Akcija ZA motoriste!

Status
Not open for further replies.
Perica said:
Ovak, živjeti u zabludi isto je što i sanjati, a priznat ćete, to su vjerojatno najljepši dijelovi naših života. Tamo možemo sve, i stoga, ne dajem si za pravo da to uskračujem ikome.

Potrudit ću se da uprava MK Motori kroz par dana iznese ideju i plan za pokušaj, naglašavam pokušaj, realizacije teme iz ovog posta, a do tada predlažem da ga nakratko zaboravimo.

ma ili.... sanjajte !

zakaj da zaboravimo. :x
SRIJEDA POSLJE MISS MOTORA SKUPLJANJE NA MARKOVOM U 17 h.
treba poslat mejlove i obavijesti klubovima, napisat prijedloge i "zahtjrve" na veliki papir (citko pisano, to znaci da ja nisam to u stanju napravit) i bar tako pocet. dalje ce sve teci svojim tokom
sto se tice medija ni problem okrenut tri tel broja ionako su svi oni medjusobno povezani..

da vidim kolko vam je stalo do svih nas u sto vecem broju!!!!!!!!!!!!!!!

netrebaju nikakvi klubovi, udruge i ostale pizdarije, treba pocet nekako a dalje.........sve ide lako
 
MONSTER said:
pa nisam ja mislio da idemo strajkat!?!??!?!

ne,nego bi to trebao biti skup kao sto je KUPUJMO HRVATSKO ili DANI KNJIGA.....znaci sve mora biti mirno i bez neke napetosti!

Da, najbolje i da dijelimo lizalice :?

Stari, tebi očito jebena rupetina na cesti nije nikada uzrokovala mogući pad pa ovak "u stilu dijece cvijeća" briješ. treba itekako bit glasan i odlučan, (naravno, nikakav rat) i jasno upozorit na brojne padove, lomove i na kraju smrtne posljedice i, ponavljam, zahtijevat POTPISE vodećih ljudi HRCesta da će se rupe, ulegnuća, pukotine, neasf. dijelovi i ine pizdarije ubuduće odmah popravljati i(li) da će se propisno i sigurno obilježavati. U suprotnome netko MORA snosit posljedice. Naravno, to treba sročiti jedan pravnik vodeći se Zakonskim regulativama... Samo tako se može riješiti stvar jer ovako ostaje na "hoćemo-budemo-u redu-ne brinite"...
 
a jooooj ....da ih sve oznace nema znakova dovoljno da se sastavi ponovno jugoslavija i sve drzave daju za hrvatsku :mrgreen:
apsolutno podrzavam prijedlog
 
monster ideje su ti ok... (y)

1. to bi trebao organizirat mali broj ljudi...sjest se i vidjet točno kaj treba, skockat i napravit plan
2. obavjestit ekipu
3. mislim da bi sama akcija, znaci ako bi to bilo neko okupljanje trebalo bit na visokom nivou, i bas to kaj si reko...predstavit neki materijal, neku zanimljivu temu, nešto zgodno što bi se ljudima svidjelo i ukazat u isto vrijeme na negativnosti, na probleme koji vas muče... ne se samo žalit, štrajkat, razbijat ili ne znam kaj... treba to jako fino i pristojno izvest... tu bi se onda mogli i potpisi skupljat, a brijem da bi se potpisivali i obični građani kad bi ih se uputilo u probleme... to treba sve ispast simpatično građanima tak da ih pridobijemo na svoju stranu...onda se pozovu mediji i svi lijepo vide kakvi smo divni i krasni :mrgreen:
4. e ak to ne upali onda idemo na markov trg zašoramo ih sve i napravimo nerede :pistoles: ... napravimo štrajk i zablokiramo ceste, i i i... :misli: i još hrpe zločestih stvari :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Zrile said:
4. e ak to ne upali onda idemo na markov trg zašoramo ih sve i napravimo nerede :pistoles: ... napravimo štrajk i zablokiramo ceste, i i i... :misli: i još hrpe zločestih stvari :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Meni se ovo svidja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
MONSTER said:
dek.....sjetim se tebe svaki put kada se sparkam u gradu!!!! hodam ko debil u jakni i kacigi i bubreznjaku i rukavicama po gradu po ovakvoj vrucini?! nakon otvorenih spulja slijedeca investicija je definitivno ruzni kofer otraga!!!

:zid:

Jesam ti reko,a?
Slušati starije ( i :mrgreen: pametnije).....
Nadam se da ćemo uspjeti nešto pokrenuti.
 
8) dadek super prijedlog nadam se da će datum biti dogovoren i da ćemo se skupiti u što većem broju u što ne sumnjam..baš me raduje jer kroz par dana mi sjeda top pa mali iz faze puberteta i mutiranja dobiva muški glas pa bu se i čul na okupljanju. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
imam vezu za kalashnjikove za 100eura-koloiko komada da ih rezerviram?????

zrile.....ma da,tako sam to i ja zamislio!


evo,jucer sam saznao da se zahtjev za stand predaje u gradskom poglavarstvu i ceka se do najvise 2 tjedna!!! ukoliko mi zelimo,stand nam daje grad GRATIS i cak ga oni dopeljaju i montiraju?! lokacije mogu biti na cvjetnom trgu ili 10tak metara sjeverno od sata na trgu!

:twisted: :twisted: :twisted:
 
MONSTER said:
imam vezu za kalashnjikove za 100eura-koloiko komada da ih rezerviram?????

zrile.....ma da,tako sam to i ja zamislio!


evo,jucer sam saznao da se zahtjev za stand predaje u gradskom poglavarstvu i ceka se do najvise 2 tjedna!!! ukoliko mi zelimo,stand nam daje grad GRATIS i cak ga oni dopeljaju i montiraju?! lokacije mogu biti na cvjetnom trgu ili 10tak metara sjeverno od sata na trgu!

:twisted: :twisted: :twisted:

gdje si to saznao??Bravo!
imamo volju,a to je bitno,a vidim i više od toga!
Čekamo samo odaziv kluba Motori,pa da vidimo!
 
dek....necu sada svoje izvore otkrivati!?!?!? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

eto,MOZDA sutra provozam prvi put u zivotu neki drugi motor osim skutera,monstera i gileru 125 iz autoskole.....i to pogodite koju ZVER: RSV MILLE FACTORY!!!!!!! ali samo na sat vremena!!!!! malo da vidim kako idu prave igracke!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
MONSTER said:
imam vezu za kalashnjikove za 100eura-koloiko komada da ih rezerviram?????

zrile.....ma da,tako sam to i ja zamislio!


evo,jucer sam saznao da se zahtjev za stand predaje u gradskom poglavarstvu i ceka se do najvise 2 tjedna!!! ukoliko mi zelimo,stand nam daje grad GRATIS i cak ga oni dopeljaju i montiraju?! lokacije mogu biti na cvjetnom trgu ili 10tak metara sjeverno od sata na trgu!

:twisted: :twisted: :twisted:
:D AATRGAMMSEEEE!!!! KALAŠNJIKOVI!!!!! imam firmu doo. eksplozija iznajmljujem zolje za potrebe skupova! :twisted:
 
userpics

Che lives!!!!![/img]
 
Pozorno sam procitao sve postove i ideja je odlicna.Ali zasto se zadrzavati na peticijama lecima i Zagrebu.Sve je to kratkog daha .Hvala bogu ima nas na moto forumu iz cijele Hrvatske i sire zasto ne dogovoriti (znam znam sto ljudi i sto cudi) i to napravtiti na nivou cijele drzave .Odredjenog datuma u odredjeno vrijeme protestna voznja u svim vecim gradovima sirom hrvatske jer previse je ljudi izginulo zbog jebene rupe na cesti ovo je samo ideja pozdrav

Bambus riders Pula
 
Ma nebrem vise citat, sve me boli, trener me izmucio u teretani... :|
Uglavnom... Ja sam za SVE kaj god napravili ja sam ZA.
Samo gledamo kak nam drugovi stradavaju, jedan za drugim, i nist. A eto ko sad kaze da su motoristi budale i neznam sta... Svi sminkici na motorima, bez kacige i to, za njih me zaboli. Ali ovi su srce-drapajuci slucajevi.. I to sve zbog bloody <znate vec kakve> drzave, uprave, vlade !
Nisam jos opal prek tih izbocina i vjerojatno necu jer ih i ocekujem ( tu u svom podrucju ) ali zal mi motora, jebemu!!! Ko mi pokusava motora sjebat, ce platit ! :)

Ali ozbiljno.. Kaj god bude.. Count me in. Mogu pribaviti i ekipu iz Vz, a ako je moguce u stanju sam napraviti peticiju na netu, samo dal ce to uzet u obzir??
 
:idea: Podržavam ovu dobru ideju u svakom obliku.Ako bude prijedlog da nas bude što više na jednom mjestu,doći ću. 8)
 
believe it or not!

danas se po uobicajenoj guzvi po slavonskoj aveniji negdje kod getroa vozim iza nekog kombija cca 80-100 na sat (taman malo po gasu pa da ga zveknem s desne strane) i ispod desnog zadnjeg kotaca kombija odjednom se stvori karton od cca 1x1.5 metara!!!!!!! i zalijepi se gore za moj prednji far a dolje se hoce uvuci ispod kotaca!!!!!! da se to dogodilo brijem da bi napravio salto?! ja sam desnom nogom refleksno gurao prema naprijed karton da mi se ne uvuce ispod kotaca i stao u 20m nasred ceste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no comment!!!

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Fire Breath said:
Ma nebrem vise citat, sve me boli, trener me izmucio u teretani... :|

a kaj treniraš? samo ovak teretana ili neki borilački sport?
 
Malo sam se raspitao glede organizacije.
Potrebno je napraviti tocan plan i raspored dogadjaja (gdje, kada, gdje stoji stand, gdje stoje motori, zvucnici, cevabdzinica, mukte piva itd.). Dakle treba tocno znat apsolutno sve. Onda se taj zahtjev daje u Gradsko poglavarstvo, istovremeno se daje mito u obliku dvajst-trist deka Franck kave da se slucaj ubrza na nekih 2-3 tjedna (inace cijeli postupak traje mjesecima, godinama cak i stoljecima). Slijedi dogovor sa Elektrom za struju i placanje raznih pristojbi, poreza, prireza. Slican zahtjev se mora dat murji, radi njihove procjene sigurnosti i odobrenja citavog eventa. Decki u murji su navodno normalni i definitivno s njima treba napraviti suradnju u organizaciji i dobivanju sponzorstva, jer onda citava prica djeluje puno ozbiljnije kad takva drzavna institucija stoji iza nas obicnih smrtnika. Navodno su spremni na takve suradnje. Ko zna, mozda uspijemo nazicat murjaka da spali gumu na bemburi.
Jos jedna stvar, ta citava prica mora imati neko ozvucenje, plakate, promociju, voditelja, osiguranje i jos vjerojatno milijun drugih stvari za koje se tek u hodu sazna da su potrebne. Neke se mogu dobit besplatno, a ostale se moraju platit i to poprilicno. Za skroman event na gradskom trgu je potrebno cca 10-15000 Ojra.
NGH... :nasilni: :blahblah:
 
E da, jos sam nekaj zaboravil. Sve to nema smisla, a i nemoguce je organizirat ove godine. Sezona je u tijeku i prekasno je za neke akcije. Pogodniji trenutak je cetvrti ili peti mjesec sljedece godine na pocetku sezone. Taman dovoljno za kvalitetnu organizaciju.
 
Status
Not open for further replies.