AA i PH Grobnik 25.-27.08.06.

Čestitke svim vozačima bile su to odlicne utrke.I sto je najvaznije niko od nasih nije pao  (y) (y) (y)
 
125 SP
..Devčić ..???..neznam jel pao il mu riknuo motor ali i vrapcima je na grani jasno da je za prvaka države u ovoj klasi dopustivo sve samo ne odustat

..Utrka...nisam siguran dal je sve regularno...a nadam se da netko ima i objašnjenje....
..naime...utrka je trebala  (po štampanom programu) imati 10 krugova...pala je kiša, utrka prekinuta, obračunava se 6 krugova ...
..međutim u materijalu lijepo piše da je minimum krugova 7...i šta sad...???

...da li je obzirom na razvoj situacije gdje je mali Višak u stilu Aljinovića hvatao i dohvatio Perkušića te prekidom utrke ostao bez šanse za titulu ??..(sadašnjih devet 9 bodova za posljednju gradsku utrku je nedohvatljivo pogotovo kad se zna da ostatak ekipe u 125 zaostaje kvalitetom....)

..ponavljam, da li je sve regularno...?..čini mi se  :nono:
 
niti meni nije bas bilo sve jasno u toj klasi jer odvozeno je 7 punih krugova ali su zbog prekida objavili rezultate iz kruga prije. Kao da svi vozaci nisu prosli ciljnu crtu u 7 krugu.
 
Kolko sam ja vidio i Višak i Perkušić su prošli punih 7 krugova. Sad mi nije ništ više jasno  :misli:
 
cestitke svim vozacima na novim osobnim rekordima, a posebno Kecu na novom hr. rekordu (y)
 
Pitbull said:
Kolko sam ja vidio i Višak i Perkušić su prošli punih 7 krugova. Sad mi nije ništ više jasno  :misli:

I tko je prošao 7. krug prvi...?
 
Sasa MK Motori said:
niti meni nije bas bilo sve jasno u toj klasi jer odvozeno je 7 punih krugova ali su zbog prekida objavili rezultate iz kruga prije. Kao da svi vozaci nisu prosli ciljnu crtu u 7 krugu.

Po pravilniku, kada se utrka prekida onda je mjerodavan predzadnji a ne zadnji odvoženi krug.
 
baxy said:
I tko je prošao 7. krug prvi...?

6. krug je prošao Mislav, a 7. krug Marko, samo što je utrka u tom 7.krugu očito prekinuta zbog kiše e sad zašto nije ponovljen start na kišnim gumama to ne znam  :misli:
 
Pitbull said:
E mislim da bi za to trebalo otvorit novu temu u Birtiji.  (y)


http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,25220.0.html

 
Nakon ovakve burne subote Kec je u nedjelju nakon par juhica bio ko nov. Sigurno ima neki tajni recept za te juhice.

U veselom društvu