aprila rs 125

cici125

New member
Pozdrav ljudi.Imam apriliu rs 125 i interesira me dali bi mogao preraditi na 250.Da li bi se dala mašina i zadnja vilica od rs 250 prepasati na moju šasiju.Jer lanac ima s druge strane a ne kao moj.Ako možda neko ima cijelu apriliu rs 250 ili zna nekog da ima,ali da bude bez papira neka mi javi.Hvala
 
cici125 said:
Pozdrav ljudi.Imam apriliu rs 125 i interesira me dali bi mogao preraditi na 250.Da li bi se dala mašina i zadnja vilica od rs 250 prepasati na moju šasiju.Jer lanac ima s druge strane a ne kao moj.Ako možda neko ima cijelu apriliu rs 250 ili zna nekog da ima,ali da bude bez papira neka mi javi.Hvala
Vjerojatno bi te doslo skuplje nego nabaviti drugi RS 250 motor. Mislim da je to neisplativo.  :misli:
 
problem je u tome što ja nemam godine za vozit 250.a moja je aprilia zaribala pa sam mislio da preradim u 250
 
cici125 said:
Pozdrav ljudi.Imam apriliu rs 125 i interesira me dali bi mogao preraditi na 250.Da li bi se dala mašina i zadnja vilica od rs 250 prepasati na moju šasiju.Jer lanac ima s druge strane a ne kao moj.Ako možda neko ima cijelu apriliu rs 250 ili zna nekog da ima,ali da bude bez papira neka mi javi.Hvala

predstavi se prvo!  8)
a ovo sta se tice tvog plana, mislin da bi bila preskupa investicija i po mom misljenju je to
neisplativo, al ako ti se da zezat s tin samo naprid!!  (y)
 
cici125 said:
problem je u tome što ja nemam godine za vozit 250.a moja je aprilia zaribala pa sam mislio da preradim u 250
Onda sacekaj kada ces imati godine. Ovako ti je to bacanje novaca, mada se to mene zapravo ne tice  :mrgreen: . I probas sloziti tj. popraviti postojeci motor. prerade su skupe, traze vremena i novaca.
 
cici125 said:
problem je u tome što ja nemam godine za vozit 250.a moja je aprilia zaribala pa sam mislio da preradim u 250
ti mislis da je to samo nabit i vozi, a u tom pripasivanju bi ti naletio 1001 problem... nakraju bi vjerovatno odusta...
 
BeLa-Vg said:
moj frend ti ima rs250 bez papira i prednjeg svjetla sve drugo ok!....lokacija ti je novo cice....javi samo ak si zainteresiran
bez papira, pa koliko trazi?  :)
 
probaj nabavit Rotax 254 masinu, to ti je 250 ccm jednocilindras, sigurno je pametnija ideja nego stavljat masinu iz RS250.
 
nisam mislio samo nabit motor gore nego ga srediti do kraja jer ga mislim ostaviti bratu tako da bi pazio šta radim
 
ante125 said:
predstavi se prvo!  8)
a ovo sta se tice tvog plana, mislin da bi bila preskupa investicija i po mom misljenju je to
neisplativo, al ako ti se da zezat s tin samo naprid!!  (y)


e ova nsr-ka je tvoja ili si samo sliku iz oglasnika metnuo na avatar?

cici125 said:
znaš možda za kolko je prodana zanima me kak se cijene kreću za takav motore rs 250

stvarno ne bih znao
 
cici125 said:
zašto misliš da je pametnije stavit rotax 254 umjesto rs 250
zato jer je jedina potrebna modifikacija radenje novih donjih nosaca motora, a kod masine iz RS250 nisam ni siguran da moze stat u ramu.