Aprilia Dorsoduro - Krešin pohod na Rim :)

Shokrefumi said:
zaboravio sam napisat u tekstu, al sic je na 870 mm od poda. ja bez problema nogom do poda, a za tebe ne znam :mrgreen:
al vjerojatno hoce.
mora!  :mrgreen:
 
pa onda nema problema,mogu onda i ja do poda. Ak sam plahutao na starom Pegasu bum i na ovom  :mrgreen:
 
http://www.apriliadorsoduro.com/

Ima i filmića! :slinavac:
 
Iako mi se u pravilu ne sviđaju ultramoderna rješenja, mislim da je Dorsoduro primjer kako to treba izgledati. 5+ za Apriliu i ukupni smjer u kojem ide. Nastavi li ovako i u drugim klasama (osim postojećeg Shivera i sad Dorsa) pomest će ostale..

Za ove koji ne mogu do poda predlažem one ABBA cipeliše..  :mrgreen:
 
Šokre, jel ide to na zadnji? ;)
Mislim da bi ovaj motor lako mogao postati i best buy kod nas u budućnosti, ako je shiver to uspio, lako bi mogao i ovaj...
 
jedimaster said:
Od kad si ti u supermoto điru  :misli:
Oduvijek, samo nikako da nađem sponzora  :mrgreen:
 
Izgleda mrak  :slinavac: :slinavac: :slinavac: . Mozda s vremenom izbace i neku verziju putnog endura sa spomenutim agregatom, 90 konjica i manja masa u odnosu na 1000-ke  (y)
 
i u koju to grupu motora spada ?
samo mi nemojte reci SM  :mrgreen:
 
markookram said:
i u koju to grupu motora spada ?
samo mi nemojte reci SM  :mrgreen:
pise kategorija SM i zanima me u koju grupu spada strada vidim da po casopisima pise enduro :misli:
 
SM shiver, ajme još mi je lipši od "šivera" i bolje usklađene boje (citaj crna mi je fetiš)...

Prije bi ovo nego hypermotarda na kojega su i ciljali, ova 2 za 1 hypermotarda :D
 
VypeRS said:
SM shiver, ajme još mi je lipši od "šivera" i bolje usklađene boje (citaj crna mi je fetiš)...

Prije bi ovo nego hypermotarda na kojega su i ciljali, ova 2 za 1 hypermotarda :D

lol nemre ovo bit sm, ima bar 40 kila previse