APRILIA CAPONORD - ISKUSTVA

ako se ne varam od forumaša ne vozi nitko al možda se neko i javi .
strpljenja sused :wink:
 
Odi na newse hr.rec.motocikli pa tamo pitaj bilo je par ljudi koji voze ili su vozili taj motor.

Pogledaj i preko Google starije postove.

Uglavnom kako mi je frend pricao koji ga ima motor nije loš, ali ima nekih klasicnih talijanskih musica.

Motor je malo problem postelati zato sto ide sve preko kompa, pa se malo iskilavis dok nadjes tko to zna i ima svu opremu. Frendu je za dvije godine izbljedio prednji blatobran sam od sebe :!: . Kod i manjih padova na tom motru puca trokut vilice(volana ili kao se to vec zove).

Motor ima sva moguca hi-tech cuda na sebi, vrlo udoban jedino je malo tezak.
 
Vozio ga je dsego, čekaj da vidi post pa da napiše nešto.
 
CyberPunk_DOHC said:
Ja sam negdje pročitao da na tom motoru hladnjak ulja treba bolje zastitit neg kak je u tvornici napravaljeno.
Stave ljudi onu prednju zastitnu maskicu(mrezicu) za far sa CTX-a...i to bude rijeseno
 
evo vadim ovu temu iz zaborava....pa ako je netko u posjedu ovog stroja,nek napiše nešto o njemu  (y)
 
Ima mi frend caponorda već tri godine. Prije njega imao je africu twin. Za caponord samo riječi hvale. Ja sam ga vozio više puta, i mislim da je motor ok. On je imao do sad jedino problem sa zadnjom kočnicom. Puštalo crijevo. Crijevo zamjenjeno opletenim i radi besprijekorno. Motor je udoban i odličan za duža putovanja. Čak mi se čini živahnijim od DL 1000, a ima definitivno bolje kočnice od stroma. Meni je i ljepši od stroma. Jedina zamjerka je loša agilnost i osjećaj težine pri malim brzinama, ali to je mana svih maxi endura. Po meni motor je nepravedno slabo zastupljen u Hrvatskoj. Možda zbog malo previsoke cijene.
 
Ono šta ti ja mogu reć je šta mi je rekao čovjek kojeg sam sreo na benzinskoj i s njim razmjenio nekoliko riječi. Vozio je dotični motor nekih 30 000 km i nije imao nikakvih zamjerki,osim naravno na dijelove koje nije mogao nabavit,radilo se o štitniku na upravljaču koji mu je pukao prilikom pada. Imao je i Leo vincia gore,za kojeg je rekao da je malo preglasan kod dužih putovanja.
 
Frend je nedavno dobio caponorda pod dug... Inače vozi motore otkako znam za njega. Vozio je svašta... nakide, RR-ove, ali nikad nešto slično ovome....

Stajao mu je neko vrijeme u dvorištu, za prodaju, ali onda mu vrag nije dao mira, pa se odlučio provozati...... Sad je prodao 10-ku i rekao da OVO više ne ide "iz kuće" ...

Pretpostavljam da je zadovoljan ...  :mrgreen:
 
Frend ga vozi 6 godina i prošao je s njim pol svijeta. Ima oko 100 000 km.Mislim da je mijenjao samo prednje diskove, ležaje kotača i lanac. Rsv mašina je vrlo trajna i izdržljiva, a na C.N. joj je smanjena snaga, pa bi trebala trajat zauvjek.
Vozačima nižeg rasta može biti problem visina sica.
 
    . ja pizdim za tom pilom duugo.  kako to grmi ...    pa naravno da ide bolje od v-storma i varadera,zar je to bilo upitno    :?:
 
Ja znam samo da je ogroman, ko jebeni brod!  :shock:
Jessy videl sam taj primjerak od tvog frenda, bil je jednom parkiran pred lokalom pa sam ga malo pregledao.
Bike za velike ljudine!  (y)
 
Vidim da se tema aktualizirala.
Ja sam 2005. kupil KLV-a, a caponord mi je bil opcija zato sam otvoril temu.
Odluka je pala iz razloga da je KLV bil na akciji, a u to je vrijeme bilo problema s djelovima i servisom za apriliu.
 
Meni osobno najljepši maxi (y)
Isto sam čuo da pri padu puca nešto oko vilica :misli: sad kaj toćno ,ne znam.

Dok se Aprilia prodavala u Samoborskoj,imali su motore(nove)sa lanjskom godinom proizvodnje.
To si nebum nikad prežalil,crna,mat šezdeset i sitno tisućica.

Ima ju netko na Pagu,možda Paško zna :misli:
 
jessy said:
Čak mi se čini živahnijim od DL 1000

Samo ti se cini  :mrgreen:

05QuarterMile_adventure_Com.jpg


Dobar je CN, vozio ga je poznanik sa h.r.m-a i bio zadovoljan jedino sto je bio prevelik za njega (nizeg je rasta).
 
tvigi said:
Meni osobno najljepši maxi (y)
Isto sam čuo da pri padu puca nešto oko vilica :misli: sad kaj toćno ,ne znam.

Dok se Aprilia prodavala u Samoborskoj,imali su motore(nove)sa lanjskom godinom proizvodnje.
To si nebum nikad prežalil,crna,mat šezdeset i sitno tisućica.

Ima ju netko na Pagu,možda Paško zna :misli:
Ima jedna crvena kaj stoji na Pagu svako ljeto ali čovjek je iz Zagreba. Živi u jednoj uličici kod Drvinja, ima tiskaru.
 
ib said:
Samo ti se cini  :mrgreen:

05QuarterMile_adventure_Com.jpg


Dobar je CN, vozio ga je poznanik sa h.r.m-a i bio zadovoljan jedino sto je bio prevelik za njega (nizeg je rasta).
Pa ja nemrem verovati. :shock: Čovjek nemre niš napisat o bilo kojem motoru da neko ne uskoči sa Stromom. Inače slažem se sa tobom, Strom respect :mrgreen: