Alpe Adria

Ceki said:
Gledal sam live timing i videl da ste bili na hrpi Nikica, Renzo i Ti

Kaj se dogodilo onda sa Renzom ?
Otišao je široko u jednom zavoju i odmah ga je prošlo bar 6-7 motora jer je 12 motora bilo unutar 0,5sec tempa
 
Ceki said:
da voze se subota i nedjelja, ali subota je ona utrka koja je otkazana, a nedjelja je redovna utrka koja je trebala biti ;)
i navodno da ovu utrku u subotu ne mogu voziti oni koji nisu bili prijavljeni u 6. mjesecu na utrci
i jos na kraju, 5.10. Marof ;)


to je vikend 29.-31.08. , a ima kakav raspored, satnica i to...


gledam po kalendaru zauzeća staze ne stoji ništa za taj vikend 
 
antefz6 said:
evo i filmić
https://www.youtube.com/watch?v=lFTVwhNCJgQ

(y) Brza staza!


Don
 
Ante, film ti super....čestitke svim dečkima na nastupu i borbama
 
Jebote , pa na kolko se pumpaju ove današnje gume  ....  :shock: :shock: :misli:
 
Gume za sst 1.3 na vruce, znaci oko 1.0-1.1 na hladno cca

A sad ne znam jel se ova guma za SBK razlikuje po pitanju pritiska ;)
 
Ma dobro sve to mi je poznato ... ali pogle ovo ....  ovo do sad nisam nikad videl  :shock:
 
stojedan said:
Ma dobro sve to mi je poznato ... ali pogle ovo ....  ovo do sad nisam nikad videl  :shock:

Nije ni ovaj jaj vozi!!! :misli:
 
stojedan said:
Jebote , pa na kolko se pumpaju ove današnje gume  ....  :shock: :shock: :misli:
Vuhec, tak je bilo i 2008 vec. Imao sam aj slike sa neke,AA gdje su Kranjecu i jos nekima GP211 tako izgledale
 
I sad se ti pitaš kaj se čudim .... jebote na enduru mi se zvrti guma i zbuši na 0,7 ....  :021:
 
Prije posljednjeg vikenda koji se vozi na Slovakiaringu u 9. mjesecu bodovna situacija je slijedeća

http://www.alpeadriamotorcycleunion.com/roadracing/photos/files/AA-06-Point.pdf

I dok smo nekad slušali "Lijepu našu" skoro pa redovito, danas je situacija nešto drugačija ... u ST1000 Maći drži ukupno 4. mjesto, no ako nebude zapeo može ga Prašek sprašit na 5. poziciju...
Najbrojnija konkurencija naših je u klasama 125SP i 600st, no sad treba vidjeti tko će od njih putovati u Slovačku i eventualno popraviti svoj AA plasman  (y) 
 
stoji u kalendaru zauzeća grobnika za ovaj vikend 29.-31.08. Alpe adria    :misli:


zna ko što detaljnije    :?