Alpe Adria

antefz6 said:
Vuhec
Baxy je u pravu, po ciljnoj si išao kao što u išli 2. i 3. u trci a na izlasku iz rupe pa do zagrebačkog su to oni nekakvi APNci prali :LOL:
Koju si ti pak trku gledal ... Edo  koji je bil jedno 6, 7. u trci  , me na izlasku iz zagrebačkog u desnom prelazil i na ciljnoj ravnici imal 50 metri fore  :jesus: :jesus: :jesus:      Moram si ja neku raketu složit , bez tog nejde ... :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
Pozdravi mi Eda legendu.  (y)
Pokušao me skrpiti za trku 2008 s dijelovima kad sam pao.  :mrgreen:
 
stojedan said:
Koju si ti pak trku gledal ... Edo  koji je bil jedno 6, 7. u trci  , me na izlasku iz zagrebačkog u desnom prelazil i na ciljnoj ravnici imal 50 metri fore  :jesus: :jesus: :jesus:      Moram si ja neku raketu složit , bez tog nejde ... :mrgreen: :mrgreen: :wink:
To je zato jer on ima brzi izlaz iz zagrebackog ali na ravnom ti ne bjezi :mrgreen:
 
Ante, nis ne pises kako je bilo na AA u Mostu ..... ide tko u Poznan ovaj vikend..?
 
Bilo je super (y)
Prvi puta na Mostu, u četvrtak i petak si malo rundao da naučim stazu, na kraju bio 11. u prvoj i 8. u drugoj trci, čak sam bio negdje 5-6 ali sam omašio šikanu na kraju ciljne pa mi je vodeća grupa zapalila :LOL:
Mači završio 5. obe trke, drugu trku je bio 4. svih 14 krugova i M.Prašek ga je prešao na izlazu na ciljnu.... :shock: :shock:

Inače je zanimljivo da je Alpe Adria i PH osim izuzetka Križevaca potpuno zanemarena, čak i na ovom forumu. Čak nam je motociklizam na visokom nivou s obzirom da čak i forumaši ne prate AA prvenstvo..

Poznan preskačem, Mači ide koliko znam, tako da je za mene i ostatak Hungaroring 15.8 sljedeća destinacija :021:
 
antefz6 said:
Bilo je super (y)
Prvi puta na Mostu, u četvrtak i petak si malo rundao da naučim stazu, na kraju bio 11. u prvoj i 8. u drugoj trci, čak sam bio negdje 5-6 ali sam omašio šikanu na kraju ciljne pa mi je vodeća grupa zapalila :LOL:
Mači završio 5. obe trke, drugu trku je bio 4. svih 14 krugova i M.Prašek ga je prešao na izlazu na ciljnu.... :shock: :shock:

Inače je zanimljivo da je Alpe Adria i PH osim izuzetka Križevaca potpuno zanemarena, čak i na ovom forumu. Čak nam je motociklizam na visokom nivou s obzirom da čak i forumaši ne prate AA prvenstvo..

Poznan preskačem, Mači ide koliko znam, tako da je za mene i ostatak Hungaroring 15.8 sljedeća destinacija :021:

Šta nisu Mači i Prašek nekad vozili u istom timu .. :misli: :misli: :misli:  ... jel ima tablica bodova za PH ?

Ante, čestitam, trebalo je odvozit u ovoj konkurenciji, pogledao sam malo na češkim stranicama  (y)
 
Ajd da vidimo onda kako tko stoji bodovno u PH



http://www.hms-moto.hr/images/stories/REZULTATI-Cestosvne%20utrke%20Ukupni%20rezultati/2014/CMU_-_PH_2014_-_Privremeni_redoslijed_nakon_KŽ.pdf

Ostale su još dvije utrke Grobnik i Marof
 
gepeze said:
Prvo predstavljanje 1987! :misli:
Neka mi netko upućeniji objasni klase i pravila u oldtimerima; da li Salopek vozi tog Dukca van konkurencije ili je to posebna klasa?
U istoj klasi vozi Emil sa Suzuki GS, Vuhec GSX-R, Dragan sa GPZ 900R...

Ne vozim trke ali se družim sa likovima koji voze oldtimere ili koji su vozili, između ostaloga i sa Salopekom pa mogu samo reć kaj sam čul a to je da si ti moš pripremit motor kak god oš tj. ako si si zamislil da buš vozil u toj grupi, a šupčine mijenjaju pravilnik, niti jedne godine nije isto pa ti onda isti kurac kaj si složi.
Takda 101 dobro i veli, složi kantu, tehnički i vozi. I boli te kurac za sve ostalo...
 
baxy said:
Ajd da vidimo onda kako tko stoji bodovno u PH



http://www.hms-moto.hr/images/stories/REZULTATI-Cestosvne%20utrke%20Ukupni%20rezultati/2014/CMU_-_PH_2014_-_Privremeni_redoslijed_nakon_KŽ.pdf

Ostale su još dvije utrke Grobnik i Marof
Navodno se voze na grobniku 2 trke , subota i nedelja , zbog vjetra otkazane nedelje prije mjesec dana .
 
da voze se subota i nedjelja, ali subota je ona utrka koja je otkazana, a nedjelja je redovna utrka koja je trebala biti ;)
i navodno da ovu utrku u subotu ne mogu voziti oni koji nisu bili prijavljeni u 6. mjesecu na utrci
i jos na kraju, 5.10. Marof ;)
 
Ceki said:
da voze se subota i nedjelja, ali subota je ona utrka koja je otkazana, a nedjelja je redovna utrka koja je trebala biti ;)
i navodno da ovu utrku u subotu ne mogu voziti oni koji nisu bili prijavljeni u 6. mjesecu na utrci
i jos na kraju, 5.10. Marof ;)
Ovaj vikend se vozi pretposljednja utrka AA prvenstva u mađarskom Hungaroringu
Od naših dečkiju u 600 klasi su trojica (Antolković Novosel i moja malenkost) a u 1000 M.Erceg

Sutra su kvalifikacije i 1.trka a u ned 2.trka

Javim rezultate... :021:
 
Evo mali izvjestaj, sorry ali nije bilo wifia na stazi

STK1000
U ovoj klasi je nastupio samo M. Erceg koji je na kvalifikacijama ostvario izvrsno 6. mjesto. U obje utrke odlicnom i tocnom voznjom dosao je do 5. mjesta te mu jos jednom čestitam.
Poredak u 1. trci
1.Filla
2.Choy
3. Jerman
4. Prašek
5. Erceg
Poredak u 2. trci
1.Choy
2. Filla
3. Prašek
4. Jerman
5. Erceg
BTW Jerman vozio sa šavovima jer je prije 10 ak dana imao operaciju slijepog crijeva

Inače taj Hungaroring je po meni anti Moto staza. Zavoji se zatvaraju, neki imaju kontra nagib  :shock: a asfalt nema gripa kao ostale staze u AA kalendaru te ima cak i zavoja nizbrdo sto bas za motore i nije neka sreca
 
Gledal sam live timing i videl da ste bili na hrpi Nikica, Renzo i Ti

Kaj se dogodilo onda sa Renzom ?
 
U SST 600 smo nastupili, Nikica Antoković, Novosel i ja
U petak smo mali slobodne treninge te priliku da upoznamo stazu jer sam osobno ja bio prvi puta tamo, imali smo 4 izlaska po 20 minuta.
U subotu ujutro smo imali Q1 trening (8:50 :shock:) ali je staza bila vlažna te su svi manje više vozili u nekom lakšem ritmu.
U podne je bio Q2 na kojem su svi dečki ubrzali osim mene jer sam ja karijeru završio padom u prvom krugu u šikani koja je btw odvratno skliska, bar za motore..
Nikica je ostvario odličnu 13. startnu poziciju , Novosel 18. a ja tek 22.
Inače startni grid važe za obje utrke, i sub i nedeljnu tako bez obzira na ostvareno vrijeme u prvoj trci u nedjelju se grid ponavlja što je za mene značilo start sa 22. pozicije i u nedjeljnoj trci :sad: