aprila rs 125

i glava. dobit ces s tim 14 kompresiju....
pogledaj ko drzi polini u hr i naruci.
 
moto puls katalog u ruke ili koristi trazilicu na forumu, kad budes zva pitas za rotax 122 (RS, tuono, RX, MX), jer aprilia nema svoje motore... vec okvir, motor je od rotaxa, i na njega ide isti polini ko na 123 rotax (AF1 aprilie, europa, sintesi, futura, sport pro), tako da mozes i rabljeni nac, ako nisi pri parama...
 
stavi mašinu 650 cm iz nekog endura,vidio af 1 futuru tako složenu,ide bolesno
 
ništa od prerade na 250 jer sam saznao da je mašinu od rs 250 nemoguće stavit nutra ali hvala svejedno.          zna možda neko kako mogu poboljšati brzinu i slično na rs 125 zasad sam stavio R.K. lanac od rs 50 uzel sam sve blokade dolje radi se o aprili rs extrema 94 god.ali da bude bez nekih prerada na mašini pošto mi je mašina u banani mislim staviti polini kit na proljeće ću stavit zadnju gumu 120 jer me zanima kolko će ići , ako netko zna neka mi javi hvala
 
cici125 said:
ništa od prerade na 250 jer sam saznao da je mašinu od rs 250 nemoguće stavit nutra ali hvala svejedno.           zna možda neko kako mogu poboljšati brzinu i slično na rs 125 zasad sam stavio R.K. lanac od rs 50 uzel sam sve blokade dolje radi se o aprili rs extrema 94 god.ali da bude bez nekih prerada na mašini pošto mi je mašina u banani mislim staviti polini kit na proljeće ću stavit zadnju gumu 120 jer me zanima kolko će ići , ako netko zna neka mi javi hvala

Stavljat ces kit i onda stavit jos tanju gumu? :misli:
To ti nebi preporucio.To ti nikako nece drzat cestu.
To je totalno bezveze al radi sta hoces.
 
Nazovi moto-musil i nadji neku masinu tamo.Ima tamo svasta.Lega je imao zaribanog rs125 nazvao tamo i sve su mu rijesili.I cijena je bila prihvatljiva kolko se sjecam.dao bi ti broj al nemam ga vise pitaj tu nekog na forumu vjerojatno netko ima i nazovi i neces pogrijesit. (y)
 
Chubi46 said:
Nazovi moto-musil i nadji neku masinu tamo.Ima tamo svasta.Lega je imao zaribanog rs125 nazvao tamo i sve su mu rijesili.I cijena je bila prihvatljiva kolko se sjecam.dao bi ti broj al nemam ga vise pitaj tu nekog na forumu vjerojatno netko ima i nazovi i neces pogrijesit. (y)
Moto Musil
01/6222-416
 
zadnja guma 120, sta se to proizvodi... ostavi orginalnu, jer to sta bi ti radio samo bi zajeba stvar, sta se voznosti tice...
 
Zildjian said:
zadnja guma 120, sta se to proizvodi... ostavi orginalnu, jer to sta bi ti radio samo bi zajeba stvar, sta se voznosti tice...

Upravo tako...to mu i ja govorim (y)
 
nemoj mislit.... koliko bi to utjecalo na krajnu 1.43 km/h??
 
polini ti uvozi trgovina GIGANT-mislim da se tak zove,u zg-u ulica Svetoivanska ak se dobro sijecam,ja sam za mita platio taj kit negdje oko 2tkn dobiješ sve u kompletu,klip cilindar klipnjača,glava,a mislim da i ventil al nisam zicer :misli: :mrgreen:
 
cici125 said:
a karike i svornjak kak to da i klipnjaču dobiš u kompletu
karike samo u turskoj prodaju...
pa ako ces dobit sve u kompletu dobit ces i karike... znaci komplet da sve se stavi i radi a ne sad da moras i trazit karike... imam nesto djelova za Af1
 
ma nedobije se klipnjaca nego iglicasti lezaj sta ide na nju....