al smo se navozali baš smo se navozali...

Lepe voznje i lepi predeli!  (y)
Nadam se da nisi propustio priliku da provozas ibarskom klisurom do Kraljeva, to jedan od najboljih puteva za motor kod nas, a i deo od Mitrovice do Raske je bas letos uradjen nov. Moze da se slozi bas dobar djir koji ukljucuje i Goc i Kopaonik, sve skupa oko 300km.
 
doktor dare said:
Lepe voznje i lepi predeli!  (y)
Nadam se da nisi propustio priliku da provozas ibarskom klisurom do Kraljeva, to jedan od najboljih puteva za motor kod nas, a i deo od Mitrovice do Raske je bas letos uradjen nov. Moze da se slozi bas dobar djir koji ukljucuje i Goc i Kopaonik, sve skupa oko 300km.
Radio sam za EULEX pa mi nije bilo dozvoljeno priječi granicu gore na Gate 1.  :mrgreen: Na Kopaoniku sam bio dvaput ali sam išao sa ove druge strane preko Kuršumlije i Brusa... ali dogodine planiramo nekakav đir koji će pri povratku kući uključiti baš taj dio od Kraljeva do Raške i onda u Mitrovicu...  (y)
 
paranoid said:
Radio sam za EULEX pa mi nije bilo dozvoljeno priječi granicu gore na Gate 1.  :mrgreen: Na Kopaoniku sam bio dvaput ali sam išao sa ove druge strane preko Kuršumlije i Brusa... ali dogodine planiramo nekakav đir koji će pri povratku kući uključiti baš taj dio od Kraljeva do Raške i onda u Mitrovicu...  (y)

Ako treba neki savet, npr. za dobru klopu, javi se.  :D
 
gianni said:
To mozes i javno objaviti, klopa  i to...

Ma naravno, nego zavisi na kojoj ruti. Bas na ibarskoj ima 2 bas dobre kafane:
-prva je u selu Bogutovac "kod Mira"...gomila raznih delicija, od predjela pa nadalje, a na kraju obavezno jabuke u šlafroku. Kafana je u principu da se zasedne i polako.
-druga je preko puta starog grada Maglič, "Jerinin grad"...pastrmka (zavideli bi mnogi ribnjaci), jagnjetina ispod sača (peke) i rolovana teletina. Klopa stiže solidno brzo, tako da ne mora da se ostaje dugo.
 
Kad se vec pise o klopi u tim krajevima ja bi pohvalio restoran Hobit u Vranju, ubijanje od mesa za male pare. (y)
 
doktor dare said:
Ako treba neki savet, npr. za dobru klopu, javi se.  :D
vule said:
Kad se vec pise o klopi u tim krajevima ja bi pohvalio restoran Hobit u Vranju, ubijanje od mesa za male pare. (y)
Dobra klopa i dobra rakija uvijek su dobrodosli aditivi svakom putniku namjerniku...  (y)