Aprilia Dorsoduro - Krešin pohod na Rim :)

Sasa MK Motori

Administrator
2329.jpg


Aprilia SMV 750 Dorsoduro – Stroj za skupljanje kazni

Aprilijin novi cestovni razbojnik karizmatičnog imena Dorsoduro, predstavljen je ovog tjedna svjetskim novinarima u blizini Rima. Sa 92 ks i obiljem momenta, ovo je motor s kojim nema kompromisa; Dorsoduro nije za početnike, ali onima koji znaju pružit će obilje zabave i staviti bedasti osmjeh na lice. Sve od kočnica, preko agregata i okvira, pa do položaja vozača napravljeno je s jednim naumom: da se vozač dobro zabavi.

http://www.motori.hr/Aprilia_SMV_750_Dorsoduro-Test_2329.html
 
Jel se zna točno kada dolazi kod nas i jel cijena zaista tih navedenih 9000 ojra ili?

Auuuuu :slinavac:
I tata bi sine! :mrgreen:
Krešice, kolega, pa što mi se ne pohvali, sine?!?


Molim dežurne dušebrižnike da osude članak jer poziva na kršenje prometnih propisa.
I ne znam kakav mu je to nosač zadnje tablice! :no:

Molim i kronične jamahitičare da popljuju glupog talijana!
 
preporucena cijena za ITA je 8790€, al kod nas ce serijski dolazit sa fuzicima za suvozaca. I ja se nadam sto nizoj cijeni :mrgreen:
 
stvarno super zgleda  (y)
 
Prebolesno.....sad mi tipkovnica izgorila kolko sam slinio :mrgreen:
Ako stvarno bude cijena tolika gdje će joj biti kraj  (y)
 
Supermoto je sve popularniji..ovaj će motor pomest tržište..
Bome, Aprilia se strmoglavo uzdiže..prvo Shiver, pa Mana, onda Dorsoduro..još kad izađe njihov novi
Mille 4-cilindraš..svijetla budućnost im se nazire..
 
Shokrefumi said:
preporucena cijena za ITA je 8790€, al kod nas ce serijski dolazit sa fuzicima za suvozaca. I ja se nadam sto nizoj cijeni :mrgreen:
Zvao!
Kažu oko 65000kn!!!

Taman za drugi motor! (y)
 
Da je samo tank malo veći :eek:hne: Moglo bi se više kazni skupiti s jednim tankanjem...  :?
 
Hrvoje said:
Zvao!
Kažu oko 65000kn!!!

Taman za drugi motor! (y)
samo ne znam kak ti mislis doplahutat s nogicama do poda, daj pogledaj visinu sica. Kad ce pocet radit motore za nas normalne  :mrgreen:
 
zlikavac said:
samo ne znam kak ti mislis doplahutat s nogicama do poda, daj pogledaj visinu sica. Kad ce pocet radit motore za nas normalne  :mrgreen:
Ne zaboravi da sam viši od tebe :jesus:
 
E baš je super motor. Ne sviđa mi se baš ovaj tip motora ali ovaj je super.  (y)
 
to su namjerno stavili mali rezervoar da pun nebude priko 200kg......kilavac :LOL:
al sta je je lip je-bar nesta
 
Karabaja said:
Da je samo tank malo veći :eek:hne: Moglo bi se više kazni skupiti s jednim tankanjem...  :?

sudeći kako će taj motor ići i kako če ga većina vozit autonomija od cca 100 km :mrgreen:
 
pa i nije bas. onaj on board komp cijelo vrijeme pokazuje prosjecnu potrosnju od oko 5,5 litara. kolko stvarno trosi i kolko moze prijec, ne znam, moram cekat dok ne dode u Hrvatsku pa ga dobijemo na pravi, dugacki test :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
pa i nije bas. onaj on board komp cijelo vrijeme pokazuje prosjecnu potrosnju od oko 5,5 litara. kolko stvarno trosi i kolko moze prijec, ne znam, moram cekat dok ne dode u Hrvatsku pa ga dobijemo na pravi, dugacki test :mrgreen:
Nego, jel hoće biti meni po mjeri kolega?  :mrgreen:
 
Hrvoje said:
Nego, jel hoće biti meni po mjeri kolega?  :mrgreen:
zaboravio sam napisat u tekstu, al sic je na 870 mm od poda. ja bez problema nogom do poda, a za tebe ne znam :mrgreen:
al vjerojatno hoce.