AA i PH Grobnik 25.-27.08.06.

Niko neprica o klasu 600, mislite da nije bilo zanimljivo???? (y)
 
ZOKA said:
Niko neprica o klasu 600, mislite da nije bilo zanimljivo???? (y)

Trebalo bi Kemu pitat jel njemu možda bilo zanimljivo, on se ionak vozil turistički prvih 8 krugova.  :mrgreen:
 
Ceki said:
Kad je mislil da je Gigi opal  :mrgreen:

Da tak veli, da je Gigi izašel na pašu u riječkom, a Perkušić je bil dosta iza njega pa se nije niti nateraval a kad ono 3 kruga prije kraja ga Gigi prestiže na ciljnoj. Veli Kemo "nemogu vjerovat, kaj je sad ovo, od kud je sad on zišel" i gas al ga nije uspio prestići do kraja. Lud je bil poslije.  :misli:
 
BorisZ said:
Po pravilniku, kada se utrka prekida onda je mjerodavan predzadnji a ne zadnji odvoženi krug.

Thanks Boris ...znači sve je O.K. (y)..kota od 7 krugova ispunjena, rezultati uvaženi po pravilniku...
..nešto smo i naučili...znači ipak dobro da sam pitao..
 
Pitbull said:
Da tak veli, da je Gigi izašel na pašu u riječkom, a Perkušić je bil dosta iza njega pa se nije niti nateraval a kad ono 3 kruga prije kraja ga Gigi prestiže na ciljnoj. Veli Kemo "nemogu vjerovat, kaj je sad ovo, od kud je sad on zišel" i gas al ga nije uspio prestići do kraja. Lud je bil poslije.  :misli:

Mogu si točno zamislit njegovu facu dok se to događalo i dok vam je pričao. Taj čovjek čim otvori usta postaje interesantno. Trebo je biti komičar. :mrgreen: :mrgreen:
 
mate said:
Mogu si točno zamislit njegovu facu dok se to događalo i dok vam je pričao. Taj čovjek čim otvori usta postaje interesantno. Trebo je biti komičar. :mrgreen: :mrgreen:

Da to si trebal vidjet, prvo je bil ljut ko pas  :punk: a poslje svega je to pričal i to tak kaj se čovjek uživi ko da ti sam si vozil. Bilo je turbo napeto, jer su imali vorm up 10 min prije trke a vozil je na prednjoj kišnoj a zadnjoj GP i onda dolazak u box pa mjerenje temperature guma, pa koje na kraju staviti jer je staza bila dosta još mokra i počela se sušiti, pa onda špijuniranje ko na kakvim gumama vozi.  (y) Sve u svemu jako interesantno, ko u nekom dobrom krimiću.  :mrgreen:
 
Sto se tice utrke 125,nije bitan minimalan broj krugova (7) jer se on odnosi na vozace koje se obilazi za krug (da bi ostvarili plasman na utrci moraju odvoziti minimalno 7 krugova),a buduci da su u 6. krgu svi prosli ciljnu ravninu a u 7. nisu (stizali smo neke za krug) zato se racunao prolaz vozaca iz 6. kruga nakon prekida (trka je prekinuta u 7. krugu)
 
Pitbull said:
Da tak veli, da je Gigi izašel na pašu u riječkom, a Perkušić je bil dosta iza njega pa se nije niti nateraval a kad ono 3 kruga prije kraja ga Gigi prestiže na ciljnoj. Veli Kemo "nemogu vjerovat, kaj je sad ovo, od kud je sad on zišel" i gas al ga nije uspio prestići do kraja. Lud je bil poslije.  :misli:
Ne bi ga uspia ni proći... (y)
 
Fireblade2 said:
Ne bi ga uspia ni proći... (y)

Bi, bi siguran sam, dobro mu ide motor a i bil je napaljen na trku jer veli da mu je u riječkom došel do pol motora, još jedan krug i ja sam uvjeren da bi ga dobil!  (y) :mrgreen:
 
Evo slike Pragera kako je izletio na koćenju u Zagrebaćkom. Mogu reći da sam ostao šokiran kojom je brzinom izletio i ovo me je potpuno uvjerilo da zona izletanja nije dosta duboka i da onaj pjesak nije dovoljan da zaustavi motor.



 
Ovo izgleda kao da i nije kočil prije zavoja
 
Ja sam gledao i uvjeren sam da je bar sa 200km/h izletio sa staze. Kaže Taubi (on je bio s te strane) da je piknuo bremzu negdje na 80 metara, ali je bilo prekasno. Naravno! Mora da je čovjek zamjenio table. Ne znam kaj bi drugo moglo biti.
Gadno je izgledalo.