aprila rs 125

imaš možda ispušni ventil i elektroniku jer se meni sajla potrgala i ventil mi je upal u cilindar i ja sam onda elektroniku prodal a sad mislim staviti polini pa htio nazad da imam ventila jer sam dosad imal složeno da je stalno bil otvoren i mislil sam prodat motor ali mi je prije zaribal tak da ga mislim sad si ostavit ga
 
samo motoric koji povlaci ventil imam, sami ventil sta ide u cilindar san proda...
 
free rider said:
polini ti uvozi trgovina GIGANT-mislim da se tak zove,u zg-u ulica Svetoivanska ak se dobro sijecam,ja sam za mita platio taj kit negdje oko 2tkn dobiješ sve u kompletu,klip cilindar klipnjača,glava,a mislim da i ventil al nisam zicer :misli: :mrgreen:

sto se tice giganta mozete zaboravit da cete ista nac jer lik od polinija ima par sitnica za scootere i nis vise    lik je totalni majmun i stvarno mi nije jasno zas je on jos uvijek glavni zastupnik :?
 
pa kaj moraš baš stavit kit od polinia?imaš i od malossia i top performancea također kitove za nju!
 
bikerboy said:
pa kaj moraš baš stavit kit od polinia?imaš i od malossia i top performancea također kitove za nju!
jesi siguran...?
 
bikerboy said:
pa kaj moraš baš stavit kit od polinia?imaš i od malossia i top performancea također kitove za nju!
NIsam ziher,ali zato ima od Athene...
 
Zildjian said:
jesi siguran...?
sorry tek sam sad išao provjerit top performances nema ništa a malossi je navodno radio za af1 i više se ne radi sad ima samo karburatore!
 
polini jedini na nasem trzistu... legalno... a ima tih par frajera sta idu cesto do italije pa zaracunaju neki postotak od cijene... mogu svasta donjet...ali polini je skroz ok kit.
 
bikerboy said:
sorry tek sam sad išao provjerit top performances nema ništa a malossi je navodno radio za af1 i više se ne radi sad ima samo karburatore!
rs i af1 imaju garnitutu