reći da me fasciniralo koliko truda, kako u teoriji, tako i u praksi, Kec ulaže. Za mene, koji povremeno odlazim na stazu, ovo je bilo neprocjenjivo iskustvo iz više aspekata.

1. Naučio sam konačno pravilno držati tijelo na motoru tijekom vožnje po stazi što mi je ulilo dodatno samopouzdanje posebno pri ulascima i izlascima iz zavoja;

2. Naučio sam pravilne putanje - nevjerojatno je koliko to olakšava vožnju - nema pritiska i sve teče kako treba.

3. Voziti za Kecom (Uzmi Keca za zeca!  :mrgreen:) pomoglo mi je da se opustim i nadvladam strah od pada pri nagibu.

4. Čovjek doista zna prenijeti svoja iskustva na druge.  (y)


Radujem se slijedećem satu!
 
Mogu se pridruziti pohvalama, nevjerojatno jednostavan, jasan i zanimljiv covjek (y) (y) (y) (y)

Moja ocjena skole je:  (y) (y) (y) (y) (y)
 
Priest said:
Kecu svaka čast!  (y) Danas smo prošli školu i mogu reći da me fasciniralo koliko truda, kako u teoriji, tako i u praksi, Kec ulaže. Za mene, koji povremeno odlazim na stazu, ovo je bilo neprocjenjivo iskustvo iz više aspekata.

1. Naučio sam konačno pravilno držati tijelo na motoru tijekom vožnje po stazi što mi je ulilo dodatno samopouzdanje posebno pri ulascima i izlascima iz zavoja;

2. Naučio sam pravilne putanje - nevjerojatno je koliko to olakšava vožnju - nema pritiska i sve teče kako treba.

3. Voziti za Kecom (Uzmi Keca za zeca!  :mrgreen:) pomoglo mi je da se opustim i nadvladam strah od pada pri nagibu.

4. Čovjek doista zna prenijeti svoja iskustva na druge.  (y)


Radujem se slijedećem satu!
  "Svaka škola nešto daje a koliko ćeš dobiti to je odluka samog sebe i svoje volje a iza Sašinog DVD-a i Kecove škole
              mlađi mogu jednom "bljesnuti" i u svjetskoj eliti-samo naprid i ne okreći se  (y)


Sip said:
Mogu se pridruziti pohvalama, nevjerojatno jednostavan, jasan i zanimljiv covjek (y) (y) (y) (y)

Moja ocjena skole je:  (y) (y) (y) (y) (y)
LJudi kao Kec i jesu takvi samo ga prati  8)
 
mate said:
Mislim da ste malo pretjerali s napadima na malog jer ne čini mi se da se stajališta toliko razlikuju, samo je rekao da ne treba baš bacati lovu za informacije koje možeš dobiti i besplatno. I tu ima istine, ma koliko se svi slagali da je škola apsolutno pozitivna stvar.
I jesu ga ganjali po pisti (temi) ali im se Pero  nije dao,riknula mi štoperica dok sam vas pratio-Pero car si ,a s tobom se Mate potpuno slažem  (y)
 
mate said:
Čuo sam i kako si ti dobivala.... savjete. Imaš sreće kaj te Nervić na kraju ipak oženio. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kako, kako, kako??  :boss:

Daj da i ja nekaj o tome znam  :misli:
 
Jedna rečenica, jedna kiflica. Do tada, dozvoli da Nervić i ja imamo svoje tajne... :jesus: :mrgreen: :mrgreen:
 
pero1986 said:
pričaj mi ti o mom napretku i šta sam ja postigao.. odkud si uopče daješ pravo na to... ?
bez ičijeg pokazivanja i škole sam u oko 100 krugova u 4 posjeta  napravio vrjeme koje nikad nečeš napravit ni uz sto škola vožnje ili posjeta stazi ... :shock:
naravno da je tako, no nemam ni želje za postizanjem toga. A zašto misliš da isto vrijeme ne bi postigao u 2 odlaska i 50 krugova da si išao drugim putem?
Možda si talent, ali talent je oko 2% rezultata. Ostalo je treniranje, učenje i smao učenje. Nikada ništa nečeš naučiti bolje sam nego s nekim, no zašto se trudim kada gledaš samo jednu sliku....staza i grobnik.....