Akcija ZA motoriste!

Status
Not open for further replies.
Kawabiker said:
:misli: a vi plaćate cestarine??? a di se to plaća, tam di je rampa??? :misli: aha, znači rampa je tamo da se stane i plati...........ahaaaaaaaaaa..............now i get it............. :mrgreen: :mrgreen: ...........
Dođeš na registraciju i onda te zavale 250 kn za ceste da nisi ni svjestan :evil: .
Mi dolje vjerojatno nikad nećemo ni vidjet rampu auto ceste u blizini ali isto te deru svake godine.
 
gepeze said:
Tko je gledao na RTL-u prilog sa susreta u Vodicama :?:

Ja. I bilo je krasno opet vidjeti prezentaciju bikera kroz paljenje guma i pucanje...juuuuuupi...idem si sad spalit i ja gumu tu pred firmom :evil:
 
Ako mogu malo komentirat iz "prve ruke".

Apsolutno se slažem sa svim primjedbama o cestama, visinama naknada za iste, i ine druge nepravde koje doživljavaju motoristi.

ali .....

braniteljsko - hadezeovske metode demonstracija i sličnih nasilnih objašnjavanja da je netko u pravu i da se privuče pažnja NE PALE !!!!!

dapače....

najčešće izazovu kontra efekt.
 
Perica said:
braniteljsko - hadezeovske metode demonstracija i sličnih nasilnih objašnjavanja da je netko u pravu i da se privuče pažnja NE PALE !!!!!

dapače....

najčešće izazovu kontra efekt.

mozda sad upale s obzirom da je HDZ na vlasti
:mrgreen:
 
Grawe said:
mozda sad upale s obzirom da je HDZ na vlasti
:mrgreen:

aha, kao i odnosi s Hagom, ili možda puš... k.... Slovencima i Digičima oko Jadrana ( da ne upotrebljabvam ofucane imenične fraze).

Nisu li isti, zbog istoga organizirali prosvjede, peticije, blokade cesta.....


Psssst.
 
hmm....
Upravo zbog takvog stava smo tu gdje jesmo.u kurcu.jebe nas ko stigne.gledamo samo svoj šupak. to se ne odnosi samo na ovu temu.
to je tužno.
koliko Vas stane kad vide neki udes na cesti i pitaju jel treba pomoć?
nikada nećemo izaći iz okvira ovakve malograđanštine.nikad.
bok svima.
 
Dek..Dadek said:
koliko Vas stane kad vide neki udes na cesti i pitaju jel treba pomoć?

Dadek, ja stanem, SVAKI PUTA, i ne samo kad je udes već i kad je netko u kvaru, nikad se ne zna jel' možda možeš pomoć!!!
 
isrtina... a sto se tice ovog svega, imam ja neke veze koje se mogu potegnut sto se tice novina i drugih stvari... a i znam par ljudi u opliciji, te bi se mogla nabaviti dozvola, za lokaciju, ali ne na trgfu, nego na cvjetnom ili slicno...
 
Dek..Dadek said:
koliko Vas stane kad vide neki udes na cesti i pitaju jel treba pomoć?

Ja stanem da vidim jel ima šta za maznut. Uvijek se nešto nađe...
 
Zašto takva peticija ne bi kružila na svim susretima, a ne samo na jednom mjestu? Potrebno je samo da krene. Ideju treba formirati i staviti na papir. To možemo zajednički putem foruma. Naknadno, obrazac za potpis peticije može biti postavljen na netu i svaki organizator susreta ga može skinuti i printati.

Svečano uručenje predstavnicima Vlade mogu napraviti predstavnici klubova uz pratnju članstva.

Naravno, da bi to trebalo popratiti medijima, a i neki dodatni skup krajem sezone sa zaključenjem peticije ne bi bio loša stvar.
 
Ovak, živjeti u zabludi isto je što i sanjati, a priznat ćete, to su vjerojatno najljepši dijelovi naših života. Tamo možemo sve, i stoga, ne dajem si za pravo da to uskračujem ikome.

Potrudit ću se da uprava MK Motori kroz par dana iznese ideju i plan za pokušaj, naglašavam pokušaj, realizacije teme iz ovog posta, a do tada predlažem da ga nakratko zaboravimo.

ma ili.... sanjajte !
 
Svakako sam za akciju.Možda bi trebalo to sve skupa pokrenuti u suradnji s 1.HMSK i HAMS-om?Možda bi imalo službeniji "karakter"?Znam da je problem pokrenuti HAMS,ali predsjednik 1.HMŠK-a je biker i moj susjed i prijatelj,a vjerojatno ga i mnogi znate osobno,Zlatko Matas,pa bi mogli krenut od njega?Ako ćemo na stvar gledat kao neki s Foruma,onda i nismo za drugo nek da nas gule i gaze gdi stignu i ko stigne :( .Pratim vas :yes: .Bok.
 
gepeze said:
Tko je gledao na RTL-u prilog sa susreta u Vodicama :?:

Winder me zvao da me vidio u tom prilogu 8)
 
100% podržavam i dolazim gdje treba, a kada krenemo treba staviti svaki zaj.. na putu (administrativnom i sl) na forum i onda svako uskače sa žnorama poznan. i susjedima i ..... i rješava kak može.
Pa šta onda ako sve padne u vodu? Bar znam da sam probal!!
 
Ekipa, čisto da vas obavjestim da peticije u ovoj državi ne prolaze: kod nas vrijede, nažalost, samo prosvjedi i to veliki i televizijski. Nemojte me pitat kako znam ali vjerujte mi na riječ. Malo pogledajte i televiziju pa možete pogledati da je jedini način da se ispune nečiji zahtjev: prosvjed i točka!
J... ga ali to je realnost!
 
Eto,možda ipak uspijemo pokrenuti nešto.
Inače,jučer sam išao djir do Samobora i to,jer mi se po gradu ne da vozit po toj gunguli.
Prvo me već dok sam krenuo izgurao s ceste vozač bmw-a,na povratku po autocesti(vozio sam 150-160) sam se skoro zabio u Yugo koji je preticao šleper,a naveče u gradu-zeleni val-2 kretena u autima(bmw i volvo) ganjaju 2 tipa na skuterima ko da su na pisti.Ovaj jedan se okreće iza sebe i ne može vjerovat da ga je tip skoro pokupio.
Stajemo na drugom semaforu,ja vozim sporije i gledam kaj se događa i ne vjerujem.
Pa kaj su im mozgovi zakržljali kad su sjeli u tatin auto pa žele dokazati da su brži i od aviona? Strašno.Da sam barem policajac,lijepo bi ih zaustavio i oduzeo im vozačke uz obavezno pohađanje tečaja sigurne vožnje u trajanju od 3-5 godina.
Da čovjek ne povjeruje.
 
Status
Not open for further replies.